Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

SDS Pregleduje posnetke izpred sodišča in ocenuje gdo se je premalo intezivno cmerou (po vzoru Severtne Koreje) :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen bi se moral še ZAŽGAT pol bi sigurno razveljavili sodbo.

 

P.S. zdaj sigurno v gostilni pri KRKOVIČU kujejo DRŽAVNI UDAR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sodbo bodo itak razveljavl... oz. bo njegova pritožba uspešna... tko da je useeno če se gdo zapali al pa ne hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SDS Pregleduje posnetke izpred sodišča in ocenuje gdo se je premalo intezivno cmerou (po vzoru Severtne Koreje) :slap:

 Ha, ha, ha, ta mi je pa še hujša kot tista k je JJ šel takoj po obsodbi k Hildi na obisk in je rekel:

"Takšna okna imel bom tudi jaz."

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sodbo bodo itak razveljavl... oz. bo njegova pritožba uspešna...

upam, da je vsaj komu jasno ZAKAJ bo sodba razveljavljena oz. ZAKAJ bo pritozba uspela. ne ker je jansa ali politik ali kajvemkdo...........

 

kako lahko na podlagi predstavljene obtoznice v tem primeru sploh nekoga pravnomocno obsodijo, to je problem (in skandal) v sloveniji. in takemu pocetju se v tujini, milo receno, cudijo. drugi ekstrem je, da noben slovenskega pravosodja ne jemlje vec resno. ta farsa je zadnja kaplja cez rob. tak signal tujini je lahko poguben za slovenijo. ce ze ni bil.

 

ker ce lahko tako obtozijo in obsodijo nekega janso, lahko vsak proti vsakemu vlozi enako/zelo podobno obtoznico in pricakuje, da bo pravnomocno obsojen.

je to res to, kar zeli slovenski narod?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

ker ce lahko tako obtozijo in obsodijo nekega janso, lahko vsak proti vsakemu vlozi enako/zelo podobno obtoznico in pricakuje, da bo pravnomocno obsojen.

je to res to, kar zeli slovenski narod?

 

 

A si prebral obtožnico in pregledal vse dokumente ki jih je tožilstvo priložilo? Ne? Potem si samo še eden v vrsti jj vernikov, ki ne zna drugega kot papagajit za svojim firerjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si prebral obtožnico in pregledal vse dokumente ki jih je tožilstvo priložilo? Ne? Potem si samo še eden v vrsti jj vernikov, ki ne zna drugega kot papagajit za svojim firerjem.

spet en, ki ni v stanju prebrati kar se napise in ko nima argumentiranega odgovora pac zacne flancati o firerjih in z uzitkom predalcka = funkcionalno nepismena oseba.

 

"neznani storilec je ob neznanem casu storil neznano kaznivo dejanje" (tako nekako), pa ne me basat! to je pravno utemeljna obtoznica zate?! bravo slovenija. samo tako naprej. ce ti se ni jasno: s takim besedilom lahko VSAKEGA prebivalca slovenija obtozis cesarkoli. in bo obsojen!

 

ce obtoznica specificno omenja janso in patrio in vsote in datume in case in domnevne storilce....... potem je napaka moja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko so pred leti na pobudo "določenih" vplivnih oseb v Avstraliji prepovedali prikazovanje filma Jana Cvitkoviča (mislim da  Odgrobadogroba???), je avtor izjavil:

 

"cenim telepatske sposobnosti plemena Belih Avstralskih Slovencev, ker so znali oceniti film, ne da bi ga videli".

 

Je mogoče podobno v primeru dokazov za/proti Janši??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko so pred leti na pobudo "določenih" vplivnih oseb v Avstraliji prepovedali prikazovanje filma Jana Cvitkoviča (mislim da  Odgrobadogroba???), je avtor izjavil:

 

"cenim telepatske sposobnosti plemena Belih Avstralskih Slovencev, ker so znali oceniti film, ne da bi ga videli".

 

Je mogoče podobno v primeru dokazov za/proti Janši??

upajmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da je vsaj komu jasno ZAKAJ bo sodba razveljavljena oz. ZAKAJ bo pritozba uspela. ne ker je jansa ali politik ali kajvemkdo...........

