Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Moje mnenje.... sredi Evrope bla bla bla

able bable

dable

blu blu

...

...kot vedno v tem Bananastanu!

 

Lp

Predvidevam, da si najmanj dodobra podkovan v sodni stroki in da si tako kot vsi "pametni" sodbo v celoti prebral!

Imam prav ali pa kar tako malo nabijaš?!!!

 

Tako kot predvidevam, da smatraš za pravične tudi sodbe o Rožmanu in ostale, ki so bile po godu tistim, ki sedaj nasprotujejo odločitvi sodišč in poteku sodnih postopkov, verjetno ni vzroka, da bi sedaj dvomil v to, da se bo na koncu po normalni in ustaljeni sodni poti dokazalo kaj je res in kaj ne?! Kot tak premišljen človek verjetno tudi obsojaš vsakodnevno huligansko vplivanje na delo sodišča, kajne?!

 

Moram pa tudi poudariti in te opomniti, da je razlika med politično obsodbo in obsodbo politika. Če je obsojen politik, to ne pomeni avtomatično, da je obsodba politična, čeprav njegovim vernikom tega ne boš nikoli dopovedal. kajti politik je lahko in mora biti obsojen tudi za barabije ki jih počne. In če jih počne še kot politik, za katere bi morale veljati še strožji moralni in kazenski kriteriji, je skrajni čas in nujno, da se jih/ga obsodi.

 

Ob teh peripetijah in cirkusu, ki ga v tej (zagotovo tvoji) stranki zganjajo je očitno, da se brez velikega vodje kot putke brez glave in se ne znajdejo in bi torej morali sami premisliti kaj pravzaprav počno. Ali je na sedežu v parlamentu ivan ali pa Božo je za stranko čisto vseeno, je pa hudič, če hlapci pred mikrofonom nimajo plonk teglca in bi morali nekaj iz glave in po pameti povedati. No ja vsaj iz glave, saj za po pameti ne verjamem, da so zmožni.

 

Tako da je vse to dogajanje za tistih nekaj, ki po nekem čudnem slučaju v tej stranki še premorejo nekaj zdrave pameti, le signal, koga vse se morajo znebiti, da se mogoče rešijo pred popolnim brodolomom. Naj jim prišepnem, volitve so to v glavnem že pokazale.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi Janša :blush:

A ga je spet kšn :l_01: ? :kva1:  Jejžeš na.... pa pravjo, de je nedolžn!?

Pa sej se bo navadu. Ma še cajt. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da si najmanj dodobra podkovan v sodni stroki in da si tako kot vsi "pametni" sodbo v celoti prebral!

Imam prav ali pa kar tako malo nabijaš?!!!

 

Tako kot predvidevam, da smatraš za pravične tudi sodbe o Rožmanu in ostale, ki so bile po godu tistim, ki sedaj nasprotujejo odločitvi sodišč in poteku sodnih postopkov, verjetno ni vzroka, da bi sedaj dvomil v to, da se bo na koncu po normalni in ustaljeni sodni poti dokazalo kaj je res in kaj ne?! Kot tak premišljen človek verjetno tudi obsojaš vsakodnevno huligansko vplivanje na delo sodišča, kajne?!

 

Moram pa tudi poudariti in te opomniti, da je razlika med politično obsodbo in obsodbo politika. Če je obsojen politik, to ne pomeni avtomatično, da je obsodba politična, čeprav njegovim vernikom tega ne boš nikoli dopovedal. kajti politik je lahko in mora biti obsojen tudi za barabije ki jih počne. In če jih počne še kot politik, za katere bi morale veljati še strožji moralni in kazenski kriteriji, je skrajni čas in nujno, da se jih/ga obsodi.

 

Ob teh peripetijah in cirkusu, ki ga v tej (zagotovo tvoji) stranki zganjajo je očitno, da se brez velikega vodje kot putke brez glave in se ne znajdejo in bi torej morali sami premisliti kaj pravzaprav počno. Ali je na sedežu v parlamentu ivan ali pa Božo je za stranko čisto vseeno, je pa hudič, če hlapci pred mikrofonom nimajo plonk teglca in bi morali nekaj iz glave in po pameti povedati. No ja vsaj iz glave, saj za po pameti ne verjamem, da so zmožni.

 

Tako da je vse to dogajanje za tistih nekaj, ki po nekem čudnem slučaju v tej stranki še premorejo nekaj zdrave pameti, le signal, koga vse se morajo znebiti, da se mogoče rešijo pred popolnim brodolomom. Naj jim prišepnem, volitve so to v glavnem že pokazale.

