Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Upam da bo Pahor pomilostil Janšeka,saj bi izredno rad slišal mnenje I30 ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K2 zaka si ratou tako zloben'

s kakšnimi se družiš takšen postaneš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo Pahor pomilostil Janšeka,saj bi izredno rad slišal mnenje I30 ^_^

Miložajfno rečeno nekaj takega:

post-33199-0-08229200-1402567057_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna biti, da se bo kmalu imelo zgoditi nekaj, kar bo stoprocentno v skladu z naslovom tele teme. Ko bo (če bo) milogledni jajčeglavec strumno koračil proti Dobu, ga bo v avtobusih spremljala četica njegovih najzvestejših ritoliznikov. In prav lahko se dogodi, da ga bodo ti podrepniki poskusili ustaviti na njegovi plemeniti poti, v smeri tistih zaporov, par ovinkov naprej od Mirne...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna biti, da se bo kmalu imelo zgoditi nekaj, kar bo stoprocentno v skladu z naslovom tele teme. Ko bo (če bo) milogledni jajčeglavec strumno koračil proti Dobu, ga bo v avtobusih spremljala četica njegovih najzvestejših ritoliznikov. In prav lahko se dogodi, da ga bodo ti podrepniki poskusili ustaviti na njegovi plemeniti poti, v smeri tistih zaporov, par ovinkov naprej od Mirne...

Ma to zna biti le vmesni cirkus. Na koncu ga bodo poličniki poiskali in tja odvedli. Seveda če precednik ne bo kozlarije naredu, kar smo že obdelali. Tako da so opcije še, ob spoznanju, da nima več kaj mutit, da zbriše s kontinenta v naročje qvizlinške zalege ali pa si nardi eno tako fajn kravato, pa jo na knap zaveže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to zna biti le vmesni cirkus. Na koncu ga bodo poličniki poiskali in tja odvedli. Seveda če precednik ne bo kozlarije naredu, kar smo že obdelali. Tako da so opcije še, ob spoznanju, da nima več kaj mutit, da zbriše s kontinenta v naročje qvizlinške zalege ali pa si nardi eno tako fajn kravato, pa jo na knap zaveže.

a to da ko se spotakne ob prag potem v tistem trenutku prepuh zaloputne vrata , kravato pa pripre med krilo in podboj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da še jaz pristavim lonček z najnovejšo predvolilno obljubo SDS: vsak šolar in dijak bo dobil svoj osebni tablični računalnik.... človek ne ve, ali naj se smeje ali joče ob tej izjavi.... :lol1:  :lol1:  :lol1:država nima za plačevanje subvencioniranega prevoza teh ljudi on pa bo napraskal denar za tole? malo morgen!

 

mislim ene obljube so prav nerealne, in me zanima kdo jim nasede.... :010   :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ameriki mafijci vodjo svoj organiziran kriminal tudi iz zaporov,Zakaj bi bila Slovenija izjema?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da še jaz pristavim lonček z najnovejšo predvolilno obljubo SDS: vsak šolar in dijak bo dobil svoj osebni tablični računalnik.... človek ne ve, ali naj se smeje ali joče ob tej izjavi.... :lol1:  :lol1:  :lol1:država nima za plačevanje subvencioniranega prevoza teh ljudi on pa bo napraskal denar za tole? malo morgen!

 

mislim ene obljube so prav nerealne, in me zanima kdo jim nasede.... :010   :grim

Saj ne bo problema. Bodo gospod pač z orožarske malhe nekaj malega po vrhu pobrali, pa bo. :grim

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ameriki mafijci vodjo svoj organiziran kriminal tudi iz zaporov,Zakaj bi bila Slovenija izjema?

Pa saj Slovenija NI izjema. Že dolgo ne več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načeloma nisem veren, vendar odkar poznam naše veleumne politike, se križam in molim za državo...

Pomagal bi,če bi veleumne politike na križ pribil.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomagal bi,če bi veleumne politike na križ pribil.

Bi rabili toliko križev, da bi lahko štartali kar serijsko proizvodnjo in s tem mimogrede še rešili vsaj eno slovensko tovarno...pohištva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa gmajne bi počistl,pa Kroparji bi spet zžeblji zaslužil.

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nov praznik

 

 

post-26622-0-80007900-1403241703_thumb.png

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes grem pred Dob postavit stojnico z zalogo papirnatih robčkov, nageljnov, slikic JJ-ja , značk in srčnih defibrilatorjev.... slutim dober zaslužek.... XD

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom moral it dons čez Krško domov, ker zgleda da bo cesta Trebnje-Dob zasedena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom moral it dons čez Krško domov, ker zgleda da bo cesta Trebnje-Dob zasedena.

Lej lahk greš pa tko kot ponavad, pa mal gas nabij, pa pokaj z mopedom. Me zanima v katere jarke bodo belugarji skakali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!