Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

In to državni praznik.Praznovalo se bo tri dni.

Iz tvojih ust v božja ušesa! Glede na to, da mi je pizdun ukradu en dan praznika, dva dni dopusta in že odobreno veteransko plačilo dodatnega zdravstvenega zavarovanja, bi bilo to še malo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz tvojih ust v božja ušesa! Glede na to, da mi je pizdun ukradu en dan praznika, dva dni dopusta in že odobreno veteransko plačilo dodatnega zdravstvenega zavarovanja, bi bilo to še malo!

Pa polovico potnih stroškov, 8% plače, 3/4 regresa. Na smetišče zgodovine z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 dnevni veterani :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bivši premier Janez Janša nam je zaupal, da si bo ob približajoči selitvi v nove sobane omislil tudi nova okna, ki mu bodo predstavljala predvsem bolj učinkovito varnost pred levimi zombiji.

janez-jan%C5%A1a-ima-nova-okna.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa naš (bivši) član Mikstone ga čaka na oni strani vrat z zanimivo ekipo. Pa ne samo JJ-ja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 dnevni veterani :lol1:

Lej Kmet, ni fora v tem.

Sicer pod prvo pojdi ta pomislek najprej povedati svojcem tisith, ki tega niso preživeli.

Pod drugo, jaz nikoli nisem prosil za status dokler nismo izvedeli kdo vse ga je dobil. A nekaj kar se da, se v črno jamo zakopa, to že otroci vedo, ne pa da se mešetari s tem, odvisno od političnih točk. Takemu, ki to naredi se reče Pizdun od pizduna in to nedvomno je!

Toliko samo o plačevanju dodatnega zdravstvenega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Pod drugo, jaz nikoli nisem prosil za status dokler nismo izvedeli kdo vse ga je dobil.

 

Jaz pa ga prav zaradi tega - ko se je izvedelo kdo vse ga je dobil - nisem hotel in ga niti pod razno nočem.

 

Sem pač rad v dobri družbi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa polovico potnih stroškov, 8% plače, 3/4 regresa. Na smetišče zgodovine z njim.

Pač nisi na pravi strani,so pa previligirani dobili pokojnine nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo,kako se eni užigate za 2.januar pa ne vem zakaj še vse,aja saj res zaradi JJ!  KAJ TI JE PA UKRADLA LENČICA????? :headbang: :headbang:

 

Zakaj se ne bunite,ko vam je Lenčica dvignila davke?

Zakaj se ne bunite,ko vam non stop benz dviguje?

Kmal vam bo ta vlada,ki je bila zdaj,samo pod drugim imenom in še z drugimi ljudmi vzela 2.maj,kaj boste pa pol rekl? Aja nič,sej je to storila Lenčica ne pa JJ.Lenčica dela lahko kar hoče, vi jo pa zagovarjate,očitno pa ne veste,da nas je zapufala do ušes,oziroma tega nočete vidit.

 

V enem letu je PS oziroma ta vlada nardila precej več škode,predvsem pa revščine državljanom kot pa JJ,pa ni nobenega na cesti ki bi protestiral pred parlamentom in rušil vlado.Še en dokaz več kdo nam poveljuje in potiska v še večje brezno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale  tema je namenjena Janši. . Kdo nas je bolj uničil, zadolžil. sprl,  ponižal....ali Lenka, ali Borat Pohar ali Janez Ivan Janša, tu ni pomembno.

 

V enem letu je PS oziroma ta vlada nardila precej več škode,predvsem pa revščine državljanom kot pa JJ,

 

Tvoj obarvani stavek je diskutabilen. Mogoče imaš prav, mogoče se pa popolnoma motiš. Jasno je le, da se za tvojo oceno stanja skriva pripadnost eni politični opciji in nestrinjanje z drugo. Tako kot pri tistih, ki se z tvojo oceno ne strinjamo v popolnosti. Ampak v SLO je zgodba o krivdi za nastalo situacijo podobna zgodbi o jajcu in kuri. 

