Skoči na vsebino

Kako ga spedenat da bo potegnil na zadnega?


rocky_zupca

Priporočene objave

Zdravo.

Jz sm sicer kr dost navajen se furat po zadnem, pa se tud kr dobr pelem... ampak zaenkrat z crossko, kar za njeno moč sploh ni problem. Ampak gledam po LJ pa tud tko,... mulce, k vzigujejo skuterje in se vozjo zalhkoto po zadni. :grim :yea1: :naughty:

Zdej me pa zanima kaj je terba na kašnem skuterji zamenat, kero so boljši, kok so prb stroški, pa nasploh kuk se ker pele, itd itd... :? Zanima me za 50ccm, k bi ra dneki tazga za kako pametno ceno nabavu d se lohk še z tamalim mal zajbavam.... :P :grim

LP

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnič sm na tržnci vidu so prodajal dobr ravnotežje :headbang:

ko speleš motorja cukneš v zrak, pol pa ravnotežje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Jz sm sicer kr dost navajen se furat po zadnem, pa se tud kr dobr pelem... ampak zaenkrat z crossko, kar za njeno moč sploh ni problem. Ampak gledam po LJ pa tud tko,... mulce, k vzigujejo skuterje in se vozjo zalhkoto po zadni. :grim :yea1: :naughty:

Zdej me pa zanima kaj je terba na kašnem skuterji zamenat, kero so boljši, kok so prb stroški, pa nasploh kuk se ker pele, itd itd... :? Zanima me za 50ccm, k bi ra dneki tazga za kako pametno ceno nabavu d se lohk še z tamalim mal zajbavam.... :P :grim

LP

:worship:

s5 si uprasu neki zelo zelo obsirnega!!

odvisno kolk bi ti za scooter daw 2000€ al 1000€

k mas enkrat sjuter doma pol pa sam predelujes (blokade vn, drug avspuh, sklopka)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kasen teme hehe

drgac neki na grobo:

PIAGGIO ZIP SP pa MALOSSI MHR TEAM II pa bo potegnu na zadno brez problema sam mau nazaj se used hehe:D:D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg ne.. za stunte je prevec to.. za stunte kupis enga zipa, DR evo gus kit, 19 fergi, pustis orginal ror pa vario multivar 2000, pa kaki lamelni pa to menjas za bolso odzivnost.. to je za stunte.. alpa ce das na gusa neki na izi sport ror, torej kaki RR pa to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kasen teme hehe

drgac neki na grobo:

PIAGGIO ZIP SP pa MALOSSI MHR TEAM II pa bo potegnu na zadno brez problema sam mau nazaj se used hehe:D:D :lol1:

Mislm, sploh smesn... Lohk si keokol po forumu pogledaš kere teme sekajo, glede na to d je klele motosvet. Pogovajajo se pa kko, pa skom, je bil kdo, kje, na kosilu... bla bla bla....

Am ja... Zelo obsirno valda, vsak kej pove, pa svoje izskusnje, sej je vse zaželeno.... Ne d sam men ni jasn, še marskermu drugmu tud ni, pa ga zanima vrjetn...

peace :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!