Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

kako prepricljivo, ko ovce jebejo ovce. jel´ to onda grupnjak ili malo mjesovito na zaru?

Se je oglasil un loup imaginaire!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na gabarite (če so še približno taki, kakršne pomnim) prej nadlasec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se mi zdi,da bo šele zdej šlo vse v qurc,ko ga ni......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi,da bo šele zdej šlo vse v qurc,ko ga ni......

Ja šur de... pa glih zato, ker ga ni, ne zato, ker je že tolikšno luknjo skopal, da se bo težko iz nje izvleči :slap: . Pa tehle ta novih čist nič ne zagovarjam, je še prekmalu za eno ali drugo.

Če kaj, sem vesel, ker njegovga skvarjenga frisa več tolk ne vidim. No ja, mogoče je to tudi zato, ker praktično dnevnikov in ostalih nakladanj več ne gledam...

Drgać pa, ko gledam voluharje, ki se preganjajo po pisarnah določenih državnih firm, se mi zdi, da teli SDS-ovci spet eno pizdarijo prpravljajo. Tolk žleht ljudi kot so teli pa še svet ni vidu!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja šur de... pa glih zato, ker ga ni, ne zato, ker je že tolikšno luknjo skopal, da se bo težko iz nje izvleči :slap: . Pa tehle ta novih čist nič ne zagovarjam, je še prekmalu za eno ali drugo.

Če kaj, sem vesel, ker njegovga skvarjenga frisa več tolk ne vidim. No ja, mogoče je to tudi zato, ker praktično dnevnikov in ostalih nakladanj več ne gledam...

Drgać pa, ko gledam voluharje, ki se preganjajo po pisarnah določenih državnih firm, se mi zdi, da teli SDS-ovci spet eno pizdarijo prpravljajo. Tolk žleht ljudi kot so teli pa še svet ni vidu!

Pa sej se strinjava,sam luknjo so pa kopal vsi ampak čist vsi pa ni važn kdo je bil.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej se strinjava,sam luknjo so pa kopal vsi ampak čist vsi pa ni važn kdo je bil.....

Saj zato pa mi gre bolj tisti na qrac, ki mi je še bolj drek v mozak polagal s svojim sovraštvom, s katerim hoče okužiti celo državo in spreti ljudi. Pa tudi trgovci s smrtjo mi niso ravno simpatični.

Če te nategujejo je razlika ali vsaj malo vazelina uporabijo ali te pa na suho!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Saj zato pa mi gre bolj tisti na qrac, ki mi je še bolj drek v mozak polagal s svojim sovraštvom, s katerim hoče okužiti celo državo in spreti ljudi. Pa tudi trgovci s smrtjo mi niso ravno simpatični.

Če te nategujejo je razlika ali vsaj malo vazelina uporabijo ali te pa na suho!

dopuscas moznost, da obstajajo ljudje, ki se ne strinjajo s tvojim navedkom? ker se ga lahko tako lepo obrne kontra tvojemu misljenju. kot ze povedano, ob vsaki reki sta dva brega.....

 

pa ne mi rect, da dopuscas "genializem" JJ-a kateri mu je dovolil nategniti celotno takratno nomenklaturo slovensko in je delal samo v svoj zep. ali zakaj mislis se ni bilo pravne razsodbe o slovenskih orozarskih poslih? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dopuscas moznost, da obstajajo ljudje, ki se ne strinjajo s tvojim navedkom?

Vedno!

 

Čeprav mi tvoje ostalo izvajanje ni čisto jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem.

 

"......tisti na qrac, ki mi je še bolj drek v mozak polagal s svojim sovraštvom, s katerim hoče okužiti celo državo in spreti ljudi". ce postuliramo, da se da tvojo izjavo obrniti v obe smeri, je kaj bolj jasno? ali drugace (enostavneje) povedano enako lahko napises na celo vsakega slovenskega politika, ne glede na usmeritev, spol, tezo, visino ali vonj. ker celotna banda je delalal samo eno: razdirala slovenski narod na majhne kupcke. divide et impera, so ze rimljani poznali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem.

 

"......tisti na qrac, ki mi je še bolj drek v mozak polagal s svojim sovraštvom, s katerim hoče okužiti celo državo in spreti ljudi". ce postuliramo, da se da tvojo izjavo obrniti v obe smeri, je kaj bolj jasno? ali drugace (enostavneje) povedano enako lahko napises na celo vsakega slovenskega politika, ne glede na usmeritev, spol, tezo, visino ali vonj. ker celotna banda je delalal samo eno: razdirala slovenski narod na majhne kupcke. divide et impera, so ze rimljani poznali.

No ti šment, pa se spet strinjava. :blush:

 

To mi je nekam sumljivo .... :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je dobro napisano (delim mnenje):

 

Podljudje! Kdo so? Po včerajšnjem zasedanju kleronacistov v Celju, ki se predstavljajo pod blagovno znamko SDS, ni več dvoma! Podljudje smo vsi, ki nismo SDS! Po oceni in mnenju, še sedmič izvoljenega predsednika teh bolnikov, Janeza Janše!

