Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Sam NAFTNI DERIVATI se pa CENIJO

Ja, prišel je čas, da se narodu še malo drobtinic pusti, ker je kritika prerasla sprejemljivo mero.

Bistvo se je itak že doseglo s prevzemom oblasti in rošado na pomembnih mestih. Sedaj se bo v senci nadaljevalo ropanje. Seveda pa bo še nakaj iger, da se ne bo preveč pogrešalo kruha.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največja drama je da v SLO ni nikogar ki nebi pokradel vsega kar je še ostalo oziroma bi najel kredite ker ni več nič za pokrast. :BUA: Tako se mi zdi čist totalka brezveze šimfat ene ali druge ko pa ne moreš pogruntat kteri je večji cigo!!?? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največja drama je da v SLO ni nikogar ki nebi pokradel vsega kar je še ostalo oziroma bi najel kredite ker ni več nič za pokrast. :BUA: Tako se mi zdi čist totalka brezveze šimfat ene ali druge ko pa ne moreš pogruntat kteri je večji cigo!!?? :slap:

Pol leta nazaj je bila opcija kaj spremeniti so se stranke samo malo reorganizirale pa preimenovale ostalo je pa vse isto. Res nove opcije so pobrale samo par procentov. Folk, je ob vsem negodovanju, v trenutku, ko je imel možnost, to gladko zajebal.

Ob takem narodu, politikov sploh ne rabimo, da bi se kvalitetno zajebali. Kot narod bodo Slovenci, kot kaže stopicali lepo počasi za tistimi, ki so pripravljeni kaj spremeniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ob takem narodu, politikov sploh ne rabimo, da bi se kvalitetno zajebali. Kot narod bodo Slovenci, kot kaže stopicali lepo počasi za tistimi, ki so pripravljeni kaj spremeniti.

Pa še to stopicanje je v stilu en korak naprej, dva nazaj ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razumite, da je bil otrok tako bolan, da ga mamica zdravnica ni mogla pozdravt..smrdi, smrdi močno smrdi

Čakam, če bodo kaj poročali, v katero bolnišnico je bil smrtno bolani otrok sprejet ...

Jaz mislim, da so bili pač tam dol, da je tamau zbolu in pol ata ni mogu plezat s kolegi mirno ... in je mamica nardila silo ... in ker niso hotl čakat čarterja, so pač predčasno šli domov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najbolš si je s takšno novico obrisat rit. Recimo, da kaznivega dejanja ni bilo, dejanja kvečemu kažejo na neko etično držo določenega osebka, za katero pa že itak vemo, da je zelo vprašljiva.

Malo sem razočaran, nad Mladino, da poizkuša na vsak način iz muhe narediti slona, in ko ne rata se obnaša kot užaljen otrok.

Kot prvo iz takšne zadeve ne bi smeli želeti narediti senzacije ampak samo sprotno novico, o kateri naj si vsak posameznik oblikuje svoje mnenje. Res mi je žal, da hoče na trenutke Mladina parirati požarreportu. No na srečo so to samo posamezni trenutki in upam, da se iz takšnih izkušenj kaj naučijo.

Popravljeno . Popravil KeC
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nova pogruntavščina.

Zaradi potrebe enega človeka spreminajjo zakon.

http://24ur.com/novi...moralno-pa.html

Ob sebi pač rabi osebo, ki pozna vse zakone in mehanizme, ima možnost vplivati in sproti pred in za njim pucati drek ...

Bojim se, da jim bo to celo ratalo.

V političnem smislu je to, po mojem mnenju, nedopustno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je!! Politika (perfekcija natega) je kurba ampak... a kdo dosedaj tega ni počel?? Pa sam zamisl si Zokija, kaj bi on naredu!? En velik doo z maximalnimi prihodki na Cyprusa. Ne vem kdo nas bo bolj kaznoval ampak sigurno smo na vrsti!

Ah!! Če se spomnimo pod Josipom je bilo vse tako nedolžno!! Na golem otoku so se odrasli špilal u peskovniku! Najbolj pridnim niso strigl nohtov, so jih kar s kombinirkam dol pobral ...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ah!! Če se spomnimo pod Josipom je bilo vse tako nedolžno!! Na golem otoku so se odrasli špilal u peskovniku! Najbolj pridnim niso strigl nohtov, so jih kar s kombinirkam dol pobral ...........

Predvsem me zanima, kaj si s tem hotel povedati?

- da se pri debati o današnji politiki ne znaš ogniti pretekli zgodovini, ki s sedanjostjo nima več stika.

- da s tem blefom želiš skriti koruptivno in zaskrbljujoče bistvo.

- da pač enostavno pljuvaš po vsem kar ni "naše" in si zaplankano enostranski.

- da ... kaj pa vem kaj še.

Skratka neke smiselne povezave med nitjo teme in tvojim umotvorom ne vidim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prosim vse moje znance, da me nehajo zasipati z enormnim številom vicev/resnic o Janši.

Danes spet iz več koncev sicer simpatična "šala":

Kakšna je razlika med otroškim vrtcem in Janšo?

Vrtec je živ žau, Janša pa žau živ.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janša je caaaaaaaaar...... :P

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

na domačem kupu gnoja :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le komentar na nekem drugem članku me je usmeril na novico:

komentar:

subisubi

vljudno vabljeni tudi k branju novice o vnovičnem janševem izmikanju sojenju v zadevi patria...

tole skrito novico boste našli v rubriki slovenija, daleč stran od naslovnice, le kdo ve zakaj?

pa pohitite, take novice gredo rade kaj hitro v arhiv novic....

novica:

http://24ur.com/novice/slovenija/sodnica-na-sojenju-patria-ali-bom-kmalu-sedela-sama-z-odvetniki.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato je tudi želel biti premier.

Zaradi neodložljivh nujnih sestankov pri vodenju vlade in države.

Če bi bil "samo" poslanec mu ta opravičila ne bi veljala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le komentar na nekem drugem članku me je usmeril na novico:

komentar:

subisubi

vljudno vabljeni tudi k branju novice o vnovičnem janševem izmikanju sojenju v zadevi patria...

tole skrito novico boste našli v rubriki slovenija, daleč stran od naslovnice, le kdo ve zakaj?

pa pohitite, take novice gredo rade kaj hitro v arhiv novic....

novica:

http://24ur.com/novi...-odvetniki.html

Tole je danes na naslovnici Dela, tako da bo morda le kdo prebral ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJ bi morali zapret še zaradi zaprtja tovarne sladkorja, pri tem je izgubilo delo veliko ljudi pa še cukr je šel 50 % gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uboga država, kjer se mora premier izogibati sodnih postopkov.

Ubogi ljudje, ki takemu verjamejo.

Je pa vsaj njih nebeško kraljestvo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!