Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

RHonda = Majer

kar pomeni da se nam oglaša sam Janez ! aleluja obveščevalec Janez je tudi na Motosvetu ! :fight2: vsak dan v vsakem pogledu vse bolj napreduje ! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to žaljenje člana motosveta,ker ima pač drugačno mnenje kot vi je samo odraz vaše inteligence :glare:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj gre za menjavo blago za blago oz. norost za norost in ne odslikava nekega osebnega mnenja ! :ninja: čisto navijaštvo ! tekma kot vsaka druga fuzbalska ! janez je še zmeraj dober na kontri, sam se malo preveč v obrambo zaletava ! slab dribling - oz. tehničar ! jebiga ! :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej RitoliznikHonda, treba je imeti malo pregleda nad zadevo.

 

 

In prosim te, ne delaj iz sebe večjega kretena kot si!

tole zgoraj podčrtano  bo bolj težava ....da ne rečem nekaj nemogočega, saj vsake toliko časa res "preseneti".....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Prelaganje bremen za poplačilo lukenj, ki so jih člani Foruma 21 naredili v tajkunskih bankah, neposredno ogroža pokojnine, delovna mesta, plače in našo prihodnost ter je popolnoma napačna pot," meni Janša. "Nezaupnica bo prišla s strani mednarodnih finančnih trgov," še dodaja.

 

'Ker se sami ne znamo spraviti v red, bodo morali priti drugi'

O tem, ali med vladnimi ukrepi vidi tudi kaj pozitivnega, je Janša dejal, da sam pravzaprav sploh ne vidi nobenega ukrepa. "To, da napoveš zvišanje davkov in nekaj sto milijonov evrov iz obdavčenja sive ekonomije, zame niso ukrepi. Ukrepi, ki bi nekaj pomenili, je odprava denarja za privilegije iz proračuna in pokojninskega sistema in zmanjšanje administrativnega dela javnega sektorja za kakšnih 30.000 do 40.000 ljudi," je dejal Janša.

 

S tem se strinjam tudi jaz! Tako je! Naj ukinejo borčevske nagrade, privilegirane penzioniste, druge privilegirance in oklestijo javni sektor nepotrebnih delovnih mest, ki trošijo!!! Ne glede na sindikate in podobno! Komunisti so izropali in kradli našo državo s tem, da naj bi jih mi plačevali z davki? Pa kaj še! Fuck-off them! Za Slovenijo z Janezom Janšo!!!

 

če ne bi bilo teh BORCEV , tudi tvojega firerčka ne bi bilo, s to razliko da so se borci borili proti okupatorju, ne pa skrivali po kleteh Cankarjevega doma.....če je kdo naredil sranje v tej državi je to točno Janša.

 

Rekel bi, da je še najboljša izbira od slabe izbire. Jaz sem ga volil 2X, ker tako nima človek nič bolj pametnega za obkrožit. Naredil je pa največ za Slovenijo. Seveda bi bilo čudno, če bi bil čisto nedolžen do vsakega centa, sploh v teh časih ampak vseeno, od tistih v parlamentu je še najbolj sposoben in izredno močna osebnost. Želijo pa ga uničiti, to je jasno kot beli dan. Podtaknili so mu vsega boga, ne nazadnje afero patria, zaradi česar je izgubil volitve. On ni uničeval slovenije kot jankovič/tajkuni/forum 21/lds....

Drugače Janša je bil disident, obsojenec, ne pa komunist na oblasti! So ljudje za Janšo in so tisti, ki so proti, to vedno tako bo in tako je v Sloveniji.

Zgleda, da rdeča oblast od leta 91 tako kot v komunizmu- rabi notranje sovražnike za svoj obstoj. In tudi če Ivan Janša nebo nič kriv, se bodo pa zmislili da je. In tako tudi je, na škodo našega naroda. Komunistična oligarhija pa nas vodi- kamor sami vidite....

In kako si to ugotovil, da je najbolj sposoben? S tem da je oklestil zaslužene pokojnine? Ali mogoče z ukinitvijo šolske prehrane in zmanjšanjem delavskih ter socialnih pravic? Jagoda, to ni sposobnost, to zna narediti opica za kilo banan , pa še manj škode bi bilo. me prav zanima koliko boste še navijali za vašega ljubega vodjo, ko bo treba začeti izplačevati odškodnine (še en primer njegove sposobnosti), pa ne po 40,00 eur na mesec....

In prosim spusti že enkrat to komunistično oligarhijo iz konteksta.....Slovenski podrepniki so nas v dvajsetih letih bistveno bolj zadolžili kot vsi komunisti v skoraj 50-ih letih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: A zdej veste, kako zelo pomembne in življensko potrebne so "dobre gume". :grim

 

Če bi namreč g. Janša senior imel "dobro gumo", se mi danes ne bi pogovarjali v tej temi! :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: A zdej veste, kako zelo pomembne in življensko potrebne so "dobre gume". :grim

 

Če bi namreč g. Janša senior imel "dobro gumo", se mi danes ne bi pogovarjali v tej temi! :kva1:

 

njemu in ostalim belim je bog prepovedal uporabljati "dobro gumo" ! jebi dokler ne najebeš ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njemu in ostalim belim je bog prepovedal uporabljati "dobro gumo" ! jebi dokler ne najebeš ! :grim

Saj jim je še kaj drugega prepovedal, pa vse tiste svinjarije počno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej RitoliznikHonda, treba je imeti malo pregleda nad zadevo.

