Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Kar se prijateljev tiče, ima pač vsak svoj okus.

Sem ji pa hvaležen, da Janše ni kazala naokoli, ko smo slavili njene uspehe.

 

No, kar se mene tiče, bi ji bil hvaležen, če bi to njeno španovijo še malo prej pokazala, da bi še tisto minuto ali dve ko sem zanjo navijal zamenjal za en masten pljuc nanjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
On 29/09/2015, 12:54:11, I30 said:

No, kar se mene tiče, bi ji bil hvaležen, če bi to njeno španovijo še malo prej pokazala, da bi še tisto minuto ali dve ko sem zanjo navijal zamenjal za en masten pljuc nanjo!

Ce bi bil mal pozoren, bi povezal pike prej. Massi je ponos odbora 2014 in njihov odvetnik je Terpin neofaschio slovenskih korenin. Bruh. Pljuc je premalo.

34 minutes ago, gusar said:

Pohod po poteh  jj

20151128_104334.jpg

No tole je zbor zelo podobnih cerebralnih maloposestnezev kot  v Horjulu. Blago receno neokusno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Cartman pravi:

Ce bi bil mal pozoren, bi povezal pike prej. Massi je ponos odbora 2014 in njihov odvetnik je Terpin neofaschio slovenskih korenin. Bruh. Pljuc je premalo.

Žal nisem. Res :SS

pred 12 urami, Cartman pravi:

No tole je zbor zelo podobnih cerebralnih maloposestnezev kot  v Horjulu. Blago receno neokusno. 

Nekaj razlike je pa le. Ne moreš primerjati Šentjoške procesije z orožjem na hrbtu in slavljenje kolaboracije z obujanjem spomina na osvobodilno in zmagovalno vojsko. 
Ajde, če se spustiva na drug nivo, lahko tole primerjaš z občasnim obiskom maše.
Za povrhu gre za fotko iz izleta in ne javne prireditve, kot je bila Šentjoška pod belo češnjo.

kar se tiče stanja duha teh na sliki, je žalost in problem v tem, da so večinoma iz leve strani tekom let prešli na neoliberalistično desno in vpijejo levo, a hodijo po desni.
Z redkimi izjemami seveda.
Zato jih je zmerjati z levico oz. "levaki" kot radi poudarjajo ta črni, čisto kratkopametno. 
Levica danes je v bistvu sestavljena iz mladih ljudi, ki se ozirajo bolj v bodočnost kot to špetirasto preteklost.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, I30 pravi:

...

Levica danes je v bistvu sestavljena iz mladih ljudi, ki se ozirajo bolj v bodočnost kot to špetirasto preteklost.

 

Bo držalo. Zato si pa vsi tako pridno polnijo žepe z neupravičenim denarjem zaradi lepše bodočnosti.

Vse stranke so se že zvrstile v vladi. In še vse so potrjevale zakone, ki navadno rajo vedno bolj stiskajo. Zakon, ki ga je predlagala desnica, je sprejela levica in obtožila desnico, da je za to ona kriva. Ali pa obratno.

Kdo je sedaj tu največji osel? Politiki, ki se zgovarjajo drug na drugega, delajo pa kot, da so eno ali mi, ki goltamo te njihove laži in jih še hodimo vsaka štiri leta kao volit. Ja koga pa? Saj so kot komunisti. Že dvajset let eni in isti na položajih. Kot reče župnik pri poročnem obredu: "... dokler vaju smrt ne loči".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, nazo13 pravi:

Bo držalo. Zato si pa vsi tako pridno polnijo žepe z neupravičenim denarjem zaradi lepše bodočnosti.

Vse stranke so se že zvrstile v vladi. In še vse so potrjevale zakone, ki navadno rajo vedno bolj stiskajo. Zakon, ki ga je predlagala desnica, je sprejela levica in obtožila desnico, da je za to ona kriva. Ali pa obratno.

Kdo je sedaj tu največji osel? Politiki, ki se zgovarjajo drug na drugega, delajo pa kot, da so eno ali mi, ki goltamo te njihove laži in jih še hodimo vsaka štiri leta kao volit. Ja koga pa? Saj so kot komunisti. Že dvajset let eni in isti na položajih. Kot reče župnik pri poročnem obredu: "... dokler vaju smrt ne loči".

Čak, čak Nazo, tle pa mim strelaš. 
Kdo pa je v parlamentu od levih? SD? Poprej LDS? Pa kaj še vem kateri, ki jih ta črni označujejo za levake. Glih toliko so levi kot oni. Razlike so le v niansah. To so vse desne stranke! Liberalci NISO leva stranka!

Vse od osamosvojitve dalje v vladi nismo imeli niti ene leve stranke! Le črni, pa mal manj črni. 

Edina leva stranka sedaj je Združena levica in le ta do sedaj še ni igrala pomembne vloge pri sprejetju zakonodaje. 

Zaenkrat lahko le upamo, da nekoč to bo. Ker je to edina stranka, ki se s svojimi prizadevanji izkazuje za ljudi in je proti kapitalu in nepravični delitvi. Ki ni prodana bančnemu korporativizmu direkt ali posredno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, I30 pravi:

...

Edina leva stranka sedaj je Združena levica in le ta do sedaj še ni igrala pomembne vloge pri sprejetju zakonodaje. 

Zaenkrat lahko le upamo, da nekoč to bo. Ker je to edina stranka, ki se s svojimi prizadevanji izkazuje za ljudi in je proti kapitalu in nepravični delitvi. Ki ni prodana bančnemu korporativizmu direkt ali posredno.

 

No bomo videli, mogoče pa bo kdaj naneslo, da bo lahko ZL prešla od besed k dejanjem. Do sedaj so kar proletariatu všečne besede govorili - kaj ne bi smeli in kaj bi morali. Mogoče še pogruntajo KAKO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, I30 said:

Žal nisem. Res :SS

Nekaj razlike je pa le. Ne moreš primerjati Šentjoške procesije z orožjem na hrbtu in slavljenje kolaboracije z obujanjem spomina na osvobodilno in zmagovalno vojsko. 
Ajde, če se spustiva na drug nivo, lahko tole primerjaš z občasnim obiskom maše.
Za povrhu gre za fotko iz izleta in ne javne prireditve, kot je bila Šentjoška pod belo češnjo.

kar se tiče stanja duha teh na sliki, je žalost in problem v tem, da so večinoma iz leve strani tekom let prešli na neoliberalistično desno in vpijejo levo, a hodijo po desni.
Z redkimi izjemami seveda.
Zato jih je zmerjati z levico oz. "levaki" kot radi poudarjajo ta črni, čisto kratkopametno. 
Levica danes je v bistvu sestavljena iz mladih ljudi, ki se ozirajo bolj v bodočnost kot to špetirasto preteklost.

 

Definitivno je razlika med organizatorji. Podpihovalci oziroma sledilci pa so na dokaj istem nivoju. Večinoma ne slavijo NOBja in zmage nad nacifašizmom, ampak objokujejo sindikalne izlete, sindikalne domove na morju in dolcevito brez skrbi. Objokujejo propad države ki je gradila Konjic in Željavo in Boko Kotorsko namest avtocest in železnic. Ampak ker je mel folk pocen počitnice je bil srečen. Kratkopametno. (odlična skovanka!!!) 

 

Za levico in desnico takisto, pa ne vem kaj naj si sploh mislim. Izvolt violeto tomić ni prodiuktivno, izvolt Hanžka precej podobno. Narest kredibilno stranko čez noč je popolnoma nemogoče, vzgojit kader v državi s tako malo ali nič strankarske kontinuitete pa še malček težje. Mislim da se na tem področju najbol kaže sosprega negativne selekcije in bega možganov. normalni in sposobni so šli. s politikanstvom se ukvarjajo samo še nastavljeni,  zagrizeni in pogumni. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Cartman pravi:

Definitivno je razlika med organizatorji. Podpihovalci oziroma sledilci pa so na dokaj istem nivoju. Večinoma ne slavijo NOBja in zmage nad nacifašizmom, ampak objokujejo sindikalne izlete, sindikalne domove na morju in dolcevito brez skrbi. Objokujejo propad države ki je gradila Konjic in Željavo in Boko Kotorsko namest avtocest in železnic. Ampak ker je mel folk pocen počitnice je bil srečen. Kratkopametno. (odlična skovanka!!!) 

...

Namesto avtocest in železnic?
O ti preproščina ti. Kdaj pa se je v popolnoma porušeni domovini izgradilo avtoceste in kdaj se je najbolj razvilo železnico?
Ravno v tistih desetletjih po II.WW, ki jih tako označujete za svinčene in ne vem kakšne še.

Ko nekaj primerjate, primerjajte to s stanjem v istem času v primerljivih državah.
In spet bom papagajil (mam tega ponavljanja počas že mal poln qrc), da so se zdomci, ki so se vračali na obisk ali pa tujci pri nas navduševali kaj vse smo zgradili. Besede "Pri vas imate Ameriko, ne pri nas v ZDA" niso bile redke.
Uničenje cest, krize, propadi firm so se začeli dogajati kasneje, ko je samoupravljanje dodobra preplavil duh liberalnega kapitalističnega razmišljanja in ko so se zahodu konkurenčni trgi preveč postavljali na svoje noge.
Te stvari glejte širše, kompleksnejše in ne samo po podtaknjenih drobtinah. 
Kaj je bilo zgrajenega in kaj in kdaj uničenega je tesno povezano s petrodolarjem, zakonodajo v ZDA, umorom JFK, gibanjem neuvrščenih, gradnjo EU, širjenjem NATA, rušenjem vzhodnega bloka, rušenjem "diktatorskih" režimov, itd. itd.

 

Zakaj ne bi slavili sindikalnih izletov? Saj jih imamo tudi danes!
Zakaj ne bi slavili sindikalnih domov? Saj smo jih gradili in vzdrževali sami. Sami smo se odločali in od plače dajali v sklad skupne porabe in gradili sindikalne domove, stanovanja, vrtce, šole ipd. S samoprispevki pa še kaj več. Iz svojih plač! Plačali smo iz svojega žepa.
Dolcevita brez skrbi? Do neke mere da, po drugi strani pa tudi ni bilo vedno vsega na pretek, kot tudi drugje po svetu ne. Dolcevita je bila bolj v smislu zavedanja, da ti bo družba stala ob strani, ne pa pustila crkniti tako kot danes.
In brez skrbi, slavi se zmaga nad fašizmom. Bolj kot se povzdiguje belugarska kolaboracija, bolj se prebuja zavest o borbi, ki je pregnala sovraga iz dežele in odločilno vplivala na zmago nad fašizmom v svetovnem merilu ali vsaj evropskem.

Ko se kritizira pretekle dogodke, je potrebno tudi pogled in misel malo nazaj v zgodovino spustiti!
 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JANŽEVCI so prvi začeli čez PARTIZANE pluvat, sicer pa ko se v Slo politika krega kako je bilo pred 70 leti so nas ČEHI, POLJAKI, MADŽARI ... nascali v razvitosti

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, I30 said:

Namesto avtocest in železnic?
O ti preproščina ti. Kdaj pa se je v popolnoma porušeni domovini izgradilo avtoceste in kdaj se je najbolj razvilo železnico?
Ravno v tistih desetletjih po II.WW, ki jih tako označujete za svinčene in ne vem kakšne še.

Ko nekaj primerjate, primerjajte to s stanjem v istem času v primerljivih državah.
In spet bom papagajil (mam tega ponavljanja počas že mal poln qrc), da so se zdomci, ki so se vračali na obisk ali pa tujci pri nas navduševali kaj vse smo zgradili. Besede "Pri vas imate Ameriko, ne pri nas v ZDA" niso bile redke.
Uničenje cest, krize, propadi firm so se začeli dogajati kasneje, ko je samoupravljanje dodobra preplavil duh liberalnega kapitalističnega razmišljanja in ko so se zahodu konkurenčni trgi preveč postavljali na svoje noge.
Te stvari glejte širše, kompleksnejše in ne samo po podtaknjenih drobtinah. 
Kaj je bilo zgrajenega in kaj in kdaj uničenega je tesno povezano s petrodolarjem, zakonodajo v ZDA, umorom JFK, gibanjem neuvrščenih, gradnjo EU, širjenjem NATA, rušenjem vzhodnega bloka, rušenjem "diktatorskih" režimov, itd. itd.

 

Zakaj ne bi slavili sindikalnih izletov? Saj jih imamo tudi danes!
Zakaj ne bi slavili sindikalnih domov? Saj smo jih gradili in vzdrževali sami. Sami smo se odločali in od plače dajali v sklad skupne porabe in gradili sindikalne domove, stanovanja, vrtce, šole ipd. S samoprispevki pa še kaj več. Iz svojih plač! Plačali smo iz svojega žepa.
Dolcevita brez skrbi? Do neke mere da, po drugi strani pa tudi ni bilo vedno vsega na pretek, kot tudi drugje po svetu ne. Dolcevita je bila bolj v smislu zavedanja, da ti bo družba stala ob strani, ne pa pustila crkniti tako kot danes.
In brez skrbi, slavi se zmaga nad fašizmom. Bolj kot se povzdiguje belugarska kolaboracija, bolj se prebuja zavest o borbi, ki je pregnala sovraga iz dežele in odločilno vplivala na zmago nad fašizmom v svetovnem merilu ali vsaj evropskem.

Ko se kritizira pretekle dogodke, je potrebno tudi pogled in misel malo nazaj v zgodovino spustiti!
 

ej care, konjic so kopali od 58, željavo takoj po vojni, 48. Da se razumemo, sm 100% da so ta pravi zmagali, in da so bli partizani na pravi strani. Sprejemam zgodovino tako kot je bila, in razumem da je bila ognjena moč takrat pomembna zadeva. Ampak za Konjic (pa kdo ve kolk takih ARKjev je blo) bi končali cesto bratstva in enotnosti in za pol željave bi avtocesto potegnli še ob jadranu do črne gore. več kot polovica železniških tras v naših koncih (mam rad vlake in sem se kr mal poglablal u to) je iz cajta marije terezije al pa spod italije.

kar se samoprispevka tiče in sindikalnih domov....jebem ti samoprispevk u 3pm. Zdej mi pritisk dvigne zbiranje zamaškov, SMSji, botrstva.... za otrokovo operacijo, al pa protezo....Pa za koji klinac mamo (in izdatno futramo) use sisteme, če mormo pol stvari s samoprispevki delat?!?!? Prej je bil samoprispevk za zdravstveni dom, de so proračunski dinarčki ostali za skopat Konjic, zdej pa zamaški za Klaro in SMSji za Reneja ker mamo neživljenski zbirokratiziran zavarovalniško/zdravstveni sistem. Lekarnar Jaklič pa legalno bajto. mater jim vidim. 

mi mamo isti problem kot po vojni. sistemi ne delajo, ker so zagnojeni z govedeži in paraziti. Za takrat je izgovor "Tito, pa partija,kaj čmo, taki cajti so bli" v resnici je bla mal slaba prioritetna lestvica, danes izgovora ni, in vseeno ni nobenga sram....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa nardi ena slika.Jaz sem samo hotel jaju vzbudit spomine na svinčena leta.Na Horjulu se zbirajo naci in fašisti in pa tabeli klavci.Cartman mau mem sekaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ga še niste ustavli ,da nimate zakasnitvenega releja preveč na ohlapno,zdej treba imigrante zaustavit.......I30 ,kake bučke so zdej to .....ala podvizej se :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 12. 2015, Cartman pravi:

... Ampak za Konjic (pa kdo ve kolk takih ARKjev je blo) bi končali cesto bratstva in enotnosti in za pol željave bi avtocesto potegnli še ob jadranu do črne gore.....

