Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Pa saj mu je Ljerka že nekaj časa nazaj rekla, da če je kriv (in to črno na belem), ga noče več videti na svetlem vsaj naslednjih 20 let...

Mi je bilo pa res malo... smešno in avšasto, kako so se babe cmevkale pred sodno palačo...

Mene zanima a so ble plačane na uro ali na količino solzic???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima a so ble plačane na uro ali na količino solzic???

Na količino solzic, jaz sem jim plačal vsaki na štamprle po 100€++ !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:vsi kradejo levi in desni,volitve so samo boj do napajališča in kdor tega ne ve je res bogi,bogi.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLOVENCI SMO RES SLEPI.Vsi so bivši člani KP tako levi kot desni.Lepo se menjajo na vsake 4 leta.Dogovorjen so med sabo,zdej bomo 4leta kradli mi, naslednje 4 leta pa ste spet  na vrsti vi.In zmeri se zgovarjajo,da so prejšni vse zajebali.To me spominja na perpetum mobile.

Popravljeno . Popravil gusar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Po moji kmečki logiki bi bilo bolje,da bi se lotili računanja novih davkov te"uspešne" vlade koliko jim date mesecno z vsemi položnicami,prehrano,gorivom,kurjavo itd.itd.  kot pljuvanje po Janši predsedniku zelo uspešne SDS,bivšemu predsedniku parlamenta in 6 mesečnemu zelo uspešnemu predsedniku EU,ki nemore dokazat borih par dest K €

Ps: šemalo si zamislite za koliko nas je kdo zadolžil v času Janševe vlade je bil,če se nemotim dolg na vsakega državljana 1400€ danes s to vlado smo zelo napredovali nevem točne številke ampak je sigurno že vsaj 4X-tni !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Etična odgovornost???? S trem da se ni umaknu iz politike (tud če bi se en sam EUR ne izšel) in da ni hotu takoj odstopit je ogrozil (oblatil) eno osrednjih institucij demokracije. Za kar je men osebno dokaj vseen...sam napišem da boste tud tisti z ´kmetavzarsko pametjo´ vedl da so politiki zgolj začasni predstavniki funkcije, ki jo zasedajo ne pa funkcija sama...evo bremzi-tud v teb se skriva kanček totalitarista

 

 

kmet=agrokulturni delavec, kmetavzar=zaznamujejo ga predvsem nekatere druge karakteristike...

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Etična odgovornost???? S trem da se ni umaknu iz politike (tud če bi se en sam EUR ne izšel) in da ni hotu takoj odstopit je ogrozil (oblatil) eno osrednjih institucij demokracije. Za kar je men osebno dokaj vseen...sam napišem da boste tud tisti z ´kmetavzarsko pametjo´ vedl da so politiki zgolj začasni predstavniki funkcije, ki jo zasedajo ne pa funkcija sama...evo bremzi-tud v teb se skriva kanček totalitarista

 

 

kmet=agrokulturni delavec, kmetavzar=zaznamujejo ga predvsem nekatere druge karakteristike...

 Imam te na ignore in ne odgovarjam na tvoje poste bi te sam vprašal tebe kot ne "totalitarista" zakaj ne odstopi .Jankovič (sramota da Srbijanc vodi PS) in banane republiko ukradel je vsaj 20X toliko kot Janša.Vi Ljubljančani že veste koga volit,da gre vse v maloro mi kmetje+kmetavzarji volimo po kmečki kmetavzarski logiki in ne se sekirat,če ti nebom odgovoril,ker tvoje poste običajno ne berem ! pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud Jankovič bi moral odstopit. Ga tudi nisem volil...pa ne zaradi njegovega etničnega porekla...nacionalizem (in lokalpatirotizem) + nagnjenost k posploševanju spet karakteristike prej omenjenega kmetavzarstva, ki pa ni regionalno pogojeno-tud v LJ jih mamo velik...viš spet mešaš kmte in kemtavzarje

 

P.S.-komot odgovoriš, tisto o nebranju mojih postov je pa ekhm... ;)

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moji kmečki logiki bi bilo bolje,da bi se lotili računanja novih davkov te"uspešne" vlade koliko jim date mesecno z vsemi položnicami,prehrano,gorivom,kurjavo itd.itd.  kot pljuvanje po Janši predsedniku zelo uspešne SDS,bivšemu predsedniku parlamenta in 6 mesečnemu zelo uspešnemu predsedniku EU,ki nemore dokazat borih par dest K €

Ps: šemalo si zamislite za koliko nas je kdo zadolžil v času Janševe vlade je bil,če se nemotim dolg na vsakega državljana 1400€ danes s to vlado smo zelo napredovali nevem točne številke ampak je sigurno že vsaj 4X-tni !

