Skoči na vsebino

naštudirani, a nezaposleni


Priporočene objave

Krovci, mesarji, mizarji, kamnoseki furajo boljše avte kot razni dipl.ing. mag. in Dr. :worship:

....jaz sem mizar pa se s Twingotom furam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....jaz sem mizar pa se s Twingotom furam :whistle:

Twingo je zakon avtič za furat :whistle:

(rabim kuhinjo) :naughty:

IMHO vse se da samo, če je volja/želja/cilj/motivacija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

dolgo sem se spravljal jezo spustit sem pa me je minilo, škoda mojega cajta. edino kar lahko rečem je da ima vsak študent zgleda finance urejene, tisti ki pa ne pa nosijo omare tu in tam, ženske pa kelnarijo in je to največji domet dela ki se ga lotijo študenti..........

.........................in potem se po diplomi čudijo da ne dobijo šihta z tako super izkušnjami kot jih imajo :headbang:

ima še kdo idejo kje dobit ljudi za delo v trženju (ni prodaja knjig ali podobno), ki ga očitno študenti nočejo delat, ker pa ni redna zaposlitev borza tudi odpade (čeprav iz izkušenj od prej vem da tudi tam nobenemu ne diši delo)????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolgo sem se spravljal jezo spustit sem pa me je minilo, škoda mojega cajta. edino kar lahko rečem je da ima vsak študent zgleda finance urejene, tisti ki pa ne pa nosijo omare tu in tam, ženske pa kelnarijo in je to največji domet dela ki se ga lotijo študenti..........

.........................in potem se po diplomi čudijo da ne dobijo šihta z tako super izkušnjami kot jih imajo :headbang:

ima še kdo idejo kje dobit ljudi za delo v trženju (ni prodaja knjig ali podobno), ki ga očitno študenti nočejo delat, ker pa ni redna zaposlitev borza tudi odpade (čeprav iz izkušenj od prej vem da tudi tam nobenemu ne diši delo)????

Welcome to the club Pervy.......imam popolnoma iste probleme.......in še vedno se sprašujem, zakaj hudiča so študentski servisi razen zaradi pranja denarja.....čedalje bolj razmišljam o uvozu delovne sile

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm dej mal bol opiš za kaj se gre pa koliko je na uro. Bom probu mal povprašat med sošolci če rab kdo šiht med poletjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm dej mal bol opiš za kaj se gre pa koliko je na uro. Bom probu mal povprašat med sošolci če rab kdo šiht med poletjem.

ni na uro, je na provizijo, pa ne dobiš avta, pa službenega telefona ali potnih stroškov ker se vse da opravit v treh ulicah peš! še koga zanima..........................................................................

.................. se mi je zdelo da ne :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz opisa sklepam, da gre za takšno "trženje", da moraš hodit do folka in mu ponujat stvari.. Brez zamere, ampak če mene vprašaš je to zelo nehvaležno delo, ki ga veliko folka noče počet. Jaz osebno raje najdem kaj drugega, pa čeprav za manj denarja in še marsikateri drug študent tako razmišlja. Je pa res, da je zelo pametno si ponajt med študijem delo v panogi in smeri, ki jo študiraš, ker samo tako boš naredil nekaj koristnega zase, poleg tega da zaslužiš par eur. Jaz zase lahko povem, da mi je pol leta dela v pravni službi na ministrstvu prineslo več znanja in izkušenj, kot tri leta faksa, pa čeprav sem na faksu, ki je med najbolj zahtevnimi po količini zahtevane teoretične podlage in znanja. Sicer je prav, da je tako, brez znanja ne gre, ampak brez praktičnih izkušenj je pa vseeno bolj kurc vse skupaj. Nasploh večina fakultet daje prevelik poudarek na teoretičen del in so študentje po diplomi odlični teoretiki, potem pa pride pripravnik k nam v šiht, pa ne ve kako odločba zgleda, mu moram pa jaz študentek na polovici študija 1 mesec pomagat pri najbolj osnovnih stvareh. Pa je diplomiral za to, kar dela :krneki:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

študentsko delo dobiš takoj, ker je veliko zanimanje, jst sem samo en dan rabil.... pogledal sem na internetno stran študentskega servisa, videl zanimivo ponudbo, poklical, še isti dan šel na "razgovor" in delo dobil, brez kakršnihkoli vez, pa še delo je dobro plačano in ni zahtevno

glede prihodnosti pa tudi mislim da se mi ni za bati, saj računalničarjev primanjkuje, čeprav jih je vsako leto več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!