Skoči na vsebino

Popravilo Kymco Grand Dink 50((PROSIM NUJNO))


Grand

Priporočene objave

Pred kratkim sem imel nesrečo z Kymcom grand dink 50 (Prehiteval sm avtobus pa sm šol čelno u avto,70-80km/h). Zej pa nwm kam bi se obrno pa mi je frend svetoval nej tu gor pišem. Probelm je nasledni, na skuterja ne pašejo original plastike...verjetno zaradi tega ker se je motor(okovje) zvilo. Kak nej poravnam motor da bojo plastike pasale gor???

Pa kje nej dobim nove plastike??(gor sem probal dat stare plastike)

Prosim če kdo ve nej mi piše kr motor rabim nujno!!

Poglejte si tut sliko.

Hvala.

post-13845-1182775003_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bo potrebno ravnati okvir, potem pa še vilice, plastike pridejo nazadnje. Ravnajo ga lasersko, za vilice pa ne vem. Najboljše, da pobrskaš po googlu, vem, da je v Ljubljani nekdo, ki se s tem ukvarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako hudiča ti je ratal plastike cele ohrant? Drgač pa ja. Pust zdele plastike in prvo okvir pa vilice.

Čudn da tebe prvo skrbi kako boš plastike gor montiru, prvo kolo pa je za 10 cm zamaknjeno nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako hudiča ti je ratal plastike cele ohrant? Drgač pa ja. Pust zdele plastike in prvo okvir pa vilice.

Čudn da tebe prvo skrbi kako boš plastike gor montiru, prvo kolo pa je za 10 cm zamaknjeno nazaj

Ja sej js sm vilice že popravo. Dal sm jih v Štore steel na ravnanaje tam so jih pa dal še na ultrazvok če bi ble slučajn počene. Vilice so zej OK. Zanima me sam kje ga zej poravnat?

post-13845-1182886511_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še ena slikca:P.

No js se s takim motorjem vozim in mam gor luč žmigavce... Vem da je butasto uprašanje ampak vseeno. A se lahko z njim vozim po cesti?(zarad policajev pa to..)

post-13845-1182887064_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje se tud nesmes!!

sicer pa lahko probas :evilgrin:

najbolje bo da motor peljes h kakemu mehaniku ma da ti ga on popravi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kako si pa ti preživel,čelni trk pri hitrosti70-80kmh v bus???Če bi to blo,bi tebe moral sestavljat ne pa motor.Ampak hvala bogu,da ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem imel nesrečo z Kymcom grand dink 50 (Prehiteval sm avtobus pa sm šol čelno u avto,70-80km/h). Zej pa nwm kam bi se obrno pa mi je frend svetoval nej tu gor pišem. Probelm je nasledni, na skuterja ne pašejo original plastike...verjetno zaradi tega ker se je motor(okovje) zvilo. Kak nej poravnam motor da bojo plastike pasale gor???

Pa kje nej dobim nove plastike??(gor sem probal dat stare plastike)

Prosim če kdo ve nej mi piše kr motor rabim nujno!!

Poglejte si tut sliko.

Hvala.

saj ni šel v bus, je napiso da v avto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač sreča..kolega je šel z biciklom čelno v avto pa ni bil glih v lepem stanju! Če se ti misliš vozit s tem pol štel le ni tak hudo zvit..plastike pa daj barem malo na silo gor pa more držat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!