Skoči na vsebino

TELEBAJSKI


Bojč

Priporočene objave

Poljsko ministrstvo za zdravje sestavlja seznam homoseksualcev, ki bi naj ljudem pomagal pri lažjem opredeljevanju o svoji spolni usmerjenosti.

Homoseksualci imajo na Poljskem veliko nasprotnikov. (Foto: Reuters) Poljska organizacija Kampanija proti homofobiji zahteva prepoved sestave takšnega seznama. Homoseksualce so na Poljskem popisovali v času totalitarnega komunističnega režima, zato je ta bizarna napoved dodatno šokirala javnost. Takrat so jih zabeležili 11 tisoč in vsak od njih je moral s sabo nositi tako imenovano karto homoseksualcev.

Poljska se je osmešila že s tem, ko je pred kratkim vlada sprožila boj proti promociji homoseksualnosti na televizijskih zaslonih in naročila preiskavo, prvi tak obravnavan problem pa je bila otroška risanka ''Telebajski''. Poljska varuhinja pravic otrok Ewa Sowinska je takrat izrazila zaskrbljenost, da ta BBC-jeva otroška nanizanka promovira istospolno usmerjenost. Kmalu za tem pa je izjavila, da je po obsežni raziskavi prišla do zaključka, da Tinki Binki, lik iz risanke, vendarle ni gej.

No comment!! :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za telebajske vem, za seznam pa nisem vedela.

se vidi, da sem v zadnjih predpripravah na "odhod v Rim" in nimam niti časa kaj dosti spremljati dnevno dogajanje........... še takrat, ko pa pridem na net, pa raje malo rezbremenim možgane :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom dal štajersko držawljanstwo nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok za telebajske mi je čisto vseeno če jih prepovejo.

Tam en roza stvor z žensko torbico? WTF?? Ne vem pa kako to vpliva na otroke...Mogoče tako: "Mammmiii jaz bi mel tud tako torbico"  :yea1:

A ne znajo ene normalne risanke naredit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če je komu prav al pa ne.................telebajski so ful pederuzli. Ampak, še bolj kot sami telebajski, mi gre pa na kurac oni debilni froc v soncu.

Čas je za telepapa, pa metek v čelo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oni vijolčni ziher FZ6 vozi .... :whistle: al pa cbr600rr :D

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne znajo ene normalne risanke naredit

kaj ne, wač this

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu, da se je vsaj ena država našla, ki bo prepovedala to pedersko serijo, ki je povrhu vsega namenjena otrokom! Upam, da jim bodo v kratkem sledili drugi in ne bodo prepozno ugotovili, da slabo vpliva na stanje duha otrok. Pa saj drugega ne more vzgojit kot nekšnih mehkužcev s temi svojimi forami! Tudi Poljska je carica, ki upa stvari javno povedati, ne pa vsi drugi, ko lezejo v rit mednarodni skupnosti in se ji v vsem podrejajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ne, wač this

Cool

Hvala bogu, da se je vsaj ena država našla, ki bo prepovedala to pedersko serijo, ki je povrhu vsega namenjena otrokom! Upam, da jim bodo v kratkem sledili drugi in ne bodo prepozno ugotovili, da slabo vpliva na stanje duha otrok. Pa saj drugega ne more vzgojit kot nekšnih mehkužcev s temi svojimi forami! Tudi Poljska je carica, ki upa stvari javno povedati, ne pa vsi drugi, ko lezejo v rit mednarodni skupnosti in se ji v vsem podrejajo.

Zanimivo, da niso bili tako pametni, ko so še čakali pred vrati EU. Zdaj pa vse svoje frustracije in komplekse bruhajo. Jebat ga, svoj čas so jih Nemci in Rusi povozili in kaj naj sedaj vsi še pet let jočemo in se afnamo tako z Nemci kot z Rusi? Oni pa res nikoli nikomur niso žalega storili, ker so lih tako majhna državica..Evropa je pa znana po stoletjih absolutne miroljubnosti in ljubezni med državami, anede? To, da jim EU plačuje mastne denarce jih pa nič ne moti? Mar bi se malo več ukvarjali z razvojem svoje zaostale in skorumpirane dežele.

Za telebajske bi pa rad videl poročila neodvisnih psihologov o tem kako spodbujajo homoseksualnost. Meni se zdi, da tudi malikovanje velikih vodij slovenske politike (seveda so vsi moški) kaže neko latentno homoseksualnost. Mogoče je pa res :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homoseksualci imajo na Poljskem veliko nasprotnikov.

To pa je ironija. A niso poljaki totalni klerikalci? In hkrati homofobi...le kako gre to skupaj Če si za Cerkev, potem ne moreš biti hkrati proti župnikom :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Telebajski so fegeti, tako kot pač tudi baletniki, vizažisti, igralci, frizerji in ostali "čudaki".........

Aja, tudi psihologi so, tako da glede tega (kot tudi ostalega) njihovo mnenje ni vredno pol qrca.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Telebajski so fegeti, tako kot pač tudi baletniki, vizažisti, igralci, frizerji in ostali "čudaki".........

Čak je homo? Pol ma ziher kak rekord... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se bojite pedrov al kaj?

Spet en kup latentnih gayev? :naughty:

Mar bi jih bili veseli, ker imate tako manj konkurence.

Telebajske pa le pustite otrokom. Zaradi tega pač ne bo več pedrov.

Če jih vi ne kapirate, še ne pomeni, da so butasti.

Še marsičesa drugega ne kapirate, pa zaradi tega ne bojo ukinili :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet en kup latentnih gayev? :naughty:

Poslušaj.............gay ima v lasti minimalno vikend v Provansi, Ferrarija, jahto, pa kaj jaz vem kaj še vse.....

Vsi ostali moški, ki imajo kao "radi prijatelje", so "obične pederčine".

Telebajske pa le pustite otrokom. Zaradi tega pač ne bo več pedrov.

Če jih vi ne kapirate, še ne pomeni, da so butasti.

Mogoče ne bo več pedrov, bo pa več idiotov..... In pri stvareh, kjer zares ni česarkoli za kapirat.....kaj pa vem no. ;)

Še marsičesa drugega ne kapirate, pa zaradi tega ne bojo ukinili :P

To pa res....zadnjič sem cel dan gledal TV Espanol, pa nisem kapiral nič.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za telebajske bi pa rad videl poročila neodvisnih psihologov o tem kako spodbujajo homoseksualnost. Meni se zdi, da tudi malikovanje velikih vodij slovenske politike (seveda so vsi moški) kaže neko latentno homoseksualnost. Mogoče je pa res

zakaj bi rad videl reporte...a ti ne zadostuje "pa saj na forumu motosvet tako piše ganges..." ? ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je ironija. A niso poljaki totalni klerikalci? In hkrati homofobi...le kako gre to skupaj Če si za Cerkev, potem ne moreš biti hkrati proti župnikom :devil:

Pozabljaš temeljni nauk klera!

"Poslušaj me, ne glej me!"

In kjer je kler dovolj uspešen, čreda verjame tisto, kar jim pastirji na frulico zvižgajo. Pa četudi sami plešejo na čisto druge melodije.

Torej ni ironije, je le prefrigana logičnost. Si proti tistemu, kar počne kler, a obenem si prepričan, da oni pa že niso taki. In potem s tvojo podporo počne taisto še naprej, brez kakšne konkurence.

Le zakaj se mi zdi vse skupaj kot zrcalo našega podeželja? Pa ne samo v prederastiji cerkvenih služabnikov. Tudi v vseh ostalih njihovih početjih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je ironija. A niso poljaki totalni klerikalci? In hkrati homofobi...le kako gre to skupaj Če si za Cerkev, potem ne moreš biti hkrati proti župnikom :devil:

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super....... zunanje okolje naredi človeka homoseksualca. Upam, da sami ne boste imeli otrok v tej smeri usmerjene, ker potem se (po vaših izjavah) morate zavedati, da ste sami latentni pedri, ne? :krneki:

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!