Skoči na vsebino

zakaj skuter ne vžge


roberto_24

Priporočene objave

mene pa zanima zakaj skuter ne vžge pa ima bencin in iskro tudi je pa keway matrx lp

premalo si povedal...lahko je svečka,iskra,fergazer....poglej kka je svečka po potrebi ščisti,poglej če da iskro,poglej če priteče bencin iz fgergazerja-po potrebi ščisti fergazer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

udvisn tut ud tega kolk cajta je pr mer stau zarad akumulatorja pa teh stvari,k men tut cpi ni hotu užagt k je skos stal čez zimo,nakonc so mi mogl še zaganjalnik naštimat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima zakaj skuter ne vžge pa ima bencin in iskro tudi je pa keway matrx lp

ce tip rece da je iskra, kaj morite pol s svecko ..

najbol verjetno je, da mas prazn akumulator, lahko mas pa tudi zapacan fergazer (ceprov bi pr zapacanem karburatorju uzgal, ko bi ti dal gas, bi ga pa zadusilo)

aja, a na tek uzge ? :naughty: hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj ce da kontakt!

pa se to nam povej al ti kar naenkrat ne vzge alpa si ga zdaj prvic po celi zimi poskusil vzgat pa ti ne rata??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

replica si blizo sm pogruntal kaj je akumolator je poln moja žalost je zaribava

:rtfm: :rtfm: :rtfm: stift ki drži batni obroček je pokni in ga je potegnalo med bat in cilinder pa posledice poznate :whistle: pol pa to zgleda ni blo zadost je pa še batni obroček utrgalo zgleda na kermo kanalo zdej pa ne vem če bi držala ta plajerca 70 kit kaj menite lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pomojem če kupiš kit 70 od polinija za 100€ bo pomojem zdržala. ker agregat se mi zdi da je minarelli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!