Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Iz dalejnske prhajajo novi protesti na volitve:

 

"Zau valitve nejsa b'le pastene, zatu razultat nej ligitim'n," je rekel in spomnil Matia Rom iz Vejarja pr' Treb'm: "Zatu k' je bil muj Branko isklucen iz valilne dirke, k' sa ga krivicnu zaprli zarad tist'h nekaj ukraden'h kur".
"Sadnik je odlocaje zanalasc zauleku pa valitvah pa se dve kraje mu je zanalasc nalimau in se dvakrat mu bajo sadil zarad' kraj."
Njegovi sovaščani napovedujejo bojkot župana. Pri njem ne bodo več kradli, ker je tudi le-ta tat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ta črnač poziva javno k državljanski nepokorščini to pa je absurd, tega bi moral takoj strpat k JJ da bi se skup igrala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SDS bo imel 20 stolčkov v parlamentu, enega pa na Dobu. :D

Ta stolček bo imel stalni mandat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokazi o podpori RKC obsojencu.

Odbor2014 za osvoboditev Janeza Janše hrani transparente v frančiškanski cerkvi::

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gusar ne ! Nisem od nobenega tud od tistih ki jih malikuješ ti ne,vsi so iste barabe!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gusar ne ! Nisem od nobenega tud od tistih ki jih malikuješ ti ne,vsi so iste barabe!!!

Jest malikujem samo union,ker sem pa ravno na Dolenskem pa tudi cvjček :drunk:

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal drobim cifre. SDSjevi rezultati 

 

2008 307 000 glasov udeležba 63% pri 100%=487000

2011 288 000 glasov udeležba 65% pri 100%=443000

2014 178 000 glasov udeležba 51% pri 100%=349000

 

kakorkoli obrnemo, upad je cca 22%

 

 

Optimist u meni pravi, da bo Janša za "desnico" s trdim delom naredu isto kot je Zokiju uspelo na "levem" polu. Požgal do tal. Pol bo morda startala nova, bol normalna in zmernejša desnica, kot je to verjetno SMC na "levi" polobli.

 

Počakt bo treba, če je SMC opravilno sposobna združba. Talk is cheap. 

 

 

Kar se patrie tiče...jezi me, da tožilstvo ne naredi povzetka dokaznega gradiva. En 4 stranski PDF. Uporabljeni papirji so namreč zdaj vsi javno dostopni. Odvetniki so se zelo borili za izločitev dokazov, torej dokazi SO. Matoz&Co so zadevo zdaj speljali na  kratenje človekovih pravic, kar s primerom patria dokaj nepovezano, folk pa tega nit ne loči, ker je use zbanalizirano na JJ gre u zapor brez dokazov. Janša ni politični zaprnik, kot je bil v prejšnem sistemu to Pučnik. Janša je politik v zaporu, tako kot Sanader.   

 

Prav tu SMCju in Cerarju malo zamerim, da ni zavzel nekega stališča. Kot bojda vrhunski pravnik, bi ga lahko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal drobim cifre. SDSjevi rezultati 

 

2008 307 000 glasov udeležba 63% pri 100%=487000

2011 288 000 glasov udeležba 65% pri 100%=443000

2014 178 000 glasov udeležba 51% pri 100%=349000

 

kakorkoli obrnemo, upad je cca 22%

 

 

Optimist u meni pravi, da bo Janša za "desnico" s trdim delom naredu isto kot je Zokiju uspelo na "levem" polu. Požgal do tal. Pol bo morda startala nova, bol normalna in zmernejša desnica, kot je to verjetno SMC na "levi" polobli.

 

 

Za normalno delovanje našega političnega prostora bi Slovenija seveda potrebovala eno tako zmerno, konstruktivno desno stranko. Ampak SDS je bila v vsej svoji zgodovini daleč od tega. Eden njenih največjih coklov je prav avtoritarni vodja (mimogrede, paranoidna shizofrenija je njegova diagnoza), ki mu je razvoj Slovenije deveta briga, brkljanje in potvarjanje zgodovine, mešanje dreka ter borba za svojo absolutno ablast in koristi stranke pa prioriteta...Sami neki zagrenjenci jo vodijo, Černak je krasen primer tega stanja duha tam pri njih...Nastopanje s take pozicije škodi vsem nam, in upam, da se bodo (vsaj duhovno) čimprej znebili tega svojega Presvetlega.

Žal mi je za izpad SLS, ki imajo v svoji zasnovi zdrave ideje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... (mimogrede, paranoidna shizofrenija je njegova diagnoza),...

