Skoči na vsebino

aprilia leonardo 125 blokade


FreeBird

Priporočene objave

LP. Imam aprilio leonardo 1998 letnik, rotox motor, pa me zdej zanima, če kakšen lastnik leonardo ve povedat kje naj bi se nahajale blokade.

Pa v primerum, če je vzel blokade dol kok se je to poznalo na končni in pa na pospeških.

Se zahvaljujem za vse morebitne odgovore :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125ccm+ nimajo blokad :whistle: pa tud od 4t skuterja ne morš pričakovt nevemkako dobre pospeške lih ;)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kupil Leota z Leovince touring, ki je podoben originalu in ni bilo nobene razlike. Na 4T sesalcu se ne splača noben tuning. Styling še mogoče, tuning ne.

Sem pa se z njim peljal iz LJ do Vrsarja 170 km, po stari cesti, ni bilo problemov.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dotični moped ne vem, sem pa imel včasih KYMCO Sector, 4 takten, 5 prestav. Mašina identična eni starejši Hondini. V originalu naj bi šel dobrih 90 km/h s svojimi 7.5 kW. Smo tud mi gledal, blokade ni blo nikjer, smo pa prevrtal uspuh in je pol letel 120 če nisi bil pretežak (seveda v normalni poziciji)

Sam je mel avspuh, kjer se je to dal narest, namreč na koncu, kjer je luknja je pravzaprav cev dolga dobre 10 cm, ki je večinoma v notranjosti lonca. Toda ta cev je bila v loncu na koncu zaprta in imela le navrtane luknje s strani. To smo potem prevrtali in se je občutno poznalo.

Sicer je res malo možnosti, da ima še kater motocikel tak auspuh, a izkušenj ni nikoli preveč in rad jih delim z drugimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ja jst mam čist odprt avspuh pa se mal pozna sam zvok je pa res dobr :naughty: pa tud nazaj seka ko spustiš gas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!