 

 

Verniki Janeza Janše, se pravi volilci SDS-a, so omejeni, vodeni in zaslepljeni osebki.

 

 

Vir: http://mikstone1.blogspot.com/

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je dobro napisano (delim mnenje):

 

Podljudje! Kdo so? Po včerajšnjem zasedanju kleronacistov v Celju, ki se predstavljajo pod blagovno znamko SDS, ni več dvoma! Podljudje smo vsi, ki nismo SDS! Po oceni in mnenju, še sedmič izvoljenega predsednika teh bolnikov, Janeza Janše!

 

 

Verniki Janeza Janše, se pravi volilci SDS-a, so omejeni, vodeni in zaslepljeni osebki.

 

 

Vir: http://mikstone1.blogspot.com/

Resnično zanimivo kateri vir navajaš,sploh pa ti ki selekcioniraš ljudi na bolnike in tiste ki niste v SDS... :hmm:

Mimogrede je ta človek narkoman,švercer droge(večkrat zaprt),lopov pa še kaj bi se najdlo,ampak za tebe je vrjetno verodostojen ker ne simpatizira s SDS :slap:

In čisto nič nisi boljši kot oni,zmerjaš ljudi isto kot oni.

A je zdaj kaj bolje ,ko ni Janšata,čisto vse ukrepe za (kao)izhod iz krize so pobral iz njegovega programa,edina razlika je da zdaj(predvidevam)kradejo tvoji in ne več njegovi!!!

Slovenija je itak šla v qurac,saj so že 20 let eni te isti lopovi gor in nas bodo na koncu spravili na beraško palico,pa naj bo gor Janša al pa Kučan ista pezdarija sam drug krade.Dobro bo živela le peščica ljudi,ki so in so bili na položajih +vsi njihovi sorodniki.!!

In vir ki ga navajaš je bi tesen sodelavec Janšata,zato tudi malo iz maščevanja vse to piše saj je fant izgubil kompas ko se je zadrogiral in hotel krast še več,predvsem pa neprevidno in praznoglavo.Ne piše tega ker se je spreobrnil v častnega občana in hoče narediti nekaj dobrega,če vrjameš v slednje ti res ni pomoči :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnično zanimivo kateri vir navajaš,sploh pa ti ki selekcioniraš ljudi na bolnike in tiste ki niste v SDS... :hmm:

Mimogrede je ta človek narkoman,švercer droge(večkrat zaprt),lopov pa še kaj bi se najdlo,ampak za tebe je vrjetno verodostojen ker ne simpatizira s SDS :slap:

...

Pozabil si navesti, da je po njegovih lastnih pričevanjih tudi morilec.

Ja ravno zato, ker je to kar je, se mi zdi dokaj verodostojni pričevalec, pa naj bodo njegovi nameni kakršnikoli že.

In res nisem v SDS, pa tudi kje drugje ne, da me ne boš slučajno kam umeščal! Zgodbe naši vs vaši se ne grem, povem vsakemu kar mu gre in kar o njem mislim. Tudi o Kmetih. :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izvolitev voditelja SDS me spominja na način kako je bil izvoljen Miloševič v svojem času!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niso vsi iz iste sole? kaj je torej tu cudnega.

 

nekateri res hitro pozabljate in/ali imate zelo napredne filtre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niso vsi iz iste sole? kaj je torej tu cudnega.

 

nekateri res hitro pozabljate in/ali imate zelo napredne filtre.

Mogoče pa niso napredni filtri ampak samo selektivni pogled....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa niso napredni filtri ampak samo selektivni pogled....

Kaj pa je selektivnega ali pozabljivega, če nekdo izjavi, da se mu zdi izvolitev podobna miloševičevi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: Glede na "konfihuracijo" odra in celotno "ikonografijo", so S Korejci .................. vajenci.

 

:grim Vidi se, kje se je Janezek .................... učil. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Nekega dne učiteljica učencem naroči, da prinesejo 3 € za žejne v Afriki. Naslednji dan vsi prinesejo 3 €, le Janezek nič. Učiteljica ga vpraša kje je denar. Janezek pravi: “Oče je rekel, da v Afriki ni žejnih.”... Čez nekaj dni učiteljica učencem naroči, da prinesejo 3 € za lačne v Afriki. Naslednji dan vsi prinesejo 3 €, le Janezek ponovno nič. Učiteljica ga spet vpraša, zakaj nič ne daruje. Janezek ponovi: “Oče je rekel, da v Afriki ni lačnih.” ... Nato učiteljica naroči, da prinesejo 3 € za afriški SDS. Naslednji dan vsi prinesejo 3 €, le Janezek 9 €. Učiteljica ga vpraša, zakaj tokrat kar 9 €. Janezek: “Oče pravi, da če imajo v Afriki SDS, imajo tudi lačne in žejne!” ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!