 

Kak kredibilen vir?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se patrie tiče...jezi me, da tožilstvo ne naredi povzetka dokaznega gradiva. En 4 stranski PDF. Uporabljeni papirji so namreč zdaj vsi javno dostopni. Odvetniki so se zelo borili za izločitev dokazov, torej dokazi SO. Matoz&Co so zadevo zdaj speljali na  kratenje človekovih pravic, kar s primerom patria dokaj nepovezano, folk pa tega nit ne loči, ker je use zbanalizirano na JJ gre u zapor brez dokazov. Janša ni politični zaprnik, kot je bil v prejšnem sistemu to Pučnik. Janša je politik v zaporu, tako kot Sanader.   

 

Prav tu SMCju in Cerarju malo zamerim, da ni zavzel nekega stališča. Kot bojda vrhunski pravnik, bi ga lahko. 

 

Kot vrhunski pravnik in bodoci mandatar se zaveda, da ne sme komentirati zadev. Sodisca so tako odlocila in konec.Saj ni videl spisov in vsebine, kako naj potem komentira? Kot Janezovi verniki, nihce ni videl niti lista, vsi vejo, da je nedolzen. In vsi trobijo o neznanem kraju, casu, nacinu... Ali ni kaznivo ze to, da ves za kaznivo dejanje in tega ne prijavis organom pregona? Za to ni pomenben ne kraj, cas nacin. Vedel je, da so obljubljene podkupnine, tega ni prijavil in ze s tem je zagresil kaznivo dejanje. 

 

Sicer so pa sedaj napocile sodne pocitnice, se bo vse skupaj malo ohladilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posneto 24.6. na Škofijski gimnaziji v Mariboru.

Toliko o ločeni cerkvi od države, ko le ta politično podpira arestanta!

In katera je domovina RKC? Vatikan in ne Slovenija!

post-33199-0-17167900-1405487314_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vrhunski pravnik in bodoci mandatar se zaveda, da ne sme komentirati zadev. Sodisca so tako odlocila in konec.Saj ni videl spisov in vsebine, kako naj potem komentira? Kot Janezovi verniki, nihce ni videl niti lista, vsi vejo, da je nedolzen. In vsi trobijo o neznanem kraju, casu, nacinu... Ali ni kaznivo ze to, da ves za kaznivo dejanje in tega ne prijavis organom pregona? Za to ni pomenben ne kraj, cas nacin. Vedel je, da so obljubljene podkupnine, tega ni prijavil in ze s tem je zagresil kaznivo dejanje. 

 

Sicer so pa sedaj napocile sodne pocitnice, se bo vse skupaj malo ohladilo.

lahko bi komentiral slabo taktiko Matoza, preskakovanje institucij, lahko bi komentiral Masleseve cudne odlocitve, lahko bi komentiral brezsramne napade na sodstvo. nikakor nism pricakoval da bo komentiral proces in obsodbo. Po Dobovzetju se je zgodil ze cel kup neumnosti, ki jih strani tolmacita strasno razlicno. in lahko bi omenil kaj bo storil, da se take zagate ne bodo vec ponavljale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Čeprav je po rezultatu vzporednih volitev podpredsednik SDS Černač dejal, da njihovi poslanci v DZ ne bodo prevzeli nobene funkcije, je zdaj stopil korak nazaj in pravi, da je s tem mislil na vodstvene funkcije. SDS je pripravljen ukrepe glede svojega dela v DZ zamrzniti in celo preklicati, a pod določenimi pogoji."

Bi da se jebu, a da jim ne uđe. Peesda teli pa so kreteni. Bli in bodo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posneto 24.6. na Škofijski gimnaziji v Mariboru.

Toliko o ločeni cerkvi od države, ko le ta politično podpira arestanta!

In katera je domovina RKC? Vatikan in ne Slovenija!

 

Podpirajo pedofile zakaj ne bi tudi tatove?

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Večeru  Levo spodaj:

 

čeprav so volitve nelegitimne in

čeprav poslanci SDS ne bodo prevzemali funkcije,

Janša hoče prevzeti poslanski mandat.

 

Pa jih razumi!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vrhunski pravnik in bodoci mandatar se zaveda, da ne sme komentirati zadev. Sodisca so tako odlocila in konec.Saj ni videl spisov in vsebine, kako naj potem komentira? Kot Janezovi verniki, nihce ni videl niti lista, vsi vejo, da je nedolzen. In vsi trobijo o neznanem kraju, casu, nacinu... Ali ni kaznivo ze to, da ves za kaznivo dejanje in tega ne prijavis organom pregona? Za to ni pomenben ne kraj, cas nacin. Vedel je, da so obljubljene podkupnine, tega ni prijavil in ze s tem je zagresil kaznivo dejanje. 

 

Sicer so pa sedaj napocile sodne pocitnice, se bo vse skupaj malo ohladilo.

