Skoči na vsebino

Daelim Daystar (VL) 125-deli


Ursus666

Priporočene objave

Pozdravljeni, prosil bi vas če kdo ve kje bi dobil dele (tudi rabljene) za Daelim Daystar 125. Pri sedanjemu uvozniku Autoemona (bivši Suzuki Odar) mi pride vse skupaj toliko kot če kupim celega rabljenenga... del vilic je še kar poceni, potem pa ko pride še disk, luči, ogledala, semrokazi,... je pa cena previsoka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žmigovce pejt v louis po špegle tut luč se tut najde tam cenej ko pr nas diski so pa tut cenej v tujini kot pri teh avtohišah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, prosil bi vas če kdo ve kje bi dobil dele (tudi rabljene) za Daelim Daystar 125. Pri sedanjemu uvozniku Autoemona (bivši Suzuki Odar) mi pride vse skupaj toliko kot če kupim celega rabljenenga... del vilic je še kar poceni, potem pa ko pride še disk, luči, ogledala, semrokazi,... je pa cena previsoka.

Vse dobišna: dataparts-vtipkaj to v iskalnik pa se ti pojavi digitalni online katalog vseh delov iz nemčije

registriraš se,naročiš dele,nakažeš dnar na njihov račun,dobiš dele čez en tedn v škatli na dom-vse orginal.

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, prosil bi vas če kdo ve kje bi dobil dele (tudi rabljene) za Daelim Daystar 125. Pri sedanjemu uvozniku Autoemona (bivši Suzuki Odar) mi pride vse skupaj toliko kot če kupim celega rabljenenga... del vilic je še kar poceni, potem pa ko pride še disk, luči, ogledala, semrokazi,... je pa cena previsoka.

Vilice se da zravnat (če prideš k meni -zastonj)imam že narejene nastavke in hidravlično prešo izravnali smo jih že veliko OK. Ostale dele kot so ogledala,žmigavci in luč kompletno pa lahko naročiš kot ti je že nekdo napisal pri Lyisu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!