Skoči na vsebino

Midi skuterji


Matic7

Priporočene objave

Mene pa zanima, kolko je med nami ljudi, ki vozimo skuterje med recimo 125 in 250 ccm.

Čist jasno je, da se z maksiji razen hitrih voznikov 250 ccm ne moremo iz skupaj vozit. Mogoče pa bi se kdaj "midiji" spravli na kup in zapeljali po kaki krajši, nam prilagojeni poti. Če bodo sfrizirani 2T pridni in se bodo vozili za nami (da ne bomo rabli njihovega olja vohat) in na primerni varnostni razdalji (kolikor vidim, tega otroci ne znajo), pa mogoče še kakega od njih vzamemo zraven...

No, čakam na listo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklepam, da sodim v to kategorijo po velikosti skuterja :) Ampak, glede na to, da lovim (in prehitevam) voznike na 600 kubičnih endurah, nakedih, allrounderjih itd. verjetno ne bi bil prava družba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklepam, da sodim v to kategorijo po velikosti skuterja :) Ampak, glede na to, da lovim (in prehitevam) voznike na 600 kubičnih endurah, nakedih, allrounderjih itd. verjetno ne bi bil prava družba :D

ja, bi rekel, kolikor sem prebral na forumu... ne bi bili ostali prava družba zate... bi še zaspal za krmilom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Mene pa zanima, kolko je med nami ljudi, ki vozimo skuterje med recimo 125 in 250 ccm.

Čist jasno je, da se z maksiji razen hitrih voznikov 250 ccm ne moremo iz skupaj vozit.

no sej ti ni blo menda tak GROZN z nami????? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam leonardota 150 končna hitrost po števcu 136 km\h recimo realnih 120-125

Drugac se da pa s tem tud dost hitr vozt čez ovinke tko da ni treba da je lih zaspana vožnja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač se pa lahko zmenmo za kakšno turco

Recimo iz kje bi štartal vsak naj pove kje najbol nemu ustreza pa najdemo eno pametno točko

Jst sm iz domžal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umadona, moj jih ima 12 :) Serijska 180-ka pa 11. Torej imaš kar konkretno predelano. Mogoče mi bo zdaj končno uspelo skuter prodat, nagledanega pa imam enega SV-650S, CBF600S, ST2 in Fazerja 600. Vzel bi staro za staro preko posrednika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umadona, moj jih ima 12 :) Serijska 180-ka pa 11. Torej imaš kar konkretno predelano. Mogoče mi bo zdaj končno uspelo skuter prodat, nagledanega pa imam enega SV-650S, CBF600S, ST2 in Fazerja 600. Vzel bi staro za staro preko posrednika.

dobra odločitev :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umadona, moj jih ima 12 :) Serijska 180-ka pa 11. Torej imaš kar konkretno predelano.

ja meni je se vseeno premalo. ce bo kes grem na 200cc in pa 4 s do 100 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol ni noben za eno turco v ponedeljek ali torek?

No učer sm šou z mojmu leonardotom 141km\h po števcu sam me morjo še z avtom zmert da vidmo kok laže števc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj najti kakšen novejši avto, ker stari tudi precej lažejo. Še najbolj objektiven je kolesarski števec. Drugače pa zadnje dni tudi moj precej leti. Po števcu 135km/h, potem pa pride skoraj že v rdečo polje. Sem se pa peljal po avtocesti na voznem pasu v "koloni" med drugimi avtomobili 130km/h. Kar pomeni, da če vozijo po omejitvah, števec ne švingla preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom bom sam me res zanima kok je to realnih k drugac je obcutek ze kr dobr. Ja po avtocesti pa še nism šou bo treba probat :rolleyes: veš kaj mi še povej vem da je čist izven konteksta sam zakaj men ne prikaže slike zraven objav na forumu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj najti kakšen novejši avto, ker stari tudi precej lažejo. Še najbolj objektiven je kolesarski števec. Drugače pa zadnje dni tudi moj precej leti. Po števcu 135km/h, potem pa pride skoraj že v rdečo polje. Sem se pa peljal po avtocesti na voznem pasu v "koloni" med drugimi avtomobili 130km/h. Kar pomeni, da če vozijo po omejitvah, števec ne švingla preveč.

če se pelješ za mano po avtocesti, potem ti ziher števec laže (ti kaže premalo) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te slike ki jo imaš ob tvojem imenu

To k maš to faco z modrimi očmi jst pa nimam nč

Drugač pa dons grem zmert kok je realna hitrost vam javim zvečer aja avto k me bo meru je letnik 2007 :rolleyes: tko da more bit realn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pro3: pojdi v tisto vrstico nad forumom, kjer piše "Logged in as: pro3".... vidiš? Svetlo modre barve je. Potem idi po tej vrstici desno in boš videl "My Controls". Ko to odpreš, se ti na levi strani pokaže "Menu". Pod "Personal Profile" je ena podmapa, ki se ji reče "Edit Avartar Settings". Dalje pa mislim, da boš znal.

Djezo: enkrat sem tunal in nikoli več. Vsaj skuterja ne. Ne samo, da sem vložil nevem koliko v predelavo, potrošni material je šel hitreje, poraba se dvigne, precej prej lahko kaj crkne itd. Raje tega prodam in kupim motor, ki leti preko 200km/h, ima 3 sekunde do 100 in nimam skrbi, da bi me pustil nekje sredi Avstrije. Da ne omenjam ciklistike, ki je dorasla mojemu stilu vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Djezo: enkrat sem tunal in nikoli več. Vsaj skuterja ne. Ne samo, da sem vložil nevem koliko v predelavo, potrošni material je šel hitreje, poraba se dvigne, precej prej lahko kaj crkne itd. Raje tega prodam in kupim motor, ki leti preko 200km/h, ima 3 sekunde do 100 in nimam skrbi, da bi me pustil nekje sredi Avstrije. Da ne omenjam ciklistike, ki je dorasla mojemu stilu vožnje.

to je vse res, vendar ma tuning v sebi neko posebnost. jaz bi se cestaka tunal, ce bi ga mel, oz. skor ziher sem da ga bom. kak turbo polnilec bi z veseljem gor namontiral :D pa ne zato, ker bi premalo slo, ampak zato, da naredim tuning :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!