Moje mnenje.... sredi Evrope greš obsoditi vodjo opozicije (št. članov stranke, privržencev...) ni tako zanemarljivo...in to na podlagi indicev??? Lubčki moji....men se zdi, da se je za tako obtožbo treba malo bolj potruditi, ker.....na podlagi indicev in predvidevanj ljudi spravljati v zapor pa mal smrdi po enih drugih časih. Razmišljam čisto na splošno!

 

Neznan kraj, čas, način.....ja, naj mi kdo pove, kako bi se ti na sodišču branil, če te tožilstvo na ta način obtožuje???

 

Drugače sem pa mnenja, da bomo to avanturo nesposobnega sodstva (ne mislim samo ta primer!) na koncu plačali vsi.....žal....odgovoren pa ne bo nihče...kot vedno v tem Bananastanu!

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak kredibilen vir?

 

Poglej kako je s temi kredibilnimi viri pri nas,če pogledamo samo zadevo Patria. Ogromno kredibilnih virov in dokumentov, tako iz Finske, kot tudi iz Avstrije je pričalo o tem. Pa je vse to, v naši prekrasni Slovenijaniji, možno gladko ignorirati... Pa poglej si npr. glavnega jurišnika rkc, Štuheca, kako gladko ignorira celo papeževa navodila... Pri nas ni nobenih pravil. Tisti, ki je bolj pokvarjen, samovšečen in trobentaški si jih enostavno prikroji po svoje...

Glede diagnoze "paranoidna shizofrenija". Slučajno imam nekaj znancev, ki delajo v določenih službah v državni administraciji, In so iz levih in desnih polov. In ti ljudje so v vseh teh letih marsikaj videli. In tudi izvedo, kam je nek šofer kdaj odpeljal kakega pacienta na visokem položaju. Ti uradniki si marsikaj povedo, ker jim ni vseeno kaj se dogaja z našo domovino. Seveda ne pričakuj, da bodo to objavljali na svojih fejsbuk profilih.

Tudi če jaz ne bi razpolagal s temi "dodatnimi" informacijami, mi je njegova diagnoza precej jasna iz njegovih dolgoletnih dejanj... Ni problem, da je Veliki Vodja psihični bolnik. Problem je, da je cela Slovenija že vsaj 15 let talec njegovih bolanosti...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje.... sredi Evrope greš obsoditi vodjo opozicije (št. članov stranke, privržencev.. .) ni tako zanemarljivo...in to na podlagi indicev??? Lubčki moji....men se zdi, da se je za tako obtožbo treba malo bolj potruditi, ker.....na podlagi indicev in predvidevanj ljudi spravljati v zapor pa mal smrdi po enih drugih časih. Razmišljam čisto na splošno!

 

Neznan kraj, čas, način.....ja, naj mi kdo pove, kako bi se ti na sodišču branil, če te tožilstvo na ta način obtožuje???

 

 

Tole ne drži čist. Indična sodba ni obsodba na podlagi indicev. To tumabajo podobno močno kot da je obljuba dana neznano kje kdaj in kaj. Če vsaj malo prisluhnemo tožilcu, to pač ne drži. Sodba je pravnomočna na podlagi bojda neizpodbitnih listninskih dokazov. Recimo finski papir z razrezom financ, kjer je označena kajla za PM Janza SDS. Recimo epoštna korespondenca med (obsojenim!!!) Riedlom, Zagožnom, Rotisom in Patrio. recimo sestanek fincev na HSE??? z Zagožnom. Znane so cifre. 7,5% Riedlu, nekaj čez 4% Wolfu za organizacijo in politično podporo. Znano je, da je Riedel po nakazilu s Patrije dvignil konkretno vsoto gotovine, pojasnit kam je šla pa ni znal. Kmalu po dvigu so ga opazile nadzorne kamere na mejnem prehodu s Slovenijo.

 

Na žalost stvari niso tako enostavne in banalne kot hočejo to prikazat s 100×nim ponavljnjem laži.

 

 Vsekakor dopuščam možnost, da je obsojen po krivem. Žal pa postopanje in obanšanje SDSja ne kaže neke silne samozavesti. Človek ki ni kriv, se ne obnaša tako destruktivno, ampak pravilno uporabi vsa pravna redstva. Ne laže, da ima Finski spis 7000LISTOV VEČ, nakar se oglasijo Finci in povedo, da ima njihov spis MANJ KOT 7000 STRANI. Ne potvarja se res enostavno preverljivih dokumentov. Janša in Matoz pa nalašč dvigata prah, presjkakujeta institucije in to umetno ustvarjeno zmedo opravičita s  fantaziranjem o neki načelni moralni drži....

 

Da se zadeva na Vrhovnem sodišču tako komplicira pa je dejansko nedopustno, in za to moral nekdo odgovarjat. Obvezno. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!