 

pa ni nobenega na cesti ki bi protestiral pred parlamentom in rušil vlado.

 

 

Ne pozabit, kako so se protesti začeli. Proti korupciji, proti stanju.... proti VSEM, ki so  to državo vodili zadnjih 20 let. Ampak NE, eni so svojega idola branili, ne glede na to, da je edina institucija, ki po ustavi presoja o ne/krivdi ugotovila, da je tudi ta oseba koruptivna.

 

Protesti sledijo..če se bo ekonomsko stanje nadaljevalo, oziroma poslabševalo....., prej ali slej...enkrat mora počiti. Bojim se le, da bo to zopet takrat, ko bo vlado vodila politika, ki določa, kdo gre lahko na državno slovesnost, kdo je bolj osamosvojil Slo kot drugi...in ki bo demonstrante VSEH barv, spolov in prepričanj nazival...z recimo levimi fašisti.

 

Alenke ne maram...ker me  je res prekomerno zadolžila, ker je delovala kot kura brez glave.  Ker ni imela niti izkušenj, niti znanja. Ampak je baba vsaj pokazala načelnost in odstopila, ko je dobila prst  v r.t. Če bi bilo nekomu drugemu pred dobrim letom res mar za to državo, bi storil enako. Pa je fasal tja notri kaj več kot prst. Vsaj ročaj macole...

 

Enkrat ga je množica že ustavila

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi Marcel mislim,da gledaš na stvari zelo ozko.Bi rekel zelo enoistransko.24.let v parlamentu delajo zakone,da lahko kradejo priveligiranci,da se je korupcija razbohotila čez vsa meje normalnega.A zdej nas je pa Lenka v pol leta zavozila?Na stvari moraš gledati malo širše.Če sem prav poučen ni dvignila davkov ker je njen predlog zavrnilo ust.sodišče,je pa dvignila ddv kar pa so počele vse vlade do sedaj tudi jj,eva.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo,kako se eni užigate za 2.januar pa ne vem zakaj še vse,aja saj res zaradi JJ!  KAJ TI JE PA UKRADLA LENČICA????? :headbang: :headbang:

 

Zakaj se ne bunite,ko vam je Lenčica dvignila davke?

Zakaj se ne bunite,ko vam non stop benz dviguje?

Kmal vam bo ta vlada,ki je bila zdaj,samo pod drugim imenom in še z drugimi ljudmi vzela 2.maj,kaj boste pa pol rekl? Aja nič,sej je to storila Lenčica ne pa JJ.Lenčica dela lahko kar hoče, vi jo pa zagovarjate,očitno pa ne veste,da nas je zapufala do ušes,oziroma tega nočete vidit.

 

V enem letu je PS oziroma ta vlada nardila precej več škode,predvsem pa revščine državljanom kot pa JJ,pa ni nobenega na cesti ki bi protestiral pred parlamentom in rušil vlado.Še en dokaz več kdo nam poveljuje in potiska v še večje brezno.

Torej, JJ je s svojim famoznim ZUJF in spremebo Uredbe o povračilu stroškov za prevoz na delo pri meni čez noč povzročil za 500 eur nižji dohodek. Zaradi tega sem imel velike težave pri poravnavi mesečnih obveznosti (trije otroci stanejo). Lenčica z dvigom DDV še dolgo ne bo dosegla takega zneska. Je pa res, da so vsi ukrepi zadnjih treh vlad prizadeli izključno delavski razred.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

20.6. 2014 dam za par kil cevapov. Ko podobno obvestilo dobi se Zoki, castim se pir!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20.6. 2014 dam za par kil cevapov. Ko podobno obvestilo dobi se Zoki, castim se pir!

Jebemtiš, pa sem mislil, da sem samo jaz tak, ko obljublam pijačo za ta dan. Hebat ga, za par kil čevapov pa nimam. Mi je prasec po ZUJF-u pokradel.