Ti tud kanček kmečke logike nimaš,Jajčeglavec ni bi uvedu samo višje trošarine ampak bi tud oduzev (zmanšal dohodke)Uvedu bi samoprispevek za svoja valanja po sodiščih.V demokratičnih državah, ko prestopiš prag sodišča nimaš nobene šanse več,da bi še kaj delal v politiki.Par desetK€ ukradeš nisi tat ampak junak.Res  si kmetavzar v najslabšem primeru te besede.

Popravljeno . Popravil gusar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in gusar? Polovico parlamenta je že prestopilo prag sodišča pa še kar lepo sedijo na svojih stolčkih in cuzajo vime državno!!

Da ste pa tako nesramni in žaljivi do Bremzerja ni pa nobenega opravičila!

Vsak ima pravico do svojega mnenja in če ga znaš povedat in napisat v nežaljivi obliki je to ta razlika ki loči kmetavzarje od kmetov!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...  kot pljuvanje po Janši predsedniku zelo uspešne SDS,bivšemu predsedniku parlamenta in 6 mesečnemu zelo uspešnemu predsedniku EU...

...  za koliko nas je kdo zadolžil v času Janševe vlade je bil,če se nemotim ...

:lol: :lol: :lol:  A si ti Pavliho bral navsezgodaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam te na ignore in ne odgovarjam na tvoje poste ... ... če ti nebom odgovoril,ker tvoje poste običajno ne berem ! pa LP

Jaki ta ignore. Ko kmečka nevesta k bi se fukala, pa ji je nerodn.

 

Jankovič (sramota da Srbijanc vodi PS) in banane republiko ukradel je vsaj 20X toliko kot Janša.

Ja in? A sedaj opravičuješ eno barabo s tem, da obstaja še druga baraba?

 

... mi kmetje+kmetavzarji volimo po kmečki kmetavzarski logiki ...

Verjamem, da voliš in pišeš ter sploh funkcioniraš po taki logiki. Tu se s teboj popolnoma strinjam. Si nam že dostikrat dokazal.

Samo nekaj bi te pa le prosil. Ne žali kmetov in jih ne primerjaj s seboj. Tako zarukanega kmeta kot se ti tu kažeš, namreč še nisem srečal v življenju, pa sem jih že kar nekaj.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to vam hočem povedat,da nas vodjo sami arestantje.Ne priznam tega sodišča...gdo je že to reku?.22 let nas že movzejo pa poričakujemo,da nas bodo potegnil iz dreka.malo morgn. K vidm Pukšiča v  komisiji za ugotavljanje nepravilnosti mi gre :SS Ne leva ne desna obe nesposobne, sredinski nas pa :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Da ste pa tako nesramni in žaljivi do Bremzerja ni pa nobenega opravičila!

Vsak ima pravico do svojega mnenja in če ga znaš povedat in napisat v nežaljivi obliki je to ta razlika ki loči kmetavzarje od kmetov!!!

Laži in zavajanja niso pravica do mnenja!

Ko nekdo hoče indoktrinirati šovinistično nacionalistično quizlinško zavajajočo nakladaško pa še kaj "razmišljanje" je to mentalno posilstvo in ne izražanje svojega mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje na JJ in vse ostale člane slovenske politike:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.....huh sem se prav namatral s pisanjem kaj si mislim o njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj JJ ni nič kriv, vsega je kriv njegov brat iz ozadja RAJKO, tega je treba mal pošlatat kako mu kar naenkrat tako bogastvo, po moje ne sam od PRALNIC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRUMER, ti s pa tud čuden zagovarjaš največjega spreobrnjenega komunista, delal si v tujini kjer ne marajo izdajalcev . . .  imam te na sumu da šraufaš SDSov vozni park :yea1:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol:  A si ti Pavliho bral navsezgodaj?

 Iz Pavlihe bi se prav gotovo kaj naučil in znal sklepati, čeprav se je potem tudi Mikiju Mustru strgalo in je začel podpirat domobrance... Tako da...je verjetno  bral Demokracijo ali pa kakšen blog tistega zmešanega Primca. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje na JJ in vse ostale člane slovenske politike:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.....huh sem se prav namatral s pisanjem kaj si mislim o njih.

 

 

...hahaha ja točno tolko pametnega teksta in rešitev te naše gnile države zmorejo tudi oni napisat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj JJ ni nič kriv, vsega je kriv njegov brat iz ozadja RAJKO, tega je treba mal pošlatat kako mu kar naenkrat tako bogastvo, po moje ne sam od PRALNIC

 

A pol je on tudi stric iz ozadja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!