Skoči na vsebino

PRETEPENI MOTORIST


Miki Mauss

Priporočene objave

V Slovenski Bistrici je 43-letni voznik osebnega avtomobila motorista najprej zbil, nato pa po njem udarjal s palico.

V soboto zvečer je 43-letni domačin na Industrijski ulici v Slovenski Bistrici z osebnim avtomobilom znamke peugeot dohitel 17-letnega motorista in ga z vozilom zadel z zadnje strani, so sporočili z mariborske policijske uprave.

Voznik kolesa z motorjem je zaradi trčenja padel na pokrov motorja osebnega avtomobila in od tam na vozišče, kjer je obležal na tleh. 43-letnik je nato stopil iz vozila, pristopil do ležečega in ga s palico, ki jo je pobral ob cesti, začel udarjati po različnih delih telesa.

Pozneje je sam odšel na policijsko postajo v Slovenski Bistrici in povedal, kaj je storil. Policisti so ga pridržali in ga bodo zaradi poskusa umora s kazensko ovadbo privedli k preiskovalnemu sodniku.

Poškodovanega so z reševalnim vozilom odpeljali v mariborsko bolnišnico, kjer je zaradi poškodb ostal na zdravljenju

Vir: 24 ur. com

Še mal pa nas bojo kar streljali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja...lahko rečem, da sem včeraj opazoval v počasni vožnji ko sem prehitel en avto, kako avtomobilist tistega ki je bil za menoj ni spustil naprej in ga je poskušal zrinit na rob ceste ko je bil le ta ob njem...bom začel nosit pištolo. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja...lahko rečem, da sem včeraj opazoval v počasni vožnji ko sem prehitel en avto, kako avtomobilist tistega ki je bil za menoj ni spustil naprej in ga je poskušal zrinit na rob ceste ko je bil le ta ob njem...bom začel nosit pištolo. :krneki:

Uf.. tega je ogromno... bo Kađiva povedal izmušnjo na relaciji Naklo-Kranj :trance_33_sleep: Če bo seveda hotel :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene v soboto tut ni 1 spustil naprej, ali pa res nic nekateri ne gledajo v špegle :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse vsakodnevno poniževanje, ki ga doživljamo v službah ali pa ko gledamo naše vrle politike, ko ti vsak dan obesijo nov davek, se izraža na cesti. vsak dan bolj.

Policije pa nikjer.

Kje ste videli policaja na AC ali na obvoznici? Že dolgo ne... ko se pa pripelješ 55 km/h (karikiram) v nenaselju te pa olupijo kot banano....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi prebral icovega posta?

Kaj pa če je 17 letnik ukradel motorno kolo in ga je dotični lovil ter uporabil pač nasvete, ki jih je folk dajal v: Kaj bi ...

Kaj pa če je vse res?

A bi še kakšno rekli o kulturi uporabnikov tega foruma?

P.S. Pobrano iz Nori avtomobilisti

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupaj jokajmo ...

Le kaj bi MS brez tvojega cinizma v slogu koksstevsibogivresnicijepatukajindijakoromandija...

Lepo, da ti je fajn. Čist v pozitivnem smislu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kaj bi drugega rad ob komentarjih "Še mal pa nas bodo streljali"

Malo poglej, kaj bi motoristi delali tistim, ki bi jim ukradli motor. Mogoče se pa je kaj podobnega zgodilo? Veš mogoče ti kaj več, da lahko sodiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupaj jokajmo ...

Nope, najprej bomo skupaj hudovali in bentili. :grim A ko uvidimo da ne zaleže, bomo pa še malo cmerili. :cry:

Moraš pa priznati, da so taki dogodki idealni za krepitev motoristične solidarnosti. Edino še zastavo moramo najti. A imaš še kakšno ta rdečo? Bomo sam še gor Racmana Jako na otroškem triciklu narisali, pa smo kompletni. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej noben ne joka. majstr ma pač neki čez motoriste, verjetno zato, ker ne more peljat svojega zaradi prevelike telesne teže... :rolleyes:

ko sem gledal tisto naklepno zadevo včeraj, ja se je za zjokat. takorekoč poskus umora, pa eni pravijo da nekio jokamo.

ueee, kakao bo šele kaka sopotnica v avtomobilu jokala, ko bomo nejokajoči ustavili takega bedaka in ga brez ceremonij scukali iz avtomobila in ga zabrisali v grapo. se boš pridružil jokajočim SiR? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste videli policaja na AC ali na obvoznici? Že dolgo ne... ko se pa pripelješ 55 km/h (karikiram) v nenaselju te pa olupijo kot banano....

