Skoči na vsebino

Registracija mopedov


Igormopedist

Priporočene objave

Zdravo.

Zopet sem se zagrel z prelepo starino, ki mi jo je zapustil stari oče. To je Tomos, letnik 1977 vojaske barve, res hut k svina. Zanima me, če kdo ve, kje se lahko pozanimam, če ga je potrebno registrirati. Zelo je namreč podoben Colibriju in Piaggiovemu modelu Ciao. Skratka je na pedala.

Hvala vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno, kakšno hitrost dosega če gre npr 45-50, ga moreš registrirat, če gre pa 25 pa ne...

Če prav tud flekser, ki ga ni treba registrirat gre 40.

Točno po modelih pa ne boš zvedu če ga je treba al ne, še posebi za tako star motor, papirjov pa verjetno tudi nimaš več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se vozi okoli če te ustavi policaj ne mu bežat samo reči mu da ti gre 25 km/h pa bo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predno te ustavijo ga enostavno ugasni in naprej lepo poganjaj pedala,sploh pa takšni mopedi navadno ne dosegajo tako drastičnih in življensko nevarnih hitrosti, da bi pa policisti delali zdraho.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala momci. Točno to bom naredil. Itak je pa tako star in redek da noben ne ve kaj je haha. Pomoje gre od 25 do 40. Mogoce celo 50 ce zraven poganjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Zopet sem se zagrel z prelepo starino, ki mi jo je zapustil stari oče. To je Tomos, letnik 1977 vojaske barve, res hut k svina. Zanima me, če kdo ve, kje se lahko pozanimam, če ga je potrebno registrirati. Zelo je namreč podoben Colibriju in Piaggiovemu modelu Ciao. Skratka je na pedala.

Hvala vsem!

Jest mam kolibrija letnik 57, pa mora bit registriran. Če ma pa tri brzine, pa še celo znajo malo težit na tehničnih (je hitrejši od 50).

Pa "baje" če je tiste izvedbe, ki ima tank vodoravno (ne postrani na okvirju) bi naj se že štel kot motorno kolo. Saj včasih je blo tako

Ni pa registracija v primeri s kaznijo nikakršen strošek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen flexerjev youngsterjev novejših piaggotov in nekaterih skuterjev, ki so homologirani za hitrost 25km/h je treba vse registrirati! Ne nasedajte folku ki prodaja pony eksprese, avtomatike a3 na pedala in 10 let stare ciaote in pravi, da kao ne rabi registracije. To ni res!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno pony expres-a ni treba registrirat če je uni na jermen

ciao-ta, bravo-ta,SI-ja(piaggio) ni treba registrirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno pony expres-a ni treba registrirat če je uni na jermen

ciao-ta, bravo-ta,SI-ja(piaggio) ni treba registrirat

Vse je treba registrirat, če nimaš homologacije, da ti gre res 25!! To pa imajo samo novejši mopedi in nekateri skuterji! Preberi si zakon pa potem piši!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in tisti piaggioti so homologirani do 25 :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in tisti piaggioti so homologirani do 25 :headbang: :headbang:

Saj ti pravim novejši so! Večina ciaotov, bravotov in podobnih prdulj so starejših letnikov in jih je potrebno registrirati!!Tko, da če ne veš kaj govoriš se kar zaleti v zid mogoče ti pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!