Ampak do Zoklna bi pa tud to našparal. Kar se tiče Zoklna, sem v soboto popizdu, ko sem vidu, da je en ta ime psu dal. Pa kaj hudiča je ps kriv!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20.6. 2014 dam za par kil cevapov. Ko podobno obvestilo dobi se Zoki, castim se pir!

Kje jih boš obračal..da se oglasimo. Evo..ti čevape, jaz pa pir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje jih boš obračal..da se oglasimo. Evo..ti čevape, jaz pa pir.

Jaz pa še domačo medičko prnesem da zabetoniramo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še domačo medičko prnesem da zabetoniramo :)

Sam...kolega...vsaj jaz pol ne bom več vedu, al proslavljam, al žalujem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam...kolega...vsaj jaz pol ne bom več vedu, al proslavljam, al žalujem...

Jaz mam vikend z direktnim pogledom na zapor na Dobu sam en dobr rašpetlin rabmo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo,kako se eni užigate za 2.januar pa ne vem zakaj še vse,aja saj res zaradi JJ!  KAJ TI JE PA UKRADLA LENČICA????? :headbang: :headbang:

 

Zakaj se ne bunite,ko vam je Lenčica dvignila davke?

Zakaj se ne bunite,ko vam non stop benz dviguje?

Kmal vam bo ta vlada,ki je bila zdaj,samo pod drugim imenom in še z drugimi ljudmi vzela 2.maj,kaj boste pa pol rekl? Aja nič,sej je to storila Lenčica ne pa JJ.Lenčica dela lahko kar hoče, vi jo pa zagovarjate,očitno pa ne veste,da nas je zapufala do ušes,oziroma tega nočete vidit.

 

V enem letu je PS oziroma ta vlada nardila precej več škode,predvsem pa revščine državljanom kot pa JJ,pa ni nobenega na cesti ki bi protestiral pred parlamentom in rušil vlado.Še en dokaz več kdo nam poveljuje in potiska v še večje brezno.

sam to bom povedu ... 1x vasektomija + 1x sterilizacija pol naj se pa oba jebeta ...sam da se ne namnožita...

 

lenka nas je pa zam zajebala ..k ukrast ni blo več kej  k je jj vse popalil...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo,kako se eni užigate za 2.januar pa ne vem zakaj še vse,aja saj res zaradi JJ!  KAJ TI JE PA UKRADLA LENČICA????? :headbang: :headbang:

 

...

Ti Neznanec janševistični, kako si prozoren. :glare: :BUA:

Mi se "bunimo" ( po slovensko bi bilo "razburjamo") tudi nad drugimi politiki, vendar to počnemo v temah namenjenim njim. Tako da če ti je Lenčica ljuba, naredi si to temo, mogoče že obstaja, pojma nimam, nisem sledil.

 

Seveda pa je janševikom nujno potrebno, da se upro omalovaževanju njihovega malika in ker ne najdejo zanj opravičila, uporabijo taktiko napada in obračanja pozornosti drugam. Pa ne bo ratalo. Ko bomo nazdravljali na Dobsko pestro "ljubezensko" življenje v naslovu teme objavljenega, bomo nazdravili še na to, da ga boš že iz solidarnosti z njim delil tudi ti. Na suh in na hard seveda!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo da ga ne bo ta naš BREZHRBTENIČNI SAMOVŠEČNI predsednik pomilostil

To bi bilo zelo "zanimivo". Dokler še nosi ta naziv, ki ga ob takem ukrepu zagotovo ne bo več dolgo, častno ga itak nikoli ni, ne bom napisal kako zelo nizko, kaj nizko, globoko je moje mnenje o njem. Pa ne samo kot o predsedniku, temveč sploh o njem kot o pripadniku rase homo sapiens.

In kar je najpomembnejše, že sedaj sem svoje mnenje o njem povedal vsakomur, ki ga je zagovarjal. Potem bolje, da mi sploh ust ne odpro, ker jih bodo bolela ušesa! Pa naj gre za leve al pa desne partijce!

 

Mislim .... ... ne ne bom, bom počakal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!