S tem, da sem letnik tvojega velikega idola, da sem kar nekaj poletij preživel v Grasupli, da sem imel in imam tam še kar nekaj žlahte in znancev, (tudi tu na forumu jih je nekaj in vedo v živo marsikaj povedati) tudi njegova bivša partnerica mi ni neznanka, nekaj let sva si bila tudi dosti blizu, njegovi sošolci vedo marsikaj povedati, s tem, da so dogodki v MDA in ZSMS znani dovolj širokemu krogu itd., ipd., able, bable, dable ...

Skratka, verjemi mi iz prve roke, da so tvoje predstave le plod sprijene fantazije. Žal nisi edini, ki ne zna misliti s svojo glavo in potrebuje malika nad seboj. Žalostno in potrebno strokovne pomoči ali pa se ti stanje ne bo izboljšalo.

Ja tudi jaz sem mu za nekaj časa pod vtisom stresa in butastega patriotizma nasedel takrat, dokler nisem iz terena začel dobivati informacije kaj se je dogajalo v času osamosvojitvenega spopada in sem uvidel, da so bile povprejšnje informacije o značaju in namenih tega pokvarjenca upravičene.

 

Disident? Ja pa jade, malo morgen, ta velka greba ne pa disident!

 

In prosim te, ne delaj iz sebe večjega kretena kot si!

Priporočil bi ti, da si kupiš malo večje ogledalo ! !

Ps: star slovenski pregovor pravi "najprej pometi pred svojim pragom"

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočil bi ti, da si kupiš malo večje ogledalo ! !

Ps: star slovenski pregovor pravi "najprej pometi pred svojim pragom"

 

 

Problem je v tem, da stari slovenci svojega reka niso upoštevali!  Če bi v pravem trenutku, prej omenjeni, pred svojim pragom pometli kot je treba, te, takih in podobnih polemik sploh ne bi bilo!

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočil bi ti, da si kupiš malo večje ogledalo ! !

Ps: star slovenski pregovor pravi "najprej pometi pred svojim pragom"

Jaz sem pred svojim pragom pomedel, ko sem v časih, ki jih nekateri opisujete kot čas komunistične diktature, dal izpisnico iz ZSMS in ko sem kasneje po osamosvojitvi RS kaj kmalu spoznal, da je bilo moje navijanje za JJ velika napaka.

 

Če te še kakšna smetka na mojem predpražniku moti, kar povej, a bodi malo natančnejši, da jo bom prepoznal, ker nekaj je tudi tkanih vzorcev na njem, za katere verjamem, da ti barvno ne ustrezajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gliha vkup štriha:

 

JJ-jev azerbejdžanski frend, h katerem je tako rad hodil na inštrukcije kako narod j3bat je že dan pred volitvami "objavil" do stotinke procenta točen rezultat volitev.

Link: WashingtonPost

12433.jpg

183699794.jpg

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa sej on ni nič kriv. Jebat ga - če pa majo "pametne telefone".

 

:l_01: nas bo tale tehnika :l_01: , boste vidl.  :pos: je to, če en qrčev telefon prej ve, kaj bo, kt pa jest sam. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

jajčeglavec ne more iz svoje komunistične kože.Zahteva,da so avijonske karte za vse enako drage.

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam. Janšata sem šel tudi jaz enkrat podpret. Bom bolj precizen. Bilo je davnega leta 1988 in sem šel (kot še ene par tisoč drugih) na Kongresni trg na miting v podporo JBTZ (Janša-Borštner-Tasič-Zavrl)

Ampak kmalu po tem, je ta naš spolirani "junak" pokazal svoje prave barve. In s temi žaubami farba celo Slovenijo že skoraj četrt stoletja. Vmes je postal in ostal vse: Levi Fašist (ne pozabimo, da je bil srčni član ZSMS), potem se je pa prelevil v vodilnega Desnega Komunista (ne pozabimo, hodil je na komunistična romanja). Samo še talar mu manjka. Z denarjem, ki ga je nakradel v trgovini z orožjem si pa itak že vsa leta plačuje odvetnike na svojih neštetih procesih.... Mi pa še kar gledamo te iste face...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej bo 2 leti baje mir :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volitve se dobi na podeželju ne v Lj ! ! in njegova SDS bo dobila spet vsaj 25%+ glasov moj glas bo šel opoziciji !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Bratuškova ga je pa nardila ne.denar namreč hehehe...........tolk davkov ,kot je sedanja vlada nabila brez odprtja enga delovnega mesta ni uspelo še nobeni vladi,bravo :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Bratuškova ga je pa nardila ne.denar namreč hehehe...........tolk davkov ,kot je sedanja vlada nabila brez odprtja enga delovnega mesta ni uspelo še nobeni vladi,bravo :hooray:

ja, so govoril, da so od 04 - o8 bili cajti debelih krav....

 

pa vidim,da se debele krave dogajajo ravno sedaj :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj so njegovi privrženci videli koliko mu je do njihove podpore. n i jih jebu niti za pol šljive :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj mu je Ljerka že nekaj časa nazaj rekla, da če je kriv (in to črno na belem), ga noče več videti na svetlem vsaj naslednjih 20 let...

Mi je bilo pa res malo... smešno in avšasto, kako so se babe cmevkale pred sodno palačo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!