Skoči na vsebino

NLP v bližini Ptuja


Priporočene objave

:alien1: :whistle:

Me pa res zanima, kako se tole res zgodi. :naughty:

te res? :naughty:

http://video.google.com/videoplay?docid=45...+circle+firefox

drugače mi pa tile krogi niso čisto nič všeč. ker se tudi sam pojavljam v vlogi kombajnista, naj povem da je žetev tako poležanega žita veliiiiika neprijetnost. če dobim "marsovca" ki mi naredi tolikšno škodo, mu dam lepo koso v roke, pa naj mi peš zmlati pšenico :grim :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niso sleti traktorskih koles vidni v krogih :whistle:

Ker sem se glih mimo peljala sem šla zijala past O:-) v glavnem kdorkoli je to delal je bil "peš" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater smo bli nakresani, jaz sn pa mislo, da se po kerem od Ptujskih rondojof vozim :wacko: :alien1: :beer1: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater smo bli nakresani, jaz sn pa mislo, da se po kerem od Ptujskih rondojof vozim :wacko: :alien1: :beer1: :?

:worship: :worship: :worship:

:grrr :alien1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 : tud mi smo dobili svoje žitne kroge, še alieni vedo kam je treba prit na lüšno :OK:

VEČ

to je Vapotek s tisto svojo novo biomehansko inštalacijo na roki naredo po mojem in to z enim samim krožnim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri današnjih cenah pšenice, bi celo rekel, da je ni škoda.

Je verjetno ceneje, da jo povozi, kot pa da jo pokombajna in suši in si dela še večjo zgubo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri današnjih cenah pšenice, bi celo rekel, da je ni škoda.

Je verjetno ceneje, da jo povozi, kot pa da jo pokombajna in suši in si dela še večjo zgubo.

torej po tvoji logiki najmanj izgubiš, če ves pridelek poteptaš. zanimivo.

btv sploh veš kolikšna je odkupna cena pšenice? in koliko cena kombajniranja? se mi je zdelo da ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: edino kar je pr "našem" fleku zanimivo da je tik ob cesti in me res zanima kdo se je zraven spravil ;)

ja a ni najbolje zraven ceste parkirati ??!! a ti misliš da so ti NLP-jevci kar tako ? :evilgrin:

kaj te to je za ena štala ? ziher majo tuje obveščevalne službe prste vmes ! nič nas ni strah če so JJ-evci z nami ! :fredy:

hitro trak okoli potegnit pa blagajno odpret ! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kter majster je sposoben nardit tako velik čisto pravilni krog, da ni jajčast, elipsa, ampak krog in po celi liniji enako široka "steza" :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater smo bli nakresani, jaz sn pa mislo, da se po kerem od Ptujskih rondojof vozim :wacko: :alien1: :beer1: :?

sem vedel, da obstaja razumljiva razlaga........ :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no naredit tak krog ni noben posebna umetnost. bol so zanimivi tisti ogromni in izjemno kompleksni vzorci...pa nekatere analize samih upognjenih stebel itd. no večja skupina dobro koordiniranih majstrov ki majo malo pojma o geometriji in to je to. je pa vsekakor zanimivo in vsaka čast tistim, ki naredijo res kompleksne vzorce. :worship:

sori za dvojni post ma, pglejte si jih talepše.

tu je tudi vsa zgodovina in predstavitev nekaterih skupin, ki to počnejo. bravo majstri :worship:

http://www.circlemakers.org/totc2004.html

http://www.circlemakers.org/totc2003.html

http://www.circlemakers.org/totc2002.html

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kter majster je sposoben nardit tako velik čisto pravilni krog, da ni jajčast, elipsa, ampak krog in po celi liniji enako široka "steza" :hmm:

Taka umetnost pa to tud ni :doze: problem je le to da tam okoli ni nobenega dovolj "dihtik" ki bi to zmogel ;)

Jap :grim Ptujčani... zdej mate novo gradivo... kdaj lahko pričakujemo nov "circle"?

Ko bom mela dopust :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda pšenice za takšne oslarije! :unsure: :closedeyes:

torej po tvoji logiki najmanj izgubiš, če ves pridelek poteptaš. zanimivo.

btv sploh veš kolikšna je odkupna cena pšenice? in koliko cena kombajniranja? se mi je zdelo da ne..

ce se ve koliksno goro zita (in mleka in masla itd.) se vsako leto zmece v EU v "kanal"...........

agronomija je se vedno najbolj subvencioniran "hobi" v eu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!