Skoči na vsebino

Kamp prikolice...


border

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Kupil bi kamp prikolco. Pa me zanima a se splaca to uvozit? Kje se splaca to kupit ipd ipd.

Moje zelje so:

- 4 lezisca za odrasle

- da bi se vsaj spalnica dala zapreti (da se loci prostor)

- ohranjena

- absolutno vozna, ker jo bom vozu domov

- pa da je lepa na izgled :rolleyes:

Hvala za nasvete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ali pa poglej http://www.mobile.de/

in pojdi sam po njo :whistle:

SM gledu tole... sam raj dam enmu neki vec pa jo prpele dol. K cene tudi niso na tem mobile.de tok niske od nasih v SLO. Sm ze vse primerju. Razn da nekdo k se ful spozna in pozna te distribucijske kanale.

Za 5000 EUR dobis ze orng prkolco gor, pa pol 200 EUR za homologacijo. Pa onmu k dol prpele enih 500 EUR. Pa je to 5700 EUR. Drgac pa sm gledu da ima en v SLovenski bstrci prkolce za prodat... morm it tja gledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SM gledu tole... sam raj dam enmu neki vec pa jo prpele dol. K cene tudi niso na tem mobile.de tok niske od nasih v SLO. Sm ze vse primerju. Razn da nekdo k se ful spozna in pozna te distribucijske kanale.

Cene na mobile.de so pretirane in so za kakih 20% višje od dejanskih prodajnih cen.

Če kupuješ karkoli na kolesih v Nemčiji, naj ti nekdo prinese papirantega oglasnika. Tam so cene realne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene na mobile.de so pretirane in so za kakih 20% višje od dejanskih prodajnih cen.

Če kupuješ karkoli na kolesih v Nemčiji, naj ti nekdo prinese papirantega oglasnika. Tam so cene realne.

No... vidis... to jaz rabim. Pa so slike poleg, al tko k pr nas Salomonov oglasnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelim mobilnost in ne nepremicnino. :whistle:

Saj vozil si jo boš sam... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Saj vozil si jo boš sam... :headbang:

Ja kaj pa je to... šala mala. :whistle: jaz ne bom na morju za 5 dni. Z amesec dni postavim na hrvasko, pol pa bomo vsi pomalo dol... ;)

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!