 

kako lahko na podlagi predstavljene obtoznice v tem primeru sploh nekoga pravnomocno obsodijo, to je problem (in skandal) v sloveniji. in takemu pocetju se v tujini, milo receno, cudijo. drugi ekstrem je, da noben slovenskega pravosodja ne jemlje vec resno. ta farsa je zadnja kaplja cez rob. tak signal tujini je lahko poguben za slovenijo. ce ze ni bil.

 

ker ce lahko tako obtozijo in obsodijo nekega janso, lahko vsak proti vsakemu vlozi enako/zelo podobno obtoznico in pricakuje, da bo pravnomocno obsojen.

je to res to, kar zeli slovenski narod?

Verjetno prebiraš tudi avstrijske časopise ali tudi oni samo lažejo, pa jih ne bereš?

http://derstandard.at/1369362768432/Korruptionsurteil-in-Slowenien-Jansa-ist-nicht-Timoschenko

Sam smeh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se komu ne da poslušati ali brati celega transkripta Janševega pogovora s protikorupcijsko komisijo, je tu krajši povzetek:

"Imel sem tudi manjši kredit, a se ne spomnim...

Ne spomnim se točnega zneska...

Morda sem si nekaj sposodil, ne spomnim se natančno...

Kdo je direktno plačal, ne vem...

Ne spomnim se vsote...

Mislim, da ali smo dvignili iz računa, ali sem jaz ali žena, ali pa je kdo posodil. Ne spomnim se točno...

Ne spomnim se natančno...

Natančne cene se ne spomnim...

Ne spomnim se natančno...

Ne vem. Mogoče...

To ne more čisto držati...

Ne spomnim se in tudi dvomim, da bi bil gotovinski polog v višini 33 tisoč evrov...

/.../

To je šlo morda za posojilo, ja...

Ja, mogoče, ja (vdih). To bi bilo možno, ja...

Mislim, da sva napisala...

Ja, včasih kakšne manjše vsote. Morda pri avtomobilu...

Tega ni v prijavi?

Tega nisem navedel?

To sem mu verjetno vrnil...

Kdaj je to bilo?

Možno, ja...

Morda od sestre, kakšno manjšo vsoto. Okoli tisoč evrov..."

Nauk: ne posojat keša Janši, ker model VSE POZAB! :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da,se vampirja rešiš mu pod nos pomoliš raspoelo.

Da,se rešimo jajčeglavca mu pokažemo peterokrako zvezdo.

:kva2::lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se strinjam z Iceom. Čisto enostavno - če celo Krivic reče, da je obtožnica čisti poden (pa je zanj dolgo znano, da ni "Janšev"), potem mora biti nekaj zelo narobe.

 

Potem je tu sicer še ta zanimivost, zakaj toliko ukvarjanja s človekom iz opozicije - če je res kriv, naj mu to dokažejo in bo mir, s takimi blamažami naj ga pa ne serjejo. In ker je človek sedaj v opoziciji je hkrati povsem jasno, da imamo sedaj druge probleme - z ljudmi, ki so v vladi in imajo v rokah škarje in platno.

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami pravni strokovnjaki, ali pa verniki. Sicer pa ukvarjate z njim se vi, njegovi verniki. Da je kriv so mu dokazali, ali so pravno formalno to storili ustrezno pa ima gospod dovolj pravnih možnosti (tudi evropsko sodišče) da to spodbija. Ne dvomim, da se bo tega poslužil. 

 

Sicer pa kriv ali ne, glede na obvladovanje svojih financ nima takšen človek ničesar iskati kjerkoli blizu vodstvenih položajev ne v politiki še manj pa v gospodarstvu. Sicer pa isto velja za 95% poslancev in raznih sekretarjev na ministrstvih. 