preberi statistiko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ga brez ceremonij scukali iz avtomobila in ga zabrisali v grapo. se boš pridružil jokajočim SiR? :evilgrin:

Ne, bo ubral boljšo pot. Ko se boste vi ukvarjali z njim, vam bo sopotnico v avtu nabrisal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res me zanima, kakšno je dejansko ozadje pripetljaja. Avtomobilist ga verjetno ni zbil brez razloga, sploh pa ne tako močno. Menim, da motorist ni bil nedolžen. Če pa je, pa da bi bil na njegovem mestu, se bi mi pa pri celjenju ran nabralo dovolj mržnje, da ga olupim finančno, po nekaj preteklem času pa še fizično. Mater, kva se dela na cesti. Dejansko so se začele očitno obračunavai zamere. Žalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moraš pa priznati, da so taki dogodki idealni za krepitev motoristične solidarnosti. Edino še zastavo moramo najti. A imaš še kakšno ta rdečo? Bomo sam še gor Racmana Jako na otroškem triciklu narisali, pa smo kompletni. .)

jap, ampak ta solidarnost v tem primeru - pod pogojem, da je legalna - ne more ravno obroditi nekih sadov... če je pa ilegalna, pa mislim, da se je spet ne bomo udeleževali, vsaj večina ne ... enih so pa itak samo goflje, kako bi "ukrepali".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če je pa ilegalna, pa mislim, da se je spet ne bomo udeleževali, vsaj večina ne ... enih so pa itak samo goflje, kako bi "ukrepali".

:kva1: A tako da je to? Jaz sem pa mislil, da smo mi motoristi Đeki, ki bomo enostavno vse barabe "pref...i" in na hitro rešili vse probleme, ki nas tarejo. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV? kaj bo on nabrisal?? te lepo prosim :lol1: :kva2:

vsa ta gonja proti motoristom že s strani policije daje neka krila raznim živčnežem v plehu na 4 kolesih. ne govorim neumnosti če povem, da sem sam bil v zadnjih cajtih večkrat izsiljen, ali mi je blo preprečeno prehitevanje na kaki ožji cesti, oziroma vsaj ovirano, oziroma je dohitevanje sprožilo pravo dirkaško mrzlico v avtomobilih pred mano...na ta ražčun sem zaradi nespretnosti vznika dobil vase verjetno en kubik peska, zemlje in še česa, ker je bedak zavozil s ceste. seveda sem ga prehitelč i zaustavil. sem mu samo povedal par reči. lahko bi bil spričo da me je zasul s peskom malce agresivnejši...ali pa kot bi rekel SiR, lahko bi jokcal... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kaj bi drugega rad ob komentarjih "Še mal pa nas bodo streljali"

Malo poglej, kaj bi motoristi delali tistim, ki bi jim ukradli motor. Mogoče se pa je kaj podobnega zgodilo? Veš mogoče ti kaj več, da lahko sodiš?

Če bi šlo za tatvino, bi se o tem pisalo se ti ne zdi? Jasno piše, da je šel voznik sam na policijo. Če bi bil motor ukraden, bi bla zgodba drugačna, a? Uporabljaj glavo še za kaj drugega kot za kapo in lepo frizuro. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max! Maaaaaaax! Bemtiš, kam je pa šel?

A je kdo Maxa videl? Onega v črnem ledru in z odrezano šrotarco?

A v Bistrc na PP je? :unsure:

(DontMessWithMaxPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da bi? A ti tko zaupaš vsemu kar napišejo oz. ne napišejo? In kaj potem če je šel sam na policijo, v tem primeru se mi zdi da je mel še posebej dobr razlog da je naredil, kar je naredil.

Ampak fizuro mam pa res ultrapičkohvatno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GorazdH, ves štos je v tem, da vsi preveč filme gledajo. Tako oni na dveh, kot oni s petimi kolesi.

In potlej, ko uvidijo, da biti filmski junak pač nima zveze z življenjem, ostane le še tisto, kar je SiR lepo v svojem prvem postu napisal. Je kar malo Nastradamusa ta naš Ementalc. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtomobilist zbil motorista... in ga še pretepel. Groza, kajneda? Ampak, kot je že klajba rekel... Kaj pa če je v resnici ponoreli ata 16-letne punčare premlatil neprevidnega bodočega očeta - otroka njegove edinke - ki je slednjo premlatil, ker ni hotela narediti splava???

Samo v razmislek... Zgolj natolcujem. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!