 

Off topic, vendar pa leta 1958 ni bilo kakšne potrebe po avtocestah....tistih par avtomobilov je imelo registerske, ki so se pričele s črko republike in ne mesta....

Za Volvo XC pa itaq ni treba nobel cest.

 

FNRJ Tablice.jpg

Srbija rt.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/4/2015, 4:10:53, gusar said:

Kwa nardi ena slika.Jaz sem samo hotel jaju vzbudit spomine na svinčena leta.Na Horjulu se zbirajo naci in fašisti in pa tabeli klavci.Cartman mau mem sekaš

Nekaj ziher falim. Večino mojega vedenja je iz knjig in www, verjamem obem stranem tisto,  kar se mi zdi približno verjetno.

Ta belih klavcev je malo ostalo. Tak isto kot partizanov, pa se borci in kričači kar množijo. Trdim, da je odstotek izrojencev v obeh čredah izredno visok.

  

44 minutes ago, lasagna said:

Off topic, vendar pa leta 1958 ni bilo kakšne potrebe po avtocestah....tistih par avtomobilov je imelo registerske, ki so se pričele s črko republike in ne mesta....

Za Volvo XC pa itaq ni treba nobel cest.

 

FNRJ Tablice.jpg

Srbija rt.JPG

ne, leta 58 ni blo neposredne potrebe po razvejani avtocesti, i30 je lepo povedal. Kratkopametno. nemci so se avtocest lotili v dvajsetih, pr nas pa u sedemdesetih.  to je skromnih 50 let pred prvim jugoslovanskim odsekom Postojna-Vrhnika. 

gotovo stvari vidimo drugače kot so jih videli ljudje v tistem trenutku, in da je zelo simpl bit general po bitki. Vseeno trdim, da Jugoslavija po vojni ni bla na pravi poti. On silno neobjektivno poveličevanje tistega časa ,i ni všeč. Še najbol pa mi dvignejo živac cepci ki s svojim debilnim obnašanjem žalijo partizane in NOB, še zmer mahajo z YU zastavami in čim omajo priliko "zablestijo s svojim znanjem" južnih jezikov.

 

no, še kar zgublamo energijo.....za totaln bezvez hehe.   

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Cartman pravi:

...

ne, leta 58 ni blo neposredne potrebe po razvejani avtocesti, i30 je lepo povedal. Kratkopametno. nemci so se avtocest lotili v dvajsetih, pr nas pa u sedemdesetih.  to je skromnih 50 let pred prvim jugoslovanskim odsekom Postojna-Vrhnika. 

...

Ewo, spet si ga usrou s primerjavo.
Take avtobahne, kot so jih švabi delali pred II.WW so z delovnimi brigadami udarniško delali naši starši tam okoli 55ga naprej. (ne me za jajca vleč, tam nek okol, točno letnico se lahko poišče).
Cesta bratstva in jedinstva od Ljubljane, proti Zagrebu, Beogradu in naprej je bila ravno tako delana iz betonskih plošč ipd. itd in bla. bla naprej.

Omladinska-brigada-krci-sumu-za-gradnju-

Takole se je pa dolfe fural. Primerjava s pufi in mržnjo nafilane švwabarije in od njih uničene Juge ter načina izgradnje porušene domovine oz. avtobanov pred vojno je zanimiva.

Adolf-Hitler-Mercedes-770-K-560x373-1d8a

In ob tem se spomniš, da so velik del vojne odškodnine švabom odpisali, sedaj nas bi pa spet za vrat držali.
Nekateri pa seveda merklci nekaj lizali in notri lezli, in ne dvomim, da bi tudi spet na stadionu strumno salutirali. 
Vprašanje je le ali na Plečnikovem ali v Stožicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, vidiš, tole drobnjakarstvo me jezi. kaj sm ga usral? De je blo "samo" 35 let? Od tu in zdaj vidim problem v viziji razvoja. Za nazaj je najlažje bit pametn, se zavedam.  Ampak od tu in zdaj je povojne odločitve izredno težko ocenit za pravilne.  Naj me koklja brcne, če je blo bol pametno delat Konjic pa Bugojno. pa Mladićev bunker, pa makedonsko Kumanovo, kot kako bolnico, tunel ali viadukt. Postojnska jama je krtina napram tem projektom. 

