Skoči na vsebino

Vrednost papirjev


Runner_Tuner

Priporočene objave

No mene pa zanima za koliko bi lahko prodal papirje za gilero runner, se pravi dokumente in kar je ostalo od ogrodja-ploščico s številkami šasije. :rolleyes:

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej odvisn za kero Gilero pa odvisn tud ker letnik. Če mislš za 180 pa da je letnik 2000+

pol rečmo tm nekje od 250-400€ ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki: Papirji so vredni prijave na Policijo.

hehe ma ni tok krize no :P loh da biu karambol pa pač ni nč urporabn

razn za dele ane ;)

drgač pa..Runner_Tuner: Ene 200€ bi mogu dubit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in komu bi prodal papirje in le zakaj bi kupec sploh potreboval druge številke šasije in ostale papirje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in komu bi prodal papirje in le zakaj bi kupec sploh potreboval druge številke šasije in ostale papirje?

a ni logicno!!ce kdo kupi skuter brez papirjou(magar ukraden al pa kej tazga)bi s veseljam kupu papirje da bi svoj skutrck registrirou,lahko pa naletis tut na ksnga Ahmeda al pa Mirsada :winkiss: da kup papirje za skutr k ga je ukradu,in ga fajn proda :winkiss:

Popravljeno . Popravil mulej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno pa je to bolj v interesu tistih, ki imajo 180ccm, pa bi radi imeli prometno s 50 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa takšen primerek, kot je bil "naš" SpeedRunner (ne spomnim se več točno nicka), ki je lepo kradel skuterje in jih s papirji prodajal naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest sm kupu skuterja od enga modela in nisva takoj naredila prepisa. potem sem ga hotu registrirat in sem rabu papirje. Pol kličem tega modela in mi njegovi tastari povejo da je šel u zapor za 2 leti. zato sem jest kupu papirje od 50ke ga registriru in se normalno vozu. zdej je pršu un vn iz zapora, sva naredila prepis, in zdej bom pač ene papirje prodal. :whistle:

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ne moreš verjet :rolleyes: Večina takšnih prodaja skuterje brez papirjev, vendar se navadno zaporu izognejo.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se tema zaklene pa se naprej menite preko zs.

Se strinjam če rabš ti pa jest še ene parkrat papirje skeniram jih boš lahko večkrat prodav

Popravljeno . Popravil jebac-car
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok so vredni paperji od DNA z gistelom?

kaj prauta moderatorja? :naughty:

kisto pira mi das pa ga odpelem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo rab papirje od katerga kol motorja za 10 eurov dubite jih loh usak dan razn če men printr crkne :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!