Skoči na vsebino

Xz- brez pene


KukO

Priporočene objave

Zanima me če se kaj pozna na hitrosti narašča/pada ?? če vzamemo peno iz xz-a oz. bilokaterega izpuha hvala !! Glede zvoka mi je jasno !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če se kaj pozna na hitrosti narašča/pada ?? če vzamemo peno iz xz-a oz. bilokaterega izpuha hvala !! Glede zvoka mi je jasno !!

Ker izpuh pa je xZ prvič slišim! Pozna se za 1 kmh mogoce samo dere se pa kot...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jz tut prvic slism za xz no uglavnm neke razlik ni pomoje pa dere se ko sto matr ti dej kr nazaj peno not k drgac bos meu probleme s kapsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti misliš volno pri zx-u?

poznalo se ti ne bo NIČ edino policija te bo raje imela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka govorite na pamet če ne vete, čist od vsaga motorja je odvisen kako se bo obnašal, nekatere dušilci DUŠIJO in ne samo zvoka, tudi moč. Je pa drug problem ko ste pa povedal, da se dere ko p******!

Tak da pol je verjetn isto al sploh maš dušilc gor al maš pa sam krivino.

Se pa bol splača, da mal prekate v loncu porihtaš, speleš čimbolj "ravno ven". Oziroma kar eno cev čez celi dušilec volno pa natlačiš umes in boš videl... Delal so to včasih veliko na ratnih atx-ih, pa tudi na zdajšnih mopedih se dosti pozna. Za skuter ne vem.

Po moje najbolš če kje dobiš kak lonc pa se mal "špilaš z njim" ker novga je škoda. Pa krivino pust pr mir...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej poanta je v tem da se bo drl ja !! em.. zx sem mislil !! pa slisal sem govorice da bi naj bila končna hitrost manjša brez volne oz. pene !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorji nimajo več blokad z kovino

inajo prevrtano cevko in okoli nabasano volno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je to samo volna, ki duši zvok se ne bo ne na pospeških, ne na moči, ne na hitrosti poznalo nič(kot pri ZX-u).

če pa je kakšna krivina v dušilcu, kot so jih imeli včasih trabanti, pol pa to čimprej ven porezat :D !

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej poanta je v tem da se bo drl ja !! em.. zx sem mislil !! pa slisal sem govorice da bi naj bila končna hitrost manjša brez volne oz. pene !!

ne, ni mozno. steklena volna ima ucinek pri glasu (pa tud pri temu ne pricakuj cudeza, velik se nebo opazlo)

Zanima me se kaj je treba rezat da ga spraviš na syma ??? Zx-a mislim

odvisno kaksno masino ma. zdi se mi da ma sym isto masino ko honda ???, torej bojo nosilci problem, nebo ti stal, ce ves kaj mislm :P

edit: pizda prvo sm napisu honda nrg xD no nevem tocno modela, ena 50cc honda pac, ni pa x8rx .. ena druga

Popravljeno . Popravil replica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej glede hitrosti me ne skrbi.. al bo šal več ... hočem da bolj ruži .... Glede škifov se pa da zmenit če maš veze !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej glede hitrosti me ne skrbi.. al bo šal več ... hočem da bolj ruži .... Glede škifov se pa da zmenit če maš veze !!

pol pa namest auspuha dej enga original, pa ga tko sprazni da bo samo cev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tko majo tanovi moptori(speed fighter,sr r)slepe cevi....aprilia ma celo 2.....vendar auspuh naj bi bil športni(pridejo slike)...drgač pa se odreže slepo cev stran,in se zakrpa luknjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tko majo tanovi moptori(speed fighter,sr r)slepe cevi....aprilia ma celo 2.....vendar auspuh naj bi bil športni(pridejo slike)...drgač pa se odreže slepo cev stran,in se zakrpa luknjo

the_boss za speed fighter pa prvic slism, slisu sm pa ze za neki podobnega imenovano speedfight, veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!