Skoči na vsebino

Predlog za novo kategorijo - moto oprema


Nova kategorija - MOTORISTIČNA OPREMA...  

3 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Se mi zdi potrebna (DA)
      32
    • Se mi ne zdi potrebna (NE)
      7


Priporočene objave

Sej vem, da je že ful kategorij, samo to je ena taka uporabna tema in po celem forumu so razsuti motoristični škornji pa čelade, jakne, hlače, rokavice, podkape, našitki, majice, spodnje gate :lol: :lol: :lol: (motoristične mam u mislih, ne tangice :lol: :lol: ), pa kje in kdaj se vse to dobi ... Mislim da bi bilo zelo uporabno, če bi vse to združili pod skupno kategorijo MOTORISTIČNA OPREMA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem, da je že ful kategorij, samo to je ena taka uporabna tema in po celem forumu so razsuti motoristični škornji pa čelade, jakne, hlače, rokavice, podkape, našitki, majice, spodnje gate :lol: :lol: :lol: (motoristične mam u mislih, ne tangice :lol: :lol: ), pa kje in kdaj se vse to dobi ... Mislim da bi bilo zelo uporabno, če bi vse to združili pod skupno kategorijo MOTORISTIČNA OPREMA.

Zaenkrat se mi ne zdi potrebno, saj je zadeva pod Splošno...

No ja, po drugi strani pa bi spet bilo kul, da ne bi bilo tako razmetano...

Lahko pa damo na glasovanja (pripel sem anketo!)...

Z Lucy naju torej zanima vaše mnenje o novi forumski kategoriji - MOTORISTIČNA OPREMA... Za ali proti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spodnje gate :lol: :lol: :lol: (motoristične mam u mislih, ne tangice :lol: :lol: MOTORISTIČNA OPREMA.

Imam na zalogi motoristične spodnje gate - tudi tangice - na kockice ! :P 8) :shock:

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

tudi jaz se strinjam z nekaterimi, ki so ZA uvedbo teme. Sedaj so posti na to temo precej razmetani in marsikdaj je topic precej nerazumljiv ali pa daleč od samega bistva.

LP Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto oprema je tako širok pojem, in toliko stvari not paše, da rabimo novo temo. Pa veliko bolj pregledno bo.

Moped, a stevilo postov nabiras, da vse po dvakrat objavljas. :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!