Skoči na vsebino

Nagradna igra Coca-Cola


Stric Burek

Priporočene objave

Zanima me če kdo to zbira, in če ma kdo viška kak "I" bi prosu če se zmenmo za kak pir... Lahko zamenjam za "O"

Tisti ki ne veste, zbrat je treba IPOD, te zamaške neseš tja na sedež in dobiš Ipod Nano 2Gb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam problem je k ga noben ne bo dobil, ker vedno ko je taksna igra ena črka manjka

Nič ne manjka... Eni zaboga ne morjo O-ja dobit...

Jih je pa tudi dosti z I-jem... Samo sprašujem če rabi kdo za zamenjat alpa prodat za kak pir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če kdo to zbira, in če ma kdo viška kak "I" bi prosu če se zmenmo za kak pir... Lahko zamenjam za "O"

Tisti ki ne veste, zbrat je treba IPOD, te zamaške neseš tja na sedež in dobiš Ipod Nano 2Gb.

:whistle: enako, iščem "I", rade volje za kaj zamejam "P" "O" "D", karkoli - več ma PM :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi čaku na( i )ker itak ga noben ne dobi! :whistle:

Pa preden bo igra končana bo i pod,že starejši model.Kupi si,i pod sedaj pa boš car. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli mene kita če bo ipod takrat zastarel, sicer ne bo... ampak tudi če bi bil, jaz nameravam to prodat... Alpa mogoče ga bom celo mel... sicer dvomim... Ampak če ga dobiš ga dobiš... tiste 10€ ko zagoniš za kokakole... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi kar primerna tema. Res da ne zbiram zamaškov za ipod, zbiram pa sličice "Životinjsko carstvo". Falijo mi številke 3, 17 in 47, ali z drugimi besedami siva čaplja, puma in pa grlica....

Če ima kdo viška bi bil zelo vesel, menjam pa ne za nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi kar primerna tema. Res da ne zbiram zamaškov za ipod, zbiram pa sličice "Životinjsko carstvo". Falijo mi številke 3, 17 in 47, ali z drugimi besedami siva čaplja, puma in pa grlica....

Če ima kdo viška bi bil zelo vesel, menjam pa ne za nič.

Imam grlico viška. Se mi zdi, da je crknila, ker že 14 dni ne migne iz žleba. Lahko prideš ponjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi rabim I od IPOD-a, menjam za druge črke... ali še kej drugega uporabnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi rabim I od IPOD-a, menjam za druge črke... ali še kej drugega uporabnega...

Brezveze kompliciraš. Vzemi edigs in naredi iz Pja I.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze kompliciraš. Vzemi edigs in naredi iz Pja I.

Še boljše pa je, če greš direkt na naslov, kjer jih talajo, prefukaš vse po dolgem in počez, pobereš kar imajo vrednega, prodaš in tako še zaslužiš kaj. :krneki:

Pa ne pozabi za sličike pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam za cca 2 šleperja takšnileh zamaškov zlatorog.jpg

(enkratrabljenipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo 2 šleperja? Pussy!

to je od letos :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj smo že sredi junija :huh:

Zato sem pa ze pred leti presaltal na Union... se ga da vsaj pit :worship:

Ne pa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi kar kolo ožemajte pa ledvica uničujte kao zaradi ipota?Jaz se bom pa raj kar ZDRAWCU prdružu, konc sezone bova zamaške prodala, pa šlepar LAŠKEGA za tist dnar dobila, vi si pa kar ipote u žep tlačte. :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlatorig :closedeyes:

jaz ne rabim popravljenih štoflcow :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!