Skoči na vsebino

GILERO DNA 50


gmx

Priporočene objave

Živjo!

Sem nov na forumu in imam nekaj vprašanj.Rad bi predelal gilero dna 50 in če bi mi lahko dali par nasvetov kaj vse se lahko na njem sporihta.(mislim na zunanjost)

Se vam zahvaljujem za odgovore ^_^

Lep Pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Sem nov na forumu in imam nekaj vprašanj.Rad bi predelal gilero dna 50 in če bi mi lahko dali par nasvetov kaj vse se lahko na njem sporihta.(mislim na zunanjost)

Se vam zahvaljujem za odgovore ^_^

Lep Pozdrav

Kar se zunanjosti tiče skoraj nimaš omejitev,sploh, če znaš s poliestrom delat,razne internetne trgovine nudijo dosti dodatkov za skuterje (luči,števce,tačke,ročke,.....).Odvisno kaj si želiš?Mal razlož kaj bi rd.Drugače ti dam pa samo en mejčk nasvet - če misliš nadaljevati z motociklizmom (125ccm,250ccm,600ccm,...) ne preveč zapravlat za 50ccm denarja, ker ti bo žal, rajš šparej za močnejši motor - to ti govorim iz lastnih izkušenj, če pa imaš DNAjko namen obdržati več let potem si pa, kar daj duška.Vsekakor pa ni to moja stvar ampak tvoja odločitev, povedal sem ti zgolj kot nasvet .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče veš za kako dobro internetno stran z dodatki za skuterje?Z motociklizmom ne bom nadaljeval.Moped bom pa mel še kr veliko let. :)

LP

Popravljeno . Popravil gmx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče veš za kako dobro internetno stran z dodatki za skuterje?

LP

Pa če kdo ve predvsem za DNA dodatke ker ko sem zaj iskal še nič nisem našel za ta model. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje:

carbon dodatki (carbon spegu (samo levi), carbon zmigavci)

kaksne lepe rocke, carbon rocke za zlajfe, odrezi zadnji blatnik in tablco prpopaj pod luc, menjej auspuh (u bistvu tud pod styling, ker je original GRD)

pol pa samo se gas :)

ce rabs kako idejo za tuning motorja, kr rec, mam idej za vse cenovne razrede :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

Imam en problem.Luči mi ne gorijo na mopedo.Sprednje in zadnje.Vse druga dela(žmigovci).V akumolatorju ni problema ker sem ga pred kratkim menjal.Mogoče kdo ve v čem je problem?

Hvala za odgovore .)

Popravljeno . Popravil gmx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

Kaj če zatemnim zadnje žmigavce lahko imaš potem kake probleme z policijo?

Jaz jih kr mislim z onim sprejem ko je za zatemnitev luči na avtomobilih!?

Popravljeno . Popravil gmx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policist ti loh tezi za usako malenkost ce se sprau nate za usako lucko zarnco pokrovck.Mislm da po zakonu nesmes zatemnit za predelavo masine pa glej pod piaggio masine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mogoče kdo ve kje v Mb-ju ali na Ptuj-u je en dober servis za gilera skuterje?(da bi mi menjo valčke in nekaj za elektriko) :?

Pa še nekaj. Je mogoče to res če nimaš akumolatorja priključenega in se voziš se ti nekaj uniči?

Hvala za hitri odgovor.

Popravljeno . Popravil gmx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
Mogoče kdo kaj je se uničilo da moped dela samo vleče pa nikamor. Nikamor ne gre? :( :lol:

Če bi bolj podrobno razložu ka ti ne dela bi ti lahk kdo odgovoru bolj točno. Poglej mal v variomat za valčke pa jermen al kok je kle pr DNA? Isto kot pri skuterji al drugače?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto je kot pri gileri runner. Ja ko dam po gasi nikamor ne gre samo ful glasen postane. Mislite da so se valčki zdrobili al pa di bi bilo kaj narobe z jermeno? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Imam en problem in bi bil zelo hvaležen če bi mi kdo pomagal. Torej pokrov od variomata sem odstranil in videl da mi je jermen vtrgalo.

Se je mogoče še kaj drugega uničilo kot pa jermen? Zaj pa kak je z nakupom novega. Imam 70kit tako da verjetno nebi smel vzeti navadnega mogoče kakega malossi al pa polini? pa kje bi ga se dalo dobiti v mb?(morda na kakšnem servisu?) Ima kdo izkušnjo z menjavo jermena kako se namesti(odspredaj, odzadaj celi postopek ker sam nimam pojma o tem).

To je zaenkrat vse.Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

autocommerce maribor > zastopnik za malossi dele, samo naročiš pri njih, pa dobiš vse kar nudi malossi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!