 

Še vedno nekateri ne vidijo, da takoj ko začenjo politiki govoriti o levih, rdečih, črnih in belih, stricih iz ozadja in podobnih teorijah zarote to pomeni samo, da bodo spet nekje najebali navadni državljani, oni se bodo med sabo že zmenili. Ne morejo eni brez drugih, ker če ne bi mešali dreka in delali megle ne bi mogli krast. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kec, za tako napisano obtoznico ne rabis biti pravni strokovnjak, da vidis, da nekaj ni v redu. in nima veze kdo je tako obtozen, kriv ali ne kriv.

obtoznica v taksni obliki ni vredna papirja na katerem je napisana. in ker se slovenijo smatra za pravno drzavo (recimo; se vedno) je povsem jasno, da tudi obtozba na taksni podlagi ne more zdrzati. sledijo pritozbe, obravnave itd. itn., kar pomeni dodatno porabljen davkoplacevalski denar. po nepotrebnem prevec porabljen davkoplacevalcev denar! in kje to pusti slovenijo?

 

v bistvu si imel prav: sami pravni strokovnjaki in verniki. poraja se vprasanje strokovnjaki cesa in verniki v kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No te bom lepo prosil, da podaš link do te obtožnice. 

 

Pravna država omogoča vsakemu državljanu pritožbo in pika. Jamrati, da to nekaj stane je nedemokratično!!!!! 

 

Med drugim ti pa podajam link do obtožnice finskih tožilcev: http://www.rtvslo.si/files/Slovenija/patria_-_finska_obto__nica.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mi ni pa nič jasen.Prvo so rekli,da se obtožnica ne more napisat v treh dneh in,da je bila napisana še pred obravnavo.Sedaj jo pa matos čaka ker še ni napisana .SDS,ovci pa joi že znajo na pamet.Pa bodi pameten,če moreš. Ice kje si jo pa ti prebrav?

Zakaj nihče ne pove koliko ljudi je bilo pobitih v imenu križa.Samo inkvizicija in koliko Slovencev je bilo pobitih v času pokrisjanjenja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obtoznice nisem bral, povzemam slovenske medije. sedaj, ce obtoznica proti obtozencu ni napisana lahko vprasam kako je obtozenca mozno obsoditi? ali citirati pred sodisce?

ali govorimo o cisto neki drugi zadevi?

 

@ kec:

jamranje o nedemokraticnosti ni moj namen. dodatna prekomerna poraba drzavnega denarja na podlagi nestrokovno pripravljene dokumentacije (za karkoli), upam da se strinjava, ni v interesu ne drzave (se veste kdo je _drzava_?) in ne osebe (pravne ali fizicne) v postopku.

 

BTW gusar, tudi v imenu zvezde (ali kladiva in srpa) ni umrlo glih mal ljudi. valiti krivdo iz razlogov "oni so jih pa vec pobili" (kaj bos n.pr. o islamu rekel?) je rahlo neresno.

 

 

in ker vam res ne gre v glavo: jansa mi dol visi, sds enako in cerkev se bolj. vendar ce se hoce nekdo iti pravne drzave se je potrebno drzati dolocenih, od doticne drzave in mednarodne skupnosti, postavljenih norm, katere veljajo za vse. izvzeti nekoga na podlagi verske, rasne ali politicne usmerjenosti je kaj ze? aja, tista "grda grda stvar", katere se vsi "tapravi" slovenci najbolj bojijo, a jo istocasno najbolj uporabljajo napram drugacemislecim.

samo ne mi zaceti z demokracijo. vecina se pojma nima kako se beseda napise, da o izvajanju in uporabljanju pojma kot del drzavnega in druzbenega ustroja ne govorim. kot dokaz prilagam debate po raznih slovenskih forumih (zacensi s tem do n.pr. vecerovega) in nacin komunikacije v njih.

 

druzba se ocenjuje na podlagi kako se obnasa do sibkih in drugacemislecih in ne po zasluzenih miljardah ali moci vojske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice saj pro to pravm.Ne gre se tu gdo jih je več, ampak na qrac mi gre ker samo belogardiste slišm govort o simbolih nasilja.

jajčeglavec nej gre še mal na Urha.Sprave pa kot izgleda ne bo saj nekateri pogrevajo stara jajca do onemoglosti.Če ne more prdnt so krivi komunisti k jim je tko zvesto v rit lezu,da je še zdej vs od dreka.

S tem zaklučujem prisotnost na motosvetu ker mislim,da je izgubil svoj prvotni namen.Pa lepo pozdravljeni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!