Skoči na vsebino

Predelava Avtomatika - Zvišanje moči


miklavcicmatic

Priporočene objave

Bok!

Mene zanima, ali bi lahk na frčača dal odzadaj večji zobnik, da bi bil močnejši(hitrost NI važna, samo moč) in ali bi vse skupaj delovalo, kot bi moralo... :headbang: V glavnem naj bi frčo zmogel klanc kjer se 4ka (skoraj) vstavi... :evilgrin:

Je še kakšna podobna(poceni) rešitev????? :rolleyes:

Zarad mene gre lahk tud sam 10na uro xD

:alien1: HELFEN ZI BITE! :alien1:

Popravljeno . Popravil miklavcicmatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok!

Mene zanima, ali bi lahk na frčača dal odzadaj večji zobnik, da bi bil močnejši(hitrost NI važna, samo moč) in ali bi vse skupaj delovalo, kot bi moralo... :headbang: V glavnem naj bi frčo zmogel klanc kjer se 4ka (skoraj) vstavi... :evilgrin:

Je še kakšna podobna(poceni) rešitev????? :rolleyes:

Zarad mene gre lahk tud sam 10na uro xD

:alien1: HELFEN ZI BITE! :alien1:

Bok!

žal ne moremo pomagat, ker je to resna težava, mislim da je to preveč za člane na forumu...

ok, šalo na stran..:

A JE TREBA ZA VSAKI DREK NOVO TEMO ODPIRAT, NE ZNAŠ BRAT ČLOVEK BOŽJI, PA JEB**** MAST, LJUDJE PREBERITE SI KUR***A NAVODILA ZA UPORABO FORUMA, KAJ SE RES MORE VSAK DAN NEKDO NAJT LEPO VAS PROSIM! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Sorry upam, da ne boš zgubo volje, ampak moral sem :angry: :glare:

spravi se uporabit isklanik, ker v tej temi ti še bo marsikdo marsikaj napovedal, in NE, NI OPRAVIČILO TO, da si NOV :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe čaki on ni reku da bi meu rad močnejši motor pa bolše fedre ampak je reku da bi menju zobnik zatorej ne nabijej hehehhe

ja model menjej zobnik (dej kšnga zlo velikga mal manjšega od feltne pa te bo vleklo povsod :OK: :naughty: :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LoL?

Oprosstte mi k sm novo temo odpro ampak nisem nč najdo na iskalniku.....

Pa bi proso če ste mal bol resni pa ++**PRJAZNI**++ :unsure:

Člowk š uprašat ne sme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnič sm hodu po BTC-ju pa sm zraven špara vidu štacuno kjer prodajajosteklene lutko, probi tm :evilgrin:

ko je reku že cation, zakaj usak dan eden, pa zakaj ne uporabš iskalnika! te informacije so ble že vsaj 100x objavljene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prow pa nč. hvala za pomoč. RITI :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fosil pa cation ne tkoj napizdt novince no hehe

ja glej a ni logično da najprej pogledaš na bolhi pol povprašaš mal motoristične prjatle drgač ga pa daš nardit ni tko drago.

modelator zapri temo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@miklavcicmatic:

no, upam da nisi preveč zameril, včeraj sem bil res malo tečen, ampak postavi se npr, v vlogo KOCI-ja ki mora iz dneva v dan zaklepat teme, samo zato, ker si nekdo ne prebere navodil, poleg vsega tega pa še na vrhu tega foruma lepo jasno piše:

"Odpiranje novih tem

Preden odpirate nove teme, preiščite stare teme v forumu ISKALNIKOM, če že kakšna ne ustreza željenim kriterijem."

in še enkrat ponavljam: NI opravičilo, da je človek nov na forumu, neka pravila morajo veljati, da forum ostane pregleden.

no, pa da ne bom ravno samo nalagal: če bi rad moč, menjaj izpuh (zelo dober je MF cobra), noter pokni kakšen meteor L bat, spredaj večji zobnik, pa mora avtomatik peljati v breg kot raketa.

"en velk zobnik" stakni pri kolegu v razmetani garaži z deli od tomosa, v skrajnem primeru kupi novega v za to namenjeni trgovini.

če imaš še nadaljna vprašanja, preberi ustrezno temo, ki jo najdeš z iskalnikom, če ne najdeš odgovora, pa v tisti temi povprašaj, pa ti bodo ljudje pomagali.

LP, pa brez zamere :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole z zobnikom smo že kot mulci probali na frčotu. Zadaj smo navarili originalni zobnik od CTX-a. Navarili zato ker (logično) ne paše drugače gor. Frčo je imel nikakvo končno hitrost, dvomim če je šlo 20 km/h,vendar je šel z drugo prestavo v vsak breg dokler ni začelo dvigovat prednji konec ali pa je zakopalo kolo. Tko da mal na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) poglej, ziher kdo prodaja kake dele. ki bi jih lahk uporabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je blo pa res na hitrco zbrisano... :blush:

Še nekaj... Če boš gor vrgu velik zobnik, ne pozabi da boš rabil daljšo verigo...

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!