Skoči na vsebino

TELEBAJSKI


Bojč

Priporočene objave

Kaj ti res verjameš temu, da socializacija to samo spodbudi ali zavre? :blink: Mislim, RES RESNIČNO verjameš??

Kako so lahko bili potem homoseksualci (btw homoseksualnost ni samo pikanje v rit, ker so tudi ženske homoseksualke, pa saj toliko pa si, da to veš, ne?) že v času, ko ni bilo televizije, da bi bili telebajski krivi za to "anomalijo" in kjer tudi za sekundo ni šla socializacija v tej smeri? :hmm:

Zaenkrat o nastanku homoseksualnosti znanost še ni dala odgovora zato je enako neumno laično zagovarjati karkoli bodisi gensko predispozicijo, bodsi vzgojo. Res pa je da je socializaija nekaj kar nikakor ni zanemrljivo. In če so mame krive, da so sinovi pezdetje potem :naughty: ......

Kaj pa tisti pari, ki ne morejo imeti otrok? Slučajno sem ravno noseča in spremljam take in drugačne zgodbe in mi je malo bolj jasno postalo, da ženske vedno težje zanosimo (ali zaradi moških ali zaradi sebe, je čisto vseeno) . In če bo šel trend v tej smeri, bomo vse zanosile samo še s pomočjo medicine. Kaj to je naravno? Potemtakem je tudi to anomalija in ti ljudje nimajo nobene pravice živeti.... Ker samo NARAVNA zadeva zagotavlja eksistenco in lahko poteka v nedogled ob idealnih pogojih. Medicina in dejstvo, da smo ljudje vedno bolj degenerirani vsekakor (PO TVOJE) ne zagotavlja trajnosti, saj je že v osnovi pogubljen, ker niso sposobni nadaljevati roda? :hmm: Cool, upam, da se ne boš nikdar znašel med tisto ne tako malo populacijo, ki daje peklenske muke čez, da lahko ustvari tako želeno življenje. Če pa boš, se pa takrat spomni na to, kar si sedaj napisal..... vem, da ne bo pomagalo, bom pa vesela, če boš samo za sekundo pomislil na te najine dialoge......

Glede neplodnosti.

Zanima me koliko teh neplodnih žensk je imelo v preteklosti splave. Kar jaz poznam teh primerovov iz svoje okolice so to punce, ki imajo za sabo že juhuhu splavov. Sedaj, ko so našle pravega in dosegle leta 30+ pa enostavno ne gre. Nikakor ne trdim, da je to edini razlog me pa resnčno zanima kakšen odstotek med neplodnimi predstavljajo. Poleg tega pa smo izpostavljeni raznim kemikalijam, ki pragotovo vplivajo tudi na naše reproduktvne sposobnosti pa nam tega ne povedo oz. prikrivajo. Recimo nekje sem brala, da so a la Pamprs planice za fantke lahko krive za njihovo neplodnost in to iz enega čist simpel razloga. Zadržujejo toploto in ker morajo imeti ,,jajca,, nižjo temperaturo kot ostalo telo pride do neplodnosti. Torej ni krivade degeneriranost ampak vpliv okolja in način življenja (tudi pozno odločanje za prvega otroka), ki je predvsem izrazit v razvitem svetu. Po drugi plati pa je ravno pozna odločitev ,,kriva,, da ženske dosegamo vedno večjo življensko starost.

IN TEGA SE NISEM SPOMNILA JAZ SAMO POVZEMAM RAZNORAZNE ,, STROKOVNJAKE,,ki so pisali al diskutirali o temu.

In še Telebajski...Jaz jih ne prenašam vem pa, da so otrokom všeč...torej naj jih gledajo predvsem punčke :whistle:

PS zanima me koliko živali je striktno homoseksualnih....oz. kateri od teh ne bi nabisal samice če bi jo lahko...enostavno bi zavihala nos in poiskal isti spol. Velja za oba spola.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, odpremo sezono lova na telebajske?

plan odstrela:

roza telebajski s torbico - 100 kom

plavi telebajsek - 5 kom

ostali - 3 kom

:whistle:

Po tvojem planu, v katerem tako prevladujejo roza telebajski, predvidevam, da je močno podrta spolna in starostna struktura. Da, nujno bo poseči z odstrelom! Edino nekaj me še muči; kdo jih bo v zrak metal? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otroke pa itaq vzgajajo starši, ne pa risanke oz. TV.

:blink: you could´ve fooled me.

pozabil si se razne plejstejsne, iksbokse, vi-je in ostalo elektronsko navlako, katerih reklam je clovek suzenj postal.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sej to je način vzgoje, če nimaš cajta mu zabrišrš plejstejšn pred nos pa maš mir :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sevediška :rolleyes:

In potem so telebajski krivi, ker je dete postalo/odkrilo, da je istospolno usmerjeno. Pa nasilne videoigrice, ker mu do 17 leta noben ni povedal, da se z očetovo kolekcijo ostrostrelskih pušk ne sme igrati Moorhuhn skozi okno ali npr. pokončati vseh percepiranih bad guy-ev v šoli...

P.S.

Innocent bystanders so bonus multiplikatorji B)

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tvojem planu, v katerem tako prevladujejo roza telebajski, predvidevam, da je močno podrta spolna in starostna struktura. Da, nujno bo poseči z odstrelom! Edino nekaj me še muči; kdo jih bo v zrak metal? :evilgrin:

a lahka jest..ker sem zelo agresivna in popadljiva .......... :naughty: :P :P O:-)

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahka jest..ker sem zelo agresivna in popadljiva .......... :naughty: :P :P O:-)

dr.looney :devil:

Ni blema. Najbolje, da nabaviš dober tenis lopar. Višje letijo, je možno dublirati. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!