Skoči na vsebino

PRETEPENI MOTORIST


Miki Mauss

Priporočene objave

Valda nihče tukaj (razen mene) nima pojma in pač vsi nakladamo (tukaj se pa takoj štejem zraven) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtomobilist zbil motorista... in ga še pretepel. Groza, kajneda? Ampak, kot je že klajba rekel... Kaj pa če je v resnici ponoreli ata 16-letne punčare premlatil neprevidnega bodočega očeta - otroka njegove edinke - ki je slednjo premlatil, ker ni hotela narediti splava???

Samo v razmislek... Zgolj natolcujem. :whistle:

:grim Glej prvi odgovor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi šele bilo po časopisih, če bi motorist se pobral in zbutal avtomobilista....celo naše lušne motoristke, ki povečini lepo in počasi vozijo bi naslikali kot najhujše zločinke... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič smiselnega ne bom napisal, ker bi s tem povzročil preveliko motnjo v tej temi kot taki. Samo pofočkam se v njej, da pridobim še eno objavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič smiselnega ne bom napisal, ker bi s tem povzročil preveliko motnjo v tej temi kot taki. Samo pofočkam se v njej, da pridobim še eno objavo.

Bemtiš, jaz sem pa že nekaj tipkaril, pa potlej zbrisal, ker se mi je zdelo brezvezmo. :hmm:

Napaka, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ste škrti no. naj se veselo služi no. a ne prvoščite res nobenmu razen sebi? :whistle:

tud jst sm šele zej opazu da sem napredoval z objavami :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi šele bilo po časopisih, če bi motorist se pobral in zbutal avtomobilista....celo naše lušne motoristke, ki povečini lepo in počasi vozijo bi naslikali kot najhujše zločinke... :whistle:

Seveda. Večinoma smo vsi serijski morilci z verigo in odrezano puško pri sebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda nihče tukaj (razen mene) nima pojma in pač vsi nakladamo (tukaj se pa takoj štejem zraven) :evilgrin:

Ti čupavi bodi tiho... :lol1: jaz bi rad bil NORI MAX :kva2: nori sem že... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max! Maaaaaaax! Bemtiš, kam je pa šel?

A je kdo Maxa videl? Onega v črnem ledru in z odrezano šrotarco?

A v Bistrc na PP je? :unsure:

(DontMessWithMaxPress)

Kaj pa Pervy ! Pervyyyy ! halo bajstrica ! javi se ! kliče sova ! čuk se je oženil ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa ga je zbil zato, ker je motorist namerno močno zaviral; dec ni imel dovolj varnostne, se mu zaletel v rit in pop*zdil;

Tud jest bi pop*zdil pa z tisto palico bi mu naredil globoko-analni pregled :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest bi pop*zdil pa z tisto palico bi mu naredil globoko-analni pregled :krneki:

imaš prakso, delaš tovrstne preglede vsak večer sam sebi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšni dogodki samo dokazujejo, da so kreteni med Avtomobilisti, Motoristi, Kolesarji, pešci...

Nimaš kaj, če bi se v bifejčku stepla al pa poklala bi bilo pa vse :OK:

Vemo pa nič o tem zakaj, kako ...

Naj preišče Policija :whistle:

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banana republika slovenija - populacija: butalci takšni in drugačni

vedno znova in kar naprej se nekaj novega naučimo v življenju ... japajade ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s tabo :worship: :worship:

A dej no nehi, a tud ti si nasedla plazu nakladanja? SiR in HHV :worship:

Popravljeno . Popravil the JACK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat, to je samo v Bistrici. Nekaj je v vodi, pravijo :whistle: . V našem kraju ni nič nenavadnega, da mulo z tanovim Audijem Qwtf zgazi policaja med policijsko kontrolo, na koncu pa še policaj najebe, ker ni mel tam kaj iskat :eek: za kaj nebi še kdo s kakim skuteristekom obračunal. Šala mala in zgledi izgleda vlečejo :cry:

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Pervy ! Pervyyyy ! halo bajstrica ! javi se ! kliče sova ! čuk se je oženil ! :whistle:

nič ne vem, naš motorist že ni bil ker drugače bi poročali da je motorist padel na haubo in razbil avtomobilista, tako da je očitno bil kak skuterist in verjetno voznik kak razpizden foter ali pa je skuterist prej kako pizdarijo naredil. brezveze si noben ne gre avta uničevat z tem da enega suterista nabaše :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..nepreverjeno... baje naj bi sine spizdil očimu neki denar in kreditne kartice in to baje še ni vse.... skratka - družinski obračun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..nepreverjeno... baje naj bi sine spizdil očimu neki denar in kreditne kartice in to baje še ni vse.... skratka - družinski obračun.

Sem vedo,da obstaja logična razlaga! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..nepreverjeno... baje naj bi sine spizdil očimu neki denar in kreditne kartice in to baje še ni vse.... skratka - družinski obračun.

Aaaaa no pol pa v redu, pač je sineka malo na trdo našeškal s havbo pa pol še klasično s palico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..nepreverjeno... baje naj bi sine spizdil očimu neki denar in kreditne kartice in to baje še ni vse.... skratka - družinski obračun.

:lol1: :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..nepreverjeno... baje naj bi sine spizdil očimu neki denar in kreditne kartice in to baje še ni vse.... skratka - družinski obračun.

ni obračuna brez pištole in računovodkinje :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še včeraj je bil "bogi motorist", dans pa je že "razvajeno derište".

Kakor veter piha.....spet samo eno veliko posploševanje in ugibanje.

Way to go! :glare: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!