:grupni: ....blalbla...bllaaa blaaa....  :OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje.... sredi Evrope greš obsoditi vodjo opozicije (št. članov stranke, privržencev.. .) ni tako zanemarljivo...in to na podlagi indicev??? Lubčki moji....men se zdi, da se je za tako obtožbo treba malo bolj potruditi, ker.....na podlagi indicev in predvidevanj ljudi spravljati v zapor pa mal smrdi po enih drugih časih. Razmišljam čisto na splošno!

 

Neznan kraj, čas, način.....ja, naj mi kdo pove, kako bi se ti na sodišču branil, če te tožilstvo na ta način obtožuje???

 

Drugače sem pa mnenja, da bomo to avanturo nesposobnega sodstva (ne mislim samo ta primer!) na koncu plačali vsi.....žal....odgovoren pa ne bo nihče...kot vedno v tem Bananastanu!

 

Lp

 

 

Glede na to, da so g. Noseta obsodili za rop v SKB na podlagi indicev (http://www.rtvslo.si/crna-kronika/rop-skb-ja-nose-in-vidmar-obsojena-na-14-in-15-let-zapora-ter-milijon-evrov-kazni/341348), pričakujem od tebe in celotne SDS falange, da boste v kratkem začeli protestirati za njegovo izpustitev. Razen seveda, če je g. JJ v tvojih očeh več vreden od ostalih ljudi in za njega zakoni ne veljajo.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haloooo...kaj je z vami fantje!?

Sploh se ne poznamo...zapišem svoje mnenje, ki je bolj kot ne splošno....čas bo pokazal koliko je točno....vi pa mene že "popredalčkate" da sem iz sds falange in me osebno že določite kaj delam, s čim se ukvarjam itd. :BUA: .Sem vedu, da se ni pametno oglašat v političnih temah... ;)

Fantje....raje se na motor spravte....lep dan je.... :OK:

 

Pa velik srečnih km....

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj JJ razloži od kod mu "dodatna" količina denarja na računu. A mu je z neba padlo? Sem mnenja, da bi to moral vedeti, če je transparenten predsednik tako velike stranke s toliko privržencev. Vsaj če bi bil odgovoren, kar pa očitno SDS-ovci niso!

Naslendje volitve bodo tam kjer je zdaj PS - zgodovina!

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej da pojasnim, da sem totalno apolitičen, ne navijam za nobeno stranko in nisem sinpatizer nobenega politika sploh.

Prav tako ne mislim nikakor komentirat sodbe JJ.

Ampak lahko pa vam na podlagi lastnih izkušenj povem, da v našem sodstvu nekaj zelo ne štima in je marsikatera določite (beri: sodba) tako za lase privlečena, da se sprašuješ, na podlagi česa je bila taka odločitev sprejeta.

V bistvu sem imel srečo, da sem se iz zadeve zvlekel relativno poceni. Lahko bi celo rekel, da sem eno totalno banalno in kristalno čisto zadevo sicer izgubil, ampak sem s tem na nek način celo zmagal in je bila cena za to relativno nizka.

Ja, moje izkušnje so bile zelo grenke in takrat sem popolnoma izgubiš še zadnjo trohico zaupanja v naš sodni sistem, kateremu se sedaj izogibam "kot hudič križa".

 

P.S. Mogoče to ni za v to temo, ampak ker se glih prepucavate okoli sodbe JJ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ne drži čist. Indična sodba ni obsodba na podlagi indicev. To tumabajo podobno močno kot da je obljuba dana neznano kje kdaj in kaj. Če vsaj malo prisluhnemo tožilcu, to pač ne drži. Sodba je pravnomočna na podlagi bojda neizpodbitnih listninskih dokazov. Recimo finski papir z razrezom financ, kjer je označena kajla za PM Janza SDS. Recimo epoštna korespondenca med (obsojenim!!!) Riedlom, Zagožnom, Rotisom in Patrio. recimo sestanek fincev na HSE??? z Zagožnom. Znane so cifre. 7,5% Riedlu, nekaj čez 4% Wolfu za organizacijo in politično podporo. Znano je, da je Riedel po nakazilu s Patrije dvignil konkretno vsoto gotovine, pojasnit kam je šla pa ni znal. Kmalu po dvigu so ga opazile nadzorne kamere na mejnem prehodu s Slovenijo.

 

Na žalost stvari niso tako enostavne in banalne kot hočejo to prikazat s 100×nim ponavljnjem laži.

 

 Vsekakor dopuščam možnost, da je obsojen po krivem. Žal pa postopanje in obanšanje SDSja ne kaže neke silne samozavesti. Človek ki ni kriv, se ne obnaša tako destruktivno, ampak pravilno uporabi vsa pravna redstva. Ne laže, da ima Finski spis 7000LISTOV VEČ, nakar se oglasijo Finci in povedo, da ima njihov spis MANJ KOT 7000 STRANI. Ne potvarja se res enostavno preverljivih dokumentov. Janša in Matoz pa nalašč dvigata prah, presjkakujeta institucije in to umetno ustvarjeno zmedo opravičita s  fantaziranjem o neki načelni moralni drži....

