Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Da nisi ti I30 mal preveč gospodarja prstanov gledal :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSEM POLITIKOM MINISTROM RAZNIM SEKRETARJEM OBUT BETONSKE ČEVELJČKE IN

V TRDI TEMI SE ZAPELAT DO HRVAŠKE OBALE IN JIH VRŠT V MORJE

NJIH SE REŠIMO RIBICE BOJO MELE VELIK HRANE.

IN VSI IMAMO KORIST

SIMPLE :grim :grim :grim :grim

NE BI RAD ONESNAŽEVAL NAŠEGA MALEGA MORSKEGA RIBNIKA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratušek je napovedala odpustitev vseh nazadnje zaposlenih v urade, sekreteriate, javna uprava, itd..., ki so bili nameščeni pod Janšo.

To bo kar naenkrat sproščen ogromen "možganski trust". Na razpolago bodo lahko najmanj 24/7 za Janšo.

In ker so to sami patrioti pri njih ne bo strahu pred begom možganov v tujino.

 

Zamenjave za njih pa naj tokrat le poiščejo preko uradnih objav o zaposlitvah. Bodo vsaj ustrezno izobraženi ljudje tudi imeli možnost kandidirati. (tole zadnje pa orng sanjam)?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratušek je napovedala odpustitev vseh nazadnje zaposlenih v urade, sekreteriate, javna uprava, itd..., ki so bili nameščeni pod Janšo.

To bo kar naenkrat sproščen ogromen "možganski trust". Na razpolago bodo lahko najmanj 24/7 za Janšo.

In ker so to sami patrioti pri njih ne bo strahu pred begom možganov v tujino.

 

Zamenjave za njih pa naj tokrat le poiščejo preko uradnih objav o zaposlitvah. Bodo vsaj ustrezno izobraženi ljudje tudi imeli možnost kandidirati. (tole zadnje pa orng sanjam)?

No preden sem prebral tvoj post do konca sem ti hotel povedat ,da se zbudi,no na koncu si le priznal ,da so to sanje :grim nastavili bodo svoje marionete,ki ne bodo delali po načelu strokovnosti ampak kot vsi ,po načelu desna roka ,levi žep :glare: žal ampak to je realnost v našem parlamentu........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celjski kriminalisti so zaradi gojenja konoplje ovadili 36-letnega moškega, doma z območja Dravograda. Po neuradnih, a zanesljivih informacijah je dejanja osumljen nekdanji policist, celo pripadnik posebne enote policije Gregor Kac, ki je obenem vidni član stranke SDS in družinski prijatelj nekdanje poslanke Alenke Koren Gomboc.

 

Gliha vkup štriha: http://www.dnevnik.si/slovenija/v-ospredju/vidni-clan-sds-gojil-konopljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah.....to je on začel sadit, da pomaga Urški......sej veš, da jo je Ivanček spet nafilal.....pa ji je slabo vsako jutro.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah.....to je on začel sadit, da pomaga Urški......sej veš, da jo je Ivanček spet nafilal.....pa ji je slabo vsako jutro.......

 Bomo videli, če ni kar poštar kriv! Čudilo me ne bi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj se je v parlamentu zgodila hujša nesreča.Ivan Janez Janša Je padu po stopnicah ko je stopu na svoj rilc. :kva2: :kva2: :kva2:

Popravljeno . Popravil gusar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Singapurju bo predaval eno uro, nakazali mu bodo nekaj sto jurjev, pa bo legaliziral tisto od oklepnikov. In potem naprej od TESa in od.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ivana ne more nč ustavt,nč..... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ivana ne more nč ustavt,nč..... :grrr

Mogoče cunami. Pa mislim da nosi na majici tak napis...post-34911-0-80719600-1364034309.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre en gospod zvonit na Janšev domofon. Pa se oglasi Urška.

 

Gospod: "A lahko dobim gospoda predsednika vlade?"
Urška: "Moj Janez ni več predsednik vlade."
Urška prekine. Gospod ponovno pozvoni.
Gospod: "A lahko dobim gospoda predsednika vlade?"
Urška: "Moj Janez ni več predsednik vlade."
Urška odloži. Gospod ponovno pozvoni in zastavi enako vprašanje. Vse skupaj se še nekajkrat ponovi.
Nato Urška končno dogovori: "Pa že petkrat sem vam povedala, da Janez ni več predsednik vlade."
Gospod: "Vem, ampak je tak fajn slišat, da bi najraj še stokrat pozvonil!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ivana ne more nč ustavt,nč..... :grrr

smrt  je le ena nam vsem dodeljena ! tudi za ivana in janeza, za vsakega posebaj in za oba skupaj !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smrt  je le ena nam vsem dodeljena ! tudi za ivana in janeza, za vsakega posebaj in za oba skupaj !

Ti ne razumeš,on je nekaj več......skrivni vojaški experiment....kraditudkoumreš :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure:  Madona ........................... je dolgočasno ....................... odkar ...................... ga ....................ni več ........................... :whistle:  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pameten človek z znanjem angleščine vi pa tako o njemu.

 

http://www.dnevnik.si/slovenija/v-ospredju/jansa-ze-zaplul-v-predavateljske-vode-konec-maja-v-berlinu-predava-o-clovekovih-pravicah

 

Njegovo predavanje nosi naslov "Towards a Global Human Rights Culture: The Need for a Collective Alliance in the Protection & Promotion of Human Rights" (Za globalno kulturo človekovih pravic: Potreba bo skupnem zavezništvu pri varovanju in promocij človekovih pravic).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On je večen,ne da se ga ustavit spljoh :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se strinjal s komentarjem uporabnika "zengazenga" pod naslovom zgoraj omenjenega predavanja, ki ga ima namen izpeljati JJ!

 

Citiram: "Ko jansa predava o človekovih pravicah je tako kot bi volk predaval kako je treba čuvati ovce ...."

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako prepricljivo, ko ovce jebejo ovce. jel´ to onda grupnjak ili malo mjesovito na zaru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako prepricljivo, ko ovce jebejo ovce. jel´ to onda grupnjak ili malo mjesovito na zaru?

Oba tri :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!