Skoči na vsebino

PRETEPENI MOTORIST


Miki Mauss

Priporočene objave

Malo branja za vse:

http://www.vecer.si/vecer2007a/default.asp...007060505210918

Očim nad pastorka z avtomobilom in kolom

Družinski spori naj bi bili krivi za dejanje, ki ga policisti preiskujejo kot poskus umora, napadalec pa se je sam javil policiji

Policisti v Slovenski Bistrici so v soboto zvečer obravnavali poskus umora, za katerega naj bi bile krive neurejene družinske razmere. V policijskem pridržanju se je znašel 43-letni moški iz okolice Slovenske Bistrice, ki so ga včeraj popoldne policisti tudi s kazensko ovadbo zaradi poskusa umora privedli k dežurnemu preiskovalnemu sodniku, žrtev pa naj bi bil njegov 17-letni pastorek.

itd., itd., itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še včeraj je bil "bogi motorist", dans pa je že "razvajeno derište".

Kakor veter piha.....spet samo eno veliko posploševanje in ugibanje.

Way to go! :glare: :photo:

Trenutno piha severo zahodnik, tako da je skoraj sigurno šlo za čisto navadno nesrečo in gospod sploh ni pretepal fanta ampak mu je želel imobilizirati poškodovano roko, ker je malce bolj štoraste narave je pač vse skupaj delovalo malo bolj na horuk. Na policijo pa je šel pozdravit sošolca iz osnovne šole s katerim sta kasneje šla na pir in za tem odnesla poškodovanemu šopek rožic v bolnico.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno piha severo zahodnik, tako da je skoraj sigurno šlo za čisto navadno nesrečo in gospod sploh ni pretepal fanta ampak mu je želel imobilizirati poškodovano roko, ker je malce bolj štoraste narave je pač vse skupaj delovalo malo bolj na horuk. Na policijo pa je šel pozdravit sošolca iz osnovne šole s katerim sta kasneje šla na pir in za tem odnesla poškodovanemu šopek rožic v bolnico.

:whistle:

B)

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hjah?

Verjetno je bil mopedist ne pa motorist,če ga je lahko z avtom dohitel.

Imam pa jaz tudi že letošnjo izkušnjo nestrpnega voznika do motoristov-istk v vsej moji 23 letni motoristični amaterski karijeri,prej sem bla mopedistka.In kaj sem doživela?V Celju sem prehitela zelo dolgo kolono čakajočih avtomobilov na semafor-vlak,začne mi nekdo močno za mano trobit ozrem se nazaj nakar voznik izstopi iz avta in mi reče (ČE NIMAŠ JAJC SE RAJŠE VSEDI NA KOLO NE PA NA MOTOR)in rekel,da me bo porinil z motorjem vred po asfaltu,jaz sem se mu nasmejala in odgovorila ti kar daj kasiral pa neboš ti ampak jaz.No vsi moji moto prijatelji me poznajo da nisem za staro šaro in se lahko z njim kadar koli odpeljem na turo brez zaostanka in me ne dajejo v koš neizkušenih motoristk. :chase: :grupni:

Tolko o nestrpnosti nekaterih voznikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej še en razvajen mulc :BUA:

ampak kljub vsemu prekruto :grim

vzgoja se začne pri rojstvu :whistle:

...se začne, ja. Ampak pri rojstvu, očima ni bilo zraven. Torej? Vzgoja se je začela malo kasneje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se začne, ja. Ampak pri rojstvu, očima ni bilo zraven. Torej? Vzgoja se je začela malo kasneje...

res je. :grim očitno pa tud mame in očeta ni blo nikjer :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Topla očetovska dlan na mladem licu je eden najpomembnejših stebrov tradicionalne vzgoje :)

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa ga je zbil zato, ker je motorist namerno močno zaviral; dec ni imel dovolj varnostne, se mu zaletel v rit in pop*zdil;

Tud jest bi pop*zdil pa z tisto palico bi mu naredil globoko-analni pregled :krneki:

:unsure: Tebe bi moral en ruknt na havbo , potem pa še mal obdelat :headbang: Me zanima če bi potem kaj drugače gledal na ta svet :whistle: ?

Sicer pa ne glede na to , da je bila družinska zadeva , bi lahko prišlo do tragedije :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Topla očetovska dlan na mladem licu je eden najpomembnejših stebrov tradicionalne vzgoje :)

Vse začinjeno z ustreznimi pospeški in prenosi energije, sevede B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so pa otrokove pravice, pa take oslarije, s katerimi jih krmijo v šoli. Da na otroka ne smeš niti prsta položiti, pa si že v prekršku. Pa ne le, kar se tiče otrok, tudi policija nima nobenih pooblastil za uporabo sile. Zato je pa toliko mladoletnih delikventov. Ga policist zaloti pri dejanju, ne sme ga niti ornk prijeti, samo domov ga pripeljejo, tam pa ''bogi, bogi''...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni vec "joj, gospa se je malo v kandelaber zeletel pa ga je po stopnicah odbilo" ? :krneki:

danasnja policijska mladina nima vec _domisljija_. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladi policisti ne vedo za metode ala Udba, Tanjug, CIO, KGB, Mosad, vejo samo za SOVO, zato pa ne znajo obravnavat pravilno. Pa saj se tako ali tako vsi samo še ribajo med sabo, tudi policisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladi policisti ne vedo za metode ala Udba, Tanjug, CIO, KGB, Mosad, vejo samo za SOVO, zato pa ne znajo obravnavat pravilno. Pa saj se tako ali tako vsi samo še ribajo med sabo, tudi policisti.

WTF ima pa Tanjug tu počet? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj misliš kako so do novic prišli? :fight1:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Tanjug je od Tanjuške brat?

:grrr

stric pa res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi vedel. ne za eno in ne za drugo.

s tangentami sem malo na krizni nogi. ali je poti ? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!