Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

"Main kampf" je dobr naštudirov.

Hod k dolfe, obnaša se k dolfe, k jih vidš kako paradirajo po hodnikih je glih tko, kt bi stare slike iu berlina gledu. Dolfe, goering, goebels .............. same cvetke.................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji strahovi:

- izvedle se bodo predčasne volitve. Ker je Zoki izgubil velik del pristašev (če si normalen, barabe pač ne podpreš), nima šanse zmagat. Gregorja bo zapustil tisti del volilcev, ki so bližje Janši. SD nima človeka za vodenje vlade. Edino, če jim rata nagovorit Potočnika. Ampak Kroparji ( prebivalci Krope) nikol niso bili bedaki. Pa 18 000€ mesečno zamenjat za 5000 + da te hebe vsak, ki pozna vsaj čistilko na vladi. Kahla....ni vreden, da se nanj računa.....Nsi..... njihovi desni ekstremisti, jezni na Tonina in mlahavo Ljudmilo...volijo Janšo.

- plus Vsi SDS - ovci (če si SDS,svoje barabe pač podpreš), volijo Janšo.

= v primeru predčasnih volitev; gladka zmaga Janše.

Ej...fak no..

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji strahovi:

...

- izvedle se bodo predčasne volitve.

Ej...fak no..

Mislim, da sedaj prihaja do izraza ravno tisto, česar nisem nikoli zagovarjal. Bojkot volitev.

A treba bi ga bilo izvesti na nek transparenten način. Na nek način prikazati in zabeležiti voljo vseh tistih, ki nočejo na volitvah izbirati kateri kup dreka drugače smrdi.

Treba je jasno pokazati, da od tistih 30 ali 40%, ki pridejo na volitve, če jih 70% da nekomu glas, je to pičkin dim in ne pomeni 70% volilcev! Neudeležbo na volitvah je potrebno jasno prikazati kot bojkot neizbire politike.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšne volitve .Vojaški udar!!! :BUA: :BUA: :BUA: pa vse počedet z političnega parketa.Pa red narest!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je šel naš"ljubljeni" vodja JJ v trgovino in je hotel kupiti zimske gume.

Pa so mu rekli da jih ne rabi, ker bo kmalu dobil ketne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji strahovi:

- izvedle se bodo predčasne volitve. Ker je Zoki izgubil velik del pristašev (če si normalen, barabe pač ne podpreš), nima šanse zmagat. Gregorja bo zapustil tisti del volilcev, ki so bližje Janši. SD nima človeka za vodenje vlade. Edino, če jim rata nagovorit Potočnika. Ampak Kroparji ( prebivalci Krope) nikol niso bili bedaki. Pa 18 000€ mesečno zamenjat za 5000 + da te hebe vsak, ki pozna vsaj čistilko na vladi. Kahla....ni vreden, da se nanj računa.....Nsi..... njihovi desni ekstremisti, jezni na Tonina in mlahavo Ljudmilo...volijo Janšo.

- plus Vsi SDS - ovci (če si SDS,svoje barabe pač podpreš), volijo Janšo.

= v primeru predčasnih volitev; gladka zmaga Janše.

Ej...fak no..

glede na zadnja merjenja preko vikenda, vodi SD, a je več kot 28% anketiranih dejalo da ne ve ali ne pove katero stranko bi volili.

so pa še druge stranke ki so na zadnjih volitvah kandidirale a do Ljubljanskega volilnega okraja in do vstopa v parlament niso prišle. Recimo TRS !

Pirati so ustanovljeni !

še kdo se lahko "naredi" na protestih ?!

tako da ni straha in šans da zmagajao JaJcpokovi ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Glih nima veze, kaj si je folk ta vikend mislu!

:smoke: Če so sploh res povedal, kaj bi! :grrr

Po defoltu in glede kolk folka spet ne bo šlo na volitve .............. ima Jajcpot ............... zmago v žepu. :smoke:

In to z "apostolsko" večino! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo samo JaJcpok na tapeti:

"...Predsednik vlade Janez Janša bo na povabilo predsednika Azerbajdžana Ilhama Alijeva danes prispel v to zakavkaško državo. Kot so včeraj sporočili iz premierjevega kabineta, bosta Janšo spremljala gospodarski minister Radovan Žerjav ter »močna in ciljno po prioritetnih sektorjih oblikovana gospodarska delegacija«. ..."

Vsi so se šli izpopolnjevati v korupciji!

Iz enega zelo "uravnovešenega" cajtnga Reportirajo:

"Tiralica" za premiera Janeza Janšo visi v enem od dvigal na TV Slovenija. Zunaj na vhodih pa visi plakat, da TV Slovenija ni orodje politike.

Neznosna lahkost, s katero nas vsak dan onesrečuje čedalje bolj neprofesionalna novinarska ekipa javne hiše RTV Slovenija, je neverjetna – nastopaška, perverzna, hujskaška. Ko jim to poveš, so užaljeni. Ko jim rečeš, naj bodo bolj spodobni, so še bolj nespodobni. Ko jih spomniš na etiko in profesionalnost, ne slišijo. Zadnjič so na programskem svetu jamrali o napadih nase, pa da oni že niso takšni, čeprav znajo biti še hujši in tako naprej. Svoje so pokazali med tako imenovanimi spontanimi vstajami, še bolj pa s stalinističnim pregledom leta 2012, ki si ga je privoščila Mojca Pašek Šetinčeva, specialna izvedenka za zamolčane dele biografije Milana Kučana.

Zato seveda ni čudno, če po hodnikih in v dvigalih (glej sliko) visijo lepaki in transparenti in zdaj že tudi tiralice. To pač sodi v fillijevski svet neuravnovešenega novinarstva. In zdaj že več kot teden dni oznanjajo »korupcijo« Janeza Janše in če smo prav prešteli – 123 krat so omenili v šestih dneh Janšo in 25 krat Zorana Jankovića. Uravnoteženo, pošteno, profesionalno?

Teli so pa res ko otroc omejeni po kraji marmelade iz špajze. "Mamiii, mamiiiii, ne sam mene tepst, Lojzek je več marmelade pojedu ko jest! Auuuuuuuuuu!"

Višina nagrade na tiralici žal ni omenjena. :blush:

Popravljeno . Popravil Cufa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Višina nagrade na tiralici žal ni omenjena.

Viš, tole me je od nekdaj zanimalo, pa sem pozabil vprašat: ko greš na jago in ti uspe položit res velikega prasca (seveda takrat, ko se to sme in z vsemi potrebnimi papirji), dobiš pol nagrado ali moraš še kaj plačat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš, tole me je od nekdaj zanimalo, pa sem pozabil vprašat: ko greš na jago in ti uspe položit res velikega prasca (seveda takrat, ko se to sme in z vsemi potrebnimi papirji), dobiš pol nagrado ali moraš še kaj plačat?

Plačat če hočeš odnest prasca domov. Samo kdo bi takega prasca še domov vlačil? Še za klobase ni dober.

Ampak bi pa blo fajn, če bi za to nagrado dobil. Saj pomagaš, da se ti škodljivi primerki ne razmnožijo preveč. Žal zadnje čase opažamo krepek porast populacije teh prascev!

A misliš, da sva kaj offtopics?

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da sva kaj offtopics?

Mogoče pa res. Vsaj meni se to durhmarš dogaja. Ampaq če temu najinemu prascu ni mesto tule v politiki, naj ga pač nekdo vrže ven.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud če ne bo Janša ,bo še vedno Janša taglaun :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jajčeglavec odstop se bodo ostal pobil med sabo za oblast. :kva1: :kva1: :kva1: :kva1:

 

to je rekel Drle ostalim v parlamentu in imel je prav !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!