 

Ne vem. Jez bi se kar razpočil od ponosa, ko sm dobil rutko in kapco pa bil Titov Pionir. Danes vem, da je Titej ušpičil marsikaj kar ne bi smel, in naredil marsikaj kar ni bilo potrebno. Marsikdo ga še kar neusmiljeno kuje v zvezde. Kar mi je enako noro, kot padanje v trans pred sodiščem. Zato bi rad Janeza pospravil u podobn arhiv. Naj se ne ponovita. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Cartman pravi:

Pismo, vidiš, tole drobnjakarstvo me jezi. kaj sm ga usral? De je blo "samo" 35 let? Od tu in zdaj vidim problem v viziji razvoja. Za nazaj je najlažje bit pametn, se zavedam.  Ampak od tu in zdaj je povojne odločitve izredno težko ocenit za pravilne.  Naj me koklja brcne, če je blo bol pametno delat Konjic pa Bugojno. pa Mladićev bunker, pa makedonsko Kumanovo, kot kako bolnico, tunel ali viadukt. Postojnska jama je krtina napram tem projektom. 

 

Ne vem. Jez bi se kar razpočil od ponosa, ko sm dobil rutko in kapco pa bil Titov Pionir. Danes vem, da je Titej ušpičil marsikaj kar ne bi smel, in naredil marsikaj kar ni bilo potrebno. Marsikdo ga še kar neusmiljeno kuje v zvezde. Kar mi je enako noro, kot padanje v trans pred sodiščem. Zato bi rad Janeza pospravil u podobn arhiv. Naj se ne ponovita. 

V tistih časih, ko je Stalin penil od sile, da se mu je upal neki Titek po robu postavit in mu reči NE TVOJI DIKTATURI IN TERORJU, verjemi da je bilo oboroževanje YU prva in edina prioriteta. Drugače bi se povojni poboji zavlekli do sedemdesetih let. Da pa se niso avtoceste v YU gradile sočasno z Dolfetovimi, pa ni kriv Tito ampak YU1 kralji. Kraljeva vojska pa tako veš kako je bila sposobna. Celih 11 dni se je upirala. Hitreje Nemci niso mogli napredovati. Kaj češ Nemci so se vozili z benfeljni, ki pa itak vemo kakšna jajca so.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevec smo zasli. Najvec kar lahko dosezemo je strinjanje na tocki, da se ne strinjamo cist. 

Jest Janso preziram. Iz ciste egomanije je zakuhal strasno grdo politicno/ekonomsko/gospodarsko pizdarijo. Ko je mel priliko postat drzavnik, je izbral drugo moznost in se pokazal kot nepopravljiv intrigant, revansist in skodozelnez. Tito je zame heroj z (kar) nekaj napakami. Med njunimi danasnjimi navijaci pa najdem prevec skupnih tock da bi me pustilo cist hladnega. 

 

Svetovni nazori so men drugotnega pomena. Ce na neki opciji nimas dobrih ljudi, je pac ne mores volit. Steje minulo delo in pogled v prihodnost. Tito je vidu do smrti, in dobro sfural. Jajo ne vidi nit do volitev, in je s pomocjo navijacev use zafural. In dobrih ljudi na volilnih listkih skoraj ni. 

 

Over. Out. 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Cartman pravi:

...

. In dobrih ljudi na volilnih listkih skoraj ni.

 

In še tisti dobri in pošteni, ki so na listkih, so tam le za vabo za ljudi. Na neko odgovorno in pomembnejše mesto v politiki ali vodenju države itak potem ne pridejo. Ta mesta so rezervirana za pravoverne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Prasci ......i Kučan i Janša  in vsi poleg .....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bodo Kučana zdej zaprli in bo vse OK...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!