Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Ena boljših ...

Zavezanec je na pogovoru senatu komisije na vprašanje, na kakšen način pride do posameznih izplačil na njegov TRR, odgovoril: »Ko rabim denar, pokličem pa rečem, dragi moj sine, je čas, da kaj vrneš atu … Približno tako izgleda.« Potem je na izrecno vprašanje komisije dodal, da ga ne zanima, od kod sinu denar.

Avdić že snema :D

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lopovi,me prov zanima če se jima bo kej sodno zgodilo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V naši deželi je demokracija in se jima ni kaj bati.To sta stara spreobrnena partijca in brez direktive CK ne smeta otstopiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klemenčič je NEDOTAKLJIVIM spet pokvaril dan, zdaj sta JJ in ZOKI sigurno vsak pri svojem odvetniku in se kunštvajo kakšne LAŽI bodo jutri natvezili NAJIVNEMU narodu

Te Klemenčičeve poteze so mi sumljive. Zelo jasna je njegova povezava z JaJčeglavim, če bolj pa je jasna povezava JaJčeglavega in Klemenčičeve debele deklice :pos:. Ali gre tu za Klemenčičevo maščevanje zaradi :pos: debele deklice ali hinavsko spremembo smeri, ko sumi, da se ladja potaplja. Potapljajočo ladjo seveda rešuje Grozvita, za katero spet ne vem ali gre le za hvaležnost za :pos: ali golo računico in sprevrženo osebnost, kar itak velja za vse omenjene.

Ja cel kup je tega :pos: še najbolj pa :pos: nas!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na današnji dan 1981 je bil Raymond F. Lederer(kongresnik v ZDA) obsojen zaradi jemanja podkupnine.

Ja in ?

Kljub temu da so ga 11.9. 1979 posneli z videokamero pri jemanju podkupnine je bil leta 1980 izvoljen z veliko večino in je po obsodbi še tri mesece v letu 1981 služil narodu .

Pa kdo je zdaj butelj - ta ki glasuje zanj ali ta ki še kar živi v isti državi in glasuje proti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zgoraj sem pozabil napisati še, da gre zelo verjetno za spretno zamišljeno "nameštaljko" iz katere se bo JaJčeglavi izvlekel, narejena pa je z namenom potopa Zoklna.

Ofenziva je tudi v Delu, kjer so odpustili Karbo.

Brcajo, presneto brcajo, izid je negotov, sranje pa zagotovljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tonina bodo desni zbuzerirali ker je popizdil nad vendeto, JJ pa je šel po zaupnico pred svoje malikovalce, ki ga bodo sooglasno (to se upam stavit) podprli. Right=wrong.

Po drugi strani, ajd, 200 000€ u 20 letih.....verjetno res ni tako odstopanje da se ne bi dalo poglihat bilanc "potni nalogi style". Če je res kupil tri parcele v trenti leta 92, in jih prodal enkat po 2000, je bil profit kar dober.

2,4 mio je pa drugačna cifra. JJ bi mogu odstopit, Zokija bi mogli zapret. Simpl as that.

bojim se, da narodu JJ odstop tud na srednji in dolgi rok ne bo prinesel kej dost dobrega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. )Tonina bodo desni zbuzerirali ker je popizdil nad vendeto, JJ pa je šel po zaupnico pred svoje malikovalce, ki ga bodo sooglasno (to se upam stavit) podprli. Right=wrong.

2. )Če je res kupil tri parcele v trenti leta 92, in jih prodal enkat po 2000, je bil profit kar dober.

K1 tudi jaz ne dvomim

k2 ni problem, da jih je prodal, problem je kako in komu.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2,4 mio je pa drugačna cifra. JJ bi mogu odstopit, Zokija bi mogli zapret. Simpl as that.

Primerjava ni na mestu......JJ je politik z dobro uradniško plačo, Zoki je bil leta na čelu ene izmed petih največjih SLo firm. Moje skromno mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa mislm,da nekateri nimajo rasčiščenih pojmov kaj je podkupovanje in kaj nagrada za uslugo.Starejša mamca mi ponudi 10€,daji nasekam drva-To je podkupnina,če ji pa nasekam drva in mi da 10€ja to nagrada za opravljeno uslugo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primerjava ni na mestu......JJ je politik z dobro uradniško plačo, Zoki je bil leta na čelu ene izmed petih največjih SLo firm. Moje skromno mnenje...

Ja. Drzi. Vseeno ni znal razloziti od kje hudica vec kot 2,4 mio viška. V tem primeru, za debato, niti ni pomembno Koga je opetnajstil. Denar ima nepojasnjen izvor. In tega dnarja je enajstkrat vec kot pri JJu. Mozam pa se vedno zaseda enega bolj pomembnih stolov v drzavi z ogromnim denarnim tokom.....banane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se pridružim zabavi še z mojo teorijo zarote :grim

skupni imenovalec je ?? Milan, Super Milan :004

Milan je vedel da je lopova lahko premagat samo z enakim lopovom in je plasiral kot voditelja kao levice Zokija, kateremu je bilo bojevanje z Janšo v veselje ! Do včeraj ! Sedaj pa pakirat kufre in domov v penzijon ! Oba !

Če hoče PS še kdaj videt parlament bo treba poiskat novega voditelja, za Ljubljano pa bo bolje da se odloči za enega izmed podžupanov.

SDS - tranzicijska desnica se transformira, kar pomeni padec in osip !

A če bosta v petek 11.12.2013 še oba na pozicijah, potem vedite, da nam je na demonstracijah DOVOLJENO VSE ! :kva2:

VESELICA ! :music2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo trpi zaradi zaprtja, izjave podpore temu bimbotu:

http://www.sds.si/news/11773

Ampak res...ta njegov FAN klub je leglo idiotov, pedofilov, nestrpnežev..skratka...prava slika zblojenega dela SLO populacije.. Drugače ne morem reči. Če kdo želi nadgradnjo tega, naj prebere komentarje tule: http://www.demokracija.si/

Eni debili dobesedno pozivajo na vojno...da ga bodo branili z vsem sredstvi......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja ... sranje ...

Brojedan upam da te kmal priklopjo... :lol:

...ker v političnih debatah neki brojedanovega manjka :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak res...ta njegov FAN klub je leglo idiotov, pedofilov, nestrpnežev..skratka...prava slika zblojenega dela SLO populacije.. Drugače ne morem reči. Če kdo želi nadgradnjo tega, naj prebere komentarje tule: http://www.demokracija.si/

Eni debili dobesedno pozivajo na vojno...da ga bodo branili z vsem sredstvi......

Če bi ti preko Janševiških vez in tunelov dobival razne posle in ugodnosti bi ga definitivno branil tudi ti :evilgrin: to je njegova drhal,ki ima od njegovih nečednih poslov veliko dobička :yes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je pa po mailu posredovano pismo matere samohranilke z zanimivo prošnjo:

Alenka Hlep Janez Janša

G. Janša, pozdravljeni.

Naj vam povem, da mi je zelo malo mar, ali vas SDS podpre ali ne, je stranka, katere članica nisem, torej se me ne tiče. Se pa me tiče, da ste predsednik vlade države, katere državljanka sem.

Kot brezposelna mati se že lep čas trudim najti zaposlitev, pa je ne dobim. Na tem mestu nikakor ne želim odpirati razprave od razlogih za to in o morebitni vaši (saj ste eden vodilnih v državi, kajne?) vlogi v tem. Imam pa naslednjo zahtevo. Kadarkoli se kje prijavljam v kako "javno" službo, moram priložiti dokazila ali izjavo, da nisem v kazenskem postopku, da nisem kaznovana, da imam izpolnjene te in te pogoje... Čudi me, da za politike to ne velja, saj ste menda na bistveno bolj odgovornih mestih od, recimo, statističnega analitika - pripravnika. Pa dobro. Sledeč vašemu zgledu bi, da rešim svojo in hčerkino eksistenco, rada našla denar, katerega vir ne bi bil nujno transparenten, ki bi bil potencialno celo protipraven. Zato zahtevam od vas vnaprejšnji odpustek, da ne bom kazensko preganjana, če bom slučajno delala na črno ali zaslužila kak denar, ki ga ne bom prijavila davčni upravi. Za preživetje gre! Ne za milijone, za preživetje. Glede na to, da vi ne znate ali ne morete pojasniti izvora vsakega centa, tudi zase zahtevam isto pravico. Od vas to zahtevam strogo kot od predsednika vlade Slovenije, saj menda za naju veljajo ista pravila. Obljubim in trdim, da ne bom (razen morda dela na sivo... malo bolj temno sivo) počela ničesar kriminalnega in ljudje, ki me dobro poznajo, lahko jamčijo zame, da sem etična in moralna oseba, ki drugim ne želi škodovati. V kolikor bi slučajno, recimo, prišlo do kakega postopka, bi želela vaše zagotovilo, da vas lahko kličem kot pričo v svoj zagovor, da boste pojasnili, da gre pač za prakso, po kateri tudi sami (morda, nedokazano, a tudi nezavrženo!!!) delujete.

V kolikor mi ne morete izdati potrdila, ki bi mi to omogočal, pa pričakujem, da boste od sebe zahtevali enako - da boste torej brez senčice dvoma razjasnili vsak cent, da boste za nazaj in vnaprej za vsakršno funkcijo z dokazili upravičevali, da ste primerni (saj veste, nekaznovanost, brez postopkov, primerne izkušnje, izobrazba, pa tisto o integriteti in take zadeve...). Kar tudi pomeni, da ne odstopajte kot predsednik stranke, to je strankina stvar, temveč kot predsednik vlade - to je stvar vseh nas! Svoboda, bratstvo, enakost, ali kaj so že te barve naše zastave?

Imate dovolj jajc za eno ali drugo? Ali vsaj, da mi odgovorite? Da mi odgovorite zame, za mojo hčerko, za mnoge, ki jim gre še veliko veliko slabše, ker so prepošteni, da bi goljufali, ali pa se vsaj "znašli"?

In že vnaprej naj vam povem, da se ni treba truditi z nikakršnim odgovorom v stilu, da naj gledam druge, da naj vprašam druge, da ni nič dokazano, pa o konstruktih. Če ste predsednik vlade vi, zahtevam odgovor od vas. Če bi bil kdo drug, bi v takem primeru ravnala enako. Tako, kot sem nedvoumna in neposredna jaz, bodite še vi. Zmorete?

Alenka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a je res kar kroži po netu, da je JaJčjeglavi Grozovito na rilc kresnu, ko mu je povedala, da je noseča z njim?

Sedaj mu je pa tako servilna? Zanimiv sexualni odnos ali računica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen kretenizem, JJ je včeraj izjavil: da je SDS ravnala ODGOVORNO da so ga v takem številu podprli, če bi SDS ravnala kdaj odgovorno bi ga že zdavnaj brcnila iz stranke !!!

V aferi ULTRA so se pa SDS na veliko kurčili kakšen LOPOV je Golubič

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovorno ravna "snažilka" na LOMU, k sprot skrete puca! :smoke:

Če bi politikanti vedel, kaj je ODGOVORNOST, bog pa ne daj da bi se ODGOVORNO obnašal ................... potem jih že zdavnaj ne bi več gledal. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!