Skoči na vsebino

MetalCamp 2007


Stric Burek

Priporočene objave

haloha ! kaj dogaja na zahodu ?!

ta je od lani al od....

Urska%20in%20prijatelji_jpg.jpg

Hmmm... Wild guess bi bil da je to od prvega leta, vsaj koliko se spomnim... Ker so mi stali pod odrom in skandirali, ko smo igrali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=590

Še moje slike,ne vse ampak nekaj za pokušino.Letošnji MC mi bo ostal v spominu po dobrih bendih odličnemu folku in določeni osebi ki me je spravila v zaodrje brez karte.Tako,da sem stare prdce Motorčkaste glave gledal čisto od blizu.Zopet se je izkazalo da so stari mački carji kjub letom.V petek Motorhead,v soboto pa prvo Grave D. in potem Exsploited,katere sem zopet videl po 22 letih,Sodom, ki so zame bili najboljši (Agent orange končno sem ga slišal v živo),Blaind-i in Imortal,čeprav mi black metal ni glih.Sem pa tudi poslušal pogovore v zaoderju,da naj bi naslednje leto prišli Metallica in Maidni,ampak pustimo se presenetit.Uglavnem see you next year. :beer2: :evilgrin: :evilgrin: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sem biu tud dol (hvala bogu privat) pa se mi je zdel super-vidu Motorhead pol je pa pivce poskrbelo za delno amnezijo. Pa ugotovu sem da so metalci v glavnem čist fajn pobje, vedn za žur pa hece.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od motorheadov nima pa nobem kakšne slike? :worship:

ne, se vsi fotoaparati pokvarjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, se vsi fotoaparati pokvarjo...

Eh, vsi ne. Moram še skup nabrat tiste gledljive. Pa filmček je tut še v delu.

Je pa bil tale MC spet vrhunec moje letošnje koncertne sezone. Užival na polno cele tri dni, spoznal nekaj novih zadev za spremljat (npr. Krypteria), doživel ponovno razočaranje s polomijo Cradle of Filth, ekstaziral na Pain in končno doživel Immortale (pa še majčko mam, nanana).

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od motorheadov nima pa nobem kakšne slike? :worship:

Mam samo se bolj slabo vidi,ker nisem upal z digitalcem za oder pa sm kr z mobitelom slikal.Drugač pa nobenih izgredov in pizdarij,kot je bil po tv odlomek eden najbolj mirnih festivalov v evropi,kljub predsodkom in ignoranci,ki jo doživljamo vsak dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eden najbolj mirnih festivalov v evropi.

se strinjam ! a so imeli redarji zanimivo orožje proti morebitnim izgrednikom ! škarje ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, v glavnem, zdaj je pa metalcamp fotoalbum poln. Slike so kakršne so, moja oprema pač ni ravno primerna za koncertno fotografijo.

Matalcamp 2007 fotoalbum

Kje si pa bil skrit, da si mene in sosedo slikal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MetalCampi so za pusije. B)

Drgač pa fajn fotke, gospon Lucky...

10.000 pusijev na kupu, to bi moral pa še ti prit pogledat. :naughty:

Prog metala resda ni blo, je blo pa nekaj epskega, pa pir po 3 ojre.

Kje si pa bil skrit, da si mene in sosedo slikal :hmm:

Povsod me je blo dost. Sem vaju res ujel v objektiv? Še opazil nisem. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil v petek... bilo odlicno, motorheadi in nasploh metalcamp odlicno!

Lucky, odlicne fotke, edino skoda (sreca), da nisi podiranja sotora posnel, hehe...

lp B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil v petek... bilo odlicno, motorheadi in nasploh metalcamp odlicno!

Lucky, odlicne fotke, edino skoda (sreca), da nisi podiranja sotora posnel, hehe...

lp B)

Misliš, da ne? Wrong. Ampak kolk dolgo je pa trajalo, pa se žal ne vidi.

post-131-1185346084_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva dva dni do naše male vasi zašel zvok kitar ni zašel(15 km od Tolmina)...ker je verjetno pihal zahodnik :whistle: ...pol pa je ponoč kr žagalo...tko da sm mogu v petek po makadamski cestici zapelat na hrib nad Tolminom....pločevinka piva, cigaterek, prijetna družba, daljnogled...in počakal da sm zaslišač Lemmya...tri komade in se odpravil nazaj v brlog...če b mel cajt bi bil bliže..tko pa mal drugačen večer...metalci pa :worship: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo res the best :OK: :OK: :OK:

sploh Immortal so me čisto prevzeli...

Sej res bejba sej smo se mi tud srečal,pa se je tko na pir mudil. :worship: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res bejba sej smo se mi tud srečal,pa se je tko na pir mudil. :worship: :beer2:

Sej bo še cajt, sej se je tok dogajal, da sem tud jest komaj sfolgala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil cel tedn-blo je kulsko...

Zamerim edino gospodu tonskemu mojstru, ki mi je totalno zabediral odlične Immortale...

Samo bobne in bass se je slišalo... Vokal in kitara sta bila nekje pod odrom, majku jim ej... sploh nism vedu kaj špilajo ker ni blo slišat gitar!!!

Drugač pa lepo da so meli ognjemetke... prou pošten koncert so nardili...

Blindi so me mal razočarali-kukr da se jim ne da špilat sploh. Pevec je bil sploh neprepričljiv...

Pain sux :whistle:

Moturhed pa so bli itak legende, Ace of spades je raztrgal use, vključno z mano, meni se je tku strgalu da joooj, sta me ena dva kr dvignla na rame->fenomenalno vidt tako ogromno množico ki uživa na glasbo... Poštenooo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!