Skoči na vsebino

Midi skuterji


Matic7

Priporočene objave

Pomoje bi že z Ninjo ZX-6R imel kar precej težav. Jah, drugače pa nekateri imajo radi tuning. Jaz ga imam rad, dokler motor gre brez težav. Ampak takega tuninga ni. Tuning vedno prinese še samo večje stroške. Če ne druga, pa gre hitreje potrošni material in bencin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi že z Ninjo ZX-6R imel kar precej težav. Jah, drugače pa nekateri imajo radi tuning. Jaz ga imam rad, dokler motor gre brez težav. Ampak takega tuninga ni. Tuning vedno prinese še samo večje stroške. Če ne druga, pa gre hitreje potrošni material in bencin.

to je en kompromis ki ga mors dosect. da na koncu gre le potrosni material in bencin, ostali deli pa ostanejo ok. pri skuterjih je to bistveno vezano na obrate. visje se vrti, vec bo crkovalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki: Hvala ti za navodila.

No pa še to zdj so me šli mert kok mi leti motor realno. No po števcu je šlo 146km\h

Realno pa 125km\h :evilgrin: Tko da kr gre tale aprilia :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No problema. Sicer ima neverjetno visoko hitrost. Si meril s kolesarskim števcem ali avtomobilom? Moj ima realno 127km/h, tako da me prav firbec matra, kako bi se obnesel ob vzporedni vožnji.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z avtomobilom ta avto je letnik 2006 al 07 nevem točn tko da naj bi kazu pravilno. Končno ma pa od takrat tok visoko ko sm dau odpret avspuh. Majstr mi je mau preuredu anspuh in zdj ma dobr znok pa še nazaj začne sekat k spustiš gas tko da je kr uredu. Ja če boš kdaj okol domžal hodu prej sporoč pa se loh kje dobimo pa probamo ene :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto se pa mrbit res oglasim kaj mimo, če bom imel čas in ne bom pustil skuterja pri prodajalcu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo lepo.

In ker bo tvoj nasledn motor?

Hm, nevem še točno :) Najbolj mi je hudo prodajat tega, ker ful dobro gre pa nič ne dobim za njega. Za 1.700€ se jih je sicer enih par javilo, kao ful zainteresirani, ko pa bi bilo treba prit pogledat motor, pa vsi zatajijo. Večina zato, ker je Maribor kao predaleč (čeprav nimamo ravno makadamske poti iz Ljubljane). Skratka, namen sem imel kupiti CBF 600S, Fazer 600S, Falco, SV-650S, ST2 1000 ipd. Nekaj bolj v športno potovalni smeri. Pa vsaj ene 70KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil v Krškem. Oni v Motohitu so rekli, da mi dajo 1300€ za njega. Tip je rekel, da če 3000€ doplačam, lahko CBF-a odpeljem. Cena CBF-a je 4200€. Matematika jim malo ne štima :D Poleg tega svojega raje vržem med staro železo kot pa da jim ga skoraj podarim. Sej vem, da posredniki morajo zaslužiti, ampak upal sem vsaj na 1500€ pa ga on potem prodaja za 1700€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!