 

Da se zadeva na Vrhovnem sodišču tako komplicira pa je dejansko nedopustno, in za to moral nekdo odgovarjat. Obvezno. 

 

Še nekaj bi dodal.

 

Naš sistem pozna le termin DOKAZI.

 

Indici so tudi dokazi, indirektni-posredni, skratka ena podvrsta (poleg ostalih vrts dokazov). Zato s takšno sodbo ni nič narobe, dejansko večina sodbo temelji na indicih, saj zlikovca redko ujamejo z roko v žaklu.

 

Tako, da jokanje janševikov in "priznanih" pravnikov okoli Janše ni vredno resne debate, ko govorijo, da sodba ne temelji na dokazih. Seveda temelji, indici so dokazi.

 

In če je indicev "dovolj" oziroma gre za sklenjen krog, kjer ni nobenega dvoma, se zlikovca lahko obsodi.

 

Tudi ne držijo pravljice, ko janševiki navajajo "neugotovljenega dne".

 

Samo prebrati je treba, dan je naveden in sicer obdobje v avgustu 2005

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janša  je kot Rossi :lol1:ne ve kdaj more nehat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janša  je kot Rossi :lol1:ne ve kdaj more nehat :P

Saj to itak velja za vse lopove, ki jih ujamejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citat Štefančiča iz Mladine:

"... Podobno je v Sloveniji. Ta, ki verjame, da so Janši afero Depala vas podtaknili, bo lažje verjel, da so mu podtaknili tudi afero orožje. Ta, ki verjame, da so mu podtaknili afero orožje, bo lažje verjel, da so mu podtaknili tudi afero premoženje nepojasnjenega izvora. Ta, ki verjame, da so mu podtaknili afero premoženja nepojasnjenega izvora, bo lažje verjel, da so mu podtaknili tudi afero Patria. Ta, ki verjame, da so mu podtaknili afero Patria, bo lažje verjel, da je Slovenija le komunistična zarota. In ta, ki verjame, da je Slovenija le komunistična zarota, bo lažje verjel, da je Hitler Slovenijo okupiral zato, da bi preprečil povojne poboje."

Marcel Štefančič jr., Mladina

 

 

+ slika iz dveh različnih obdobij. Je podobnost zgolj slučajna?

post-10199-0-25734800-1405601647_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole so mi poslali in me tako zelo spominja...

 

NEUGOTOVLJENEM ČASU NA NEUGOTOVLJEN NAČIN...

Slučajno sem v Andrejevem košu za smeti našel kopijo sporočila moji ženi Ivanki, s katerim se ji zahvaljuje za vse skupaj prebite urice v
> postelji, ter zahvalo moje žene Andreju za čudovite seksualne akte..
> Ljubljeno ženo Ivanko sem doma povprašal o teh prijetnih uricah in njeni zahvali, pa je odgovorila, da je to podtikanje in da gre za ponaredek. Da ji z podtikanjem skušam spodkopati ugled v družini, službi in kinološki zvezi.
>
> Rekla je, naj ji dokažem točen kraj, čas in spolni položaj, da se bo sploh mogla braniti.
>
> Vprašal sem tudi pravnika Lobeta in odvetnika Tomaža, pa sta mi oba zatrdila, da varanja v tem primeru ni, ker ni znan kraj, ni znan čas
> in ni znan način njunega seksualnega akta. Podučila, sta me , da so govorice in najdene kopije medsebojnih zahval za seksualne stike le  posredni dokaz. Pridobiti moram direktne dokaze.
>
> Sicer so naokrog krožile tudi čudne fotografije, vendar sta me oba odvetnika podučila,
da so posnete nezakonito, brez soglasja posnetih in da jih je zato kot dokaz potrebno izločiti.
Torej, si ni zgodilo nič.
>
> Ker prič ni, priznanj žene in sodelavca pa tudi ne, sem ves zadovoljen ugotovil, da me žena ne vara.
Razmišljam, kako naj se ji opravičim. Briljantni prstan bo morda v redu odškodnina.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haloooo...kaj je z vami fantje!?

Sploh se ne poznamo...zapišem svoje mnenje, ki je bolj kot ne splošno....čas bo pokazal koliko je točno....vi pa mene že "popredalčkate" da sem iz sds falange in me osebno že določite kaj delam, s čim se ukvarjam itd. :BUA: .Sem vedu, da se ni pametno oglašat v političnih temah... ;)

Fantje....raje se na motor spravte....lep dan je.... :OK:

 

Pa velik srečnih km....

 

Lp

 

Nikjer te nisem popredalčkal niti te tlačil v sds falango, še manj pa kakorkoli žalil ali diskreditiral. