Skoči na vsebino

NLP v bližini Ptuja


Priporočene objave

sej mate pa unga...božička al kej je že? :rolleyes: dejte mu kokakolo za pit pa je dedek mraz :whistle:

Ma unga Božička ti kr lepo obdrži, mi ne maramo zanj. Ampak da pa Dedka Mraza ni ... :unsure: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je roka zatresla od vsega hudega in je bil dvojni post. ups, kar trojni.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mate pa unga...božička al kej je že? :rolleyes: dejte mu kokakolo za pit pa je dedek mraz :whistle:

Bozicek je pussy! DEdek Mraz ga zlama kdaj hoce!! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bozicek je pussy! DEdek Mraz ga zlama kdaj hoce!! :closedeyes:

Dedek Mraz je bil prejšnji teden v Tacnu. Tonfo baje obvlada v nulo....

Božiček nima šans, sploh če še nunčake ven potegne!!!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šans Božiček ima bele zokne in to 23. dan!!

:krneki:

Dedek Mraz pa rdeči pas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kter majster je sposoben nardit tako velik čisto pravilni krog, da ni jajčast, elipsa, ampak krog in po celi liniji enako široka "steza" :hmm:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...c=16065&hl= :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

14.11 - Pozivi za preiskavo neznanih letečih predmetov

Nekdanji guverner ameriške zvezne države Arizona Fife Symington, je na novinarski konferenci v Washingtonu javno pozval zvezno vlado, naj ponovno odpre preiskavo o neznanih letečih predmetih (NLP), ki jo je zaprla leta 1969.

NLP so znova postali aktualni na zadnjem soočenju demokratskih predsedniških kandidatov, ko je kongresnik Dennis Kucinich iz Ohia dejal, da jih je v preteklosti videl.

Symington je na novinarski konferenci prebral poziv 19 sedanjih in nekdanjih pilotov, med katere spada tudi sam, kot tudi vladnih uradnikov, ki so prepričani, da so videli NLP, ali pa so bili udeleženi v uradnih preiskavah. Podpisniki zahtevajo, da ameriška vlada preneha zavajati javnost s trditvami, da se lahko vse domnevne pojave NLP razloži z navadnimi konvencionalnimi pojmi.

Symington pravi, da je leta 1997 videl neznano leteče telo, v skupini podpisnikov pa je tudi francoski pilot družbe Air France, ki trdi, da je leta 1994 na poti med Nico in Londonom videl velik leteči disk. Iranski pilot pravi, da je leta 1976 neuspešno skušal sestreliti NLP, nekdanji uradnik Zvezne uprave za zračni promet pa, da je zvezna vlada leta 1987 pometla pod preprogo preiskavo NLP nad Aljasko.

Skupina pilotov in uradnikov ne trdi, da naj bi šlo za obiskovalce iz vesolja, kar je sicer najbolj popularna razlaga za NLP. Prepričani pa so, da bi morala vsaka država na svetu skušati pojasniti NLP zaradi nacionalne varnosti, pa tudi splošne varnosti v letalskem prometu. (siol, MO4)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14.11 - Pozivi za preiskavo neznanih letečih predmetov

Nekdanji guverner ameriške zvezne države Arizona Fife Symington, je na novinarski konferenci v Washingtonu javno pozval zvezno vlado, naj ponovno odpre preiskavo o neznanih letečih predmetih (NLP), ki jo je zaprla leta 1969.

NLP so znova postali aktualni na zadnjem soočenju demokratskih predsedniških kandidatov, ko je kongresnik Dennis Kucinich iz Ohia dejal, da jih je v preteklosti videl.

Symington je na novinarski konferenci prebral poziv 19 sedanjih in nekdanjih pilotov, med katere spada tudi sam, kot tudi vladnih uradnikov, ki so prepričani, da so videli NLP, ali pa so bili udeleženi v uradnih preiskavah. Podpisniki zahtevajo, da ameriška vlada preneha zavajati javnost s trditvami, da se lahko vse domnevne pojave NLP razloži z navadnimi konvencionalnimi pojmi.

Symington pravi, da je leta 1997 videl neznano leteče telo, v skupini podpisnikov pa je tudi francoski pilot družbe Air France, ki trdi, da je leta 1994 na poti med Nico in Londonom videl velik leteči disk. Iranski pilot pravi, da je leta 1976 neuspešno skušal sestreliti NLP, nekdanji uradnik Zvezne uprave za zračni promet pa, da je zvezna vlada leta 1987 pometla pod preprogo preiskavo NLP nad Aljasko.

Skupina pilotov in uradnikov ne trdi, da naj bi šlo za obiskovalce iz vesolja, kar je sicer najbolj popularna razlaga za NLP. Prepričani pa so, da bi morala vsaka država na svetu skušati pojasniti NLP zaradi nacionalne varnosti, pa tudi splošne varnosti v letalskem prometu. (siol, MO4)

Nič novega! To sta že Mulder in Sculyjeva v X Fajlih vse dokazala in razložla! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14.11 - Pozivi za preiskavo neznanih letečih predmetov

......

Symington pravi, da je leta 1997 videl neznano leteče telo, v skupini podpisnikov pa je tudi francoski pilot družbe Air France, ki trdi, da je leta 1994 na poti med Nico in Londonom videl velik leteči disk. Iranski pilot pravi, da je leta 1976 neuspešno skušal sestreliti NLP, nekdanji uradnik Zvezne uprave za zračni promet pa, da je zvezna vlada leta 1987 pometla pod preprogo preiskavo NLP nad Aljasko.

Skupina pilotov in uradnikov ne trdi, da naj bi šlo za obiskovalce iz vesolja, kar je sicer najbolj popularna razlaga za NLP. Prepričani pa so, da bi morala vsaka država na svetu skušati pojasniti NLP zaradi nacionalne varnosti, pa tudi splošne varnosti v letalskem prometu. (siol, MO4)

ja LSD je hudič.... :alien1: :alien1: :naughty:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo že enkrat mir pred temi žitnimi krogi:

combine se prebere oz. izgovori kombajn.

ne kombajen.

pa nima veze z žitnimi krogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a zdej me boš pa že v vsaki temi kontroliru če sem kej narobe napisu.

Veš tud konj je konj in Kranj Kranj, pa pol folka govori (in pravtako po forumu piše) kojn in krajn, pa se nisem vtikal v to. A zdej se bomo pa šli kdo bo bol knjižno pisal?

Ma mej svoj vesele.

Popravljeno . Popravil drjack_dj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se boš pa vtikal in usajal prek tega, katere linke jaz lepim v katero temo

te pa se provocirajva.

samo vedi, da sem jaz boljši v tem, kot že ime pove......

pa jaz ne pišem ne krajn in ne kojn.

kvečjemu kran in kuj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje

takoj javite na FBI/X-files:

Nekaj čudnega se dogaja po padcu meteorja.

Naša telesa so gotovo zasedla bitja iz planeta

Cepcev.

:grim Prihajajo z galaksije Butn-skala

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dedek Mraz je bil prejšnji teden v Tacnu. Tonfo baje obvlada v nulo....

Božiček nima šans, sploh če še nunčake ven potegne!!!! :krneki:

Kaj

bost vi vsi Štojerci srali po Božičku!!

Če

Dedku Mrazu Božiček pokaže svoj q**c

se dedek takoj od sramu skrije na dno moja

vse bejbe pa prletijo čist mokre takoj

h Božičku .

Dedek M.

si pa lahko obe nunčake nekam

vtakne in uživa samsseboj.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!