Skoči na vsebino

TELEBAJSKI


Bojč

Priporočene objave

Čak ni igralec, on je umetnik..... ;)

Potem pade pod kategorijo "ostali čudaki" pa smo spet tam B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super....... zunanje okolje naredi človeka homoseksualca. Upam, da sami ne boste imeli otrok v tej smeri usmerjene, ker potem se (po vaših izjavah) morate zavedati, da ste sami latentni pedri, ne? :krneki:

:headbang:

Itak, da tudi socializacija vpliva na to. Ker, če ne potem je na dlani dokaz, ki si ga vedno zavračala, da je to bolezen pa kjerkoli že naj bo ali v možganih ali kak gen ali.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha... kako so potem lahko otroci ljudi, ki bi pedre najraje pobili in so bili tako vzgojeni itd... "postali" geji? :hmm:

Po drugi strani, a si ti heteroseksualec zato, ker si bil tako vzgojen, al ker si bolan? :hmm:

V obeh primerih se mi smiliš...... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, sedaj sva ravo pri tem ko prideva skupaj v mnenju, da je to neka anomalija in je lahko tudi že pridobljena. Postopek socializacije pa lahko to vedenje samo še pospeši ali pa zavre. Nikoli pa ni rečeno ali bo zadeva zatrta ali pa se bo razvila naprej.

Heteroseksualec pa sem zato, ker je to čist naravno in normalno.

Najbolje, da otroke že od malega navadimo na to, da je pikanje v rit čist normalno, mogoče celo da jim kako pomagamo da jih ne bo bolelo, ko bodo prvič izgubili nedolžnost v rit. Ali pa da jim povemo, da ni nič nenavadnega, če ima raje enak spol kot nasproten,... Zadeva je naravna ko zagotavlja nadaljnjo eksistenco in lahko poteka v nedogled ob idealnih pogojih. Homoseksualnost vsekakor ne zagotavlja trajnosti, saj je že v osnovi poguben, ker niso sposobni nadaljevati roda.

Upam, da imaš hčerkico in ti želim veliko sreče pri njeni vzgoji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu ne prideva skupaj v mnenju, ker nisem nikjer napisala, da je to neka anomalija in je lahko tudi že pridobljena. :glare:

Kaj ti res verjameš temu, da socializacija to samo spodbudi ali zavre? :blink: Mislim, RES RESNIČNO verjameš??

Kako so lahko bili potem homoseksualci (btw homoseksualnost ni samo pikanje v rit, ker so tudi ženske homoseksualke, pa saj toliko pa si, da to veš, ne?) že v času, ko ni bilo televizije, da bi bili telebajski krivi za to "anomalijo" in kjer tudi za sekundo ni šla socializacija v tej smeri? :hmm:

Ja, najboljše je, da otroka že od začetka navadimo, da ima vsak posameznik možnost odločanja o tem, kako se bo oblačil, na katero šolo bo hodil, kak motor bo vozil in s kom bo šel zvečer spat. Tudi kako bo seksal in s kom....... Imaš prav. Samo pri tem telebajski ne bodo pomagali.....

Kaj pa tisti pari, ki ne morejo imeti otrok? Slučajno sem ravno noseča in spremljam take in drugačne zgodbe in mi je malo bolj jasno postalo, da ženske vedno težje zanosimo (ali zaradi moških ali zaradi sebe, je čisto vseeno) . In če bo šel trend v tej smeri, bomo vse zanosile samo še s pomočjo medicine. Kaj to je naravno? Potemtakem je tudi to anomalija in ti ljudje nimajo nobene pravice živeti.... Ker samo NARAVNA zadeva zagotavlja eksistenco in lahko poteka v nedogled ob idealnih pogojih. Medicina in dejstvo, da smo ljudje vedno bolj degenerirani vsekakor (PO TVOJE) ne zagotavlja trajnosti, saj je že v osnovi pogubljen, ker niso sposobni nadaljevati roda? :hmm: Cool, upam, da se ne boš nikdar znašel med tisto ne tako malo populacijo, ki daje peklenske muke čez, da lahko ustvari tako želeno življenje. Če pa boš, se pa takrat spomni na to, kar si sedaj napisal..... vem, da ne bo pomagalo, bom pa vesela, če boš samo za sekundo pomislil na te najine dialoge......

Ja, moj otrok naj bi bil punčka in tudi punčke so lahko homoseksualke in ne glede na to, kaj bo, bom nanjo ponosna in jo ljubila, ker je moj otrok. Vedno bo imela možnost izbire in nikoli je ne bom omejevala pri osnovnih vprašanjih, kako živeti SVOJE življenje..........

Pa lahko kar zaključimo, ker nima smisla. Ti si ne boš pustil odpreti oči, jaz si jih ne pustim zapreti in dati na oči plašnikov...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu, da se je vsaj ena država našla, ki bo prepovedala to pedersko serijo, ki je povrhu vsega namenjena otrokom! Upam, da jim bodo v kratkem sledili drugi in ne bodo prepozno ugotovili, da slabo vpliva na stanje duha otrok. Pa saj drugega ne more vzgojit kot nekšnih mehkužcev s temi svojimi forami! Tudi Poljska je carica, ki upa stvari javno povedati, ne pa vsi drugi, ko lezejo v rit mednarodni skupnosti in se ji v vsem podrejajo.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

take neumnosti pa še ne. eni pa res imajo glavo samo zato , da nosijo frizuro na njej...........

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne reče se anomalija, ampak anusmalija.Živi in pusti živeti, bo najboljša rešitev vajine debate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm, kaj pa punce, ki želijo, da jih nabrišeš v tazadnjo? :krneki: kaj si potem? telebajsek z roza torbico če ji ugodiš brez slabe vesti???? :krneki:

cerkev pa pustmo stat. o seksualno zavrtih, motenih osebah, ki jo sestavljajo ni treba govoriti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mi je malo bolj jasno postalo, da ženske vedno težje zanosimo (ali zaradi moških ali zaradi sebe, je čisto vseeno) . In če bo šel trend v tej smeri, bomo vse zanosile samo še s pomočjo medicine. Kaj to je naravno? ...

Da, to je naravno. Postajamo vedno bolj degenerirani in nevredni življenja na zemlji!

...Potemtakem je tudi to anomalija in ti ljudje nimajo nobene pravice živeti....

To pa mislim, da je tvoj zaključek. :hmm: Vsaj jaz nisem zasledil take trditve. Tudi ubogi imajo pravico do svojega življenja!

...Ker samo NARAVNA zadeva zagotavlja eksistenco in lahko poteka v nedogled ob idealnih pogojih. Medicina in dejstvo, da smo ljudje vedno bolj degenerirani vsekakor (PO TVOJE) ne zagotavlja trajnosti, saj je že v osnovi pogubljen, ker niso sposobni nadaljevati roda? :hmm: ....

Tako nekako. Pač gledam temelje življenja in obstoja.

...Pa lahko kar zaključimo, ker nima smisla. Ti si ne boš pustil odpreti oči, jaz si jih ne pustim zapreti in dati na oči plašnikov...........

Lahko da je tudi obratno. Bolj ozko se mi zdi zagovarjati nekaj kar išče kratkoročno hedonistično pot, kot nekaj kar ima kljub vsej krutosti logično in naravno perspektivo. Sploh, ker gre pri podpori človekove civilizacijske izprijenosti za uničevanje marsičesa drugega prvenstvenega in za vse usodnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo, nekaj mojega mnenja in ugotovitev je povzel že HHV, jaz pa bi samo dodal, da tudi sam nikomur ne privoščim težav pri zanositvi in v takih primerih podpiram pomoč medicine v te namene. Ne misliti sedaj, da sem zavrt tudi glede drugih stvari, ne podpiram cerkve, podpiram veliko večino drugih stvari, ne prenesem pa pač homoseksualcev. In to moje pisanje zgoraj ni bilo mišljeno glede telebajskov, ampak so oni samo navezali na to temo, čeprav sem mnenja da take oddaje otroci definitivno ne potrebujejo. Ampak pri pomoči heteroseksualnemu paru, ki bi v osnovi če bi bil zdrav lahko imel otroka je velika razlika kot pa pomo paru, ki nikakor ne more v nevem kako dobrem stanju narediti otroka.

In pa spet si omenila, da so bili homoseksualci tudi, ko ni bilo telebajskov. Seveda, so bili, saj ta (sam ne vem kako bi imenoval) disfunkcija česarkoli, anomalija, bolezen, psihično stanje,... (vstavi svojo besedo ali besedno zvezo po želji) obstaja že od nekdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako je kaj pri živalih. Mogoče kaka navada pri določenih vrstah. Zakaj pa živali ne bi mogle biti bolane? A pri živalih ni bolezni? Pa ne pravim, da je ali ne. Vendar če bi bilo tega spet toliko kot ti praviš bi ta živalska vrsta že izumrla .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nas, človeško vrsto, homoseksualci kakorkoli ogrožajo?

Ker nimam lih vtisa, da bi nas bilo premalo. Kvečjemu nas je preveč in glede na to, kako se obnašamo, nam izumrtje grozi zaradi orožja, onesnaženja itn.

Če ima nekdo pravico, v imenu vere, zganjati celibat, potem imajo drugi vso pravico pikanja v rit ali česarkoli drugega, kar lahko dve odrasli osebi sporazumno počneta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te razpravice okrog "normalnosti" in "naravnosti" so prav zabavne. Samo v razmislek, je zdravljenje z antibiotiki naravno? Brez njih bi se človeški zarod v kratkem času močno zmanjšal (kar ne bi bilo napačno). Skratka, že dolgo živimo "umetno"...pravzaprav je tudi vožnja z motorji zelo nenaravna...človek biološko ni prirejen za takšne hitrosti.

Ampak telebajski...da grem on topic...so zares neumna risanka. Kje so časi, ko so na tv rolali "a je to". Vsaj poučna je bila (npr. kako ne smeš popravljati:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Telebajski so namenjeni majhnim otrokom, ki jih DIY zgodbe iz "a je to" verjetno ne ganejo.

Otroke pa itaq vzgajajo starši, ne pa risanke oz. TV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... Kje so časi, ko so na tv rolali "a je to". Vsaj poučna je bila (npr. kako ne smeš popravljati:)

saj jo vrtijo vsako nedeljo na tv slo.......... :naughty: :naughty:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj jo vrtijo vsako nedeljo na tv slo.......... :naughty: :naughty:

dr.looney :devil:

haha, do solz sem se nasmeju :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj jo vrtijo vsako nedeljo na tv slo.......... :naughty: :naughty:

dr.looney :devil:

Zjutraj ali zvečer? Takrat dolgo spim;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrt teletubisima (zid osnovne šole v Ugljenu, Otok Ugljen) ! Ne glede na barvo kože, diagonalo televizorja na trebuhu ali spolne preference. Pa unim iz gimnazije na Beverly Hillsu 90 pa neki tudi ! Smrt kvocientu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa homoseksualnost med živalmi????? Baje je precej bolj pogosta, kot so nas učili pri biologiji.

Verjetno so tudi psihično bolane, a ne?

Kolikor je meni poznano, gre tam predvsem za podrejanje ostalih osebkov s tem da si močnejši na njih privošči nekaj, kar šibkejšemu ni dovoljeno. To verjetno že ali pa boš v kratkem lahko opazila pri tvojih novih repkih.

Sploh pa mi pri živalih ni poznano čustvo ljubezni povezano s seksom. Gre po mojem le za reprodukcijski akt povezan z ugodjem kot mehanizem pogojnega refleksa, kar skupaj pač omogoča nadaljevanje vrste.

In kot pravi Fritz, je človeška homoseksualnost v prid naravi, če se že izogibamo pobiti med seboj in se zreducirati na za naravo sprejemljivo število. Torej jo razumem kot nekakšen odgovor narave, ki skrbi, da se pokvarjena vrsta počasi iztrebi. In tako homoseksualnost tudi razumem. Kot okvaro, čeprav ponavljam, jih ne preganjam, saj kot sem že rekel, tudi ubogi naj imajo pravico do svojega življenja! In da se navežem še enkrat na Fritzev post, tudi pri duhovščini in njihovem celibatu gre takisto za pokvarjenost!

Pika! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, odpremo sezono lova na telebajske?

plan odstrela:

roza telebajski s torbico - 100 kom

plavi telebajsek - 5 kom

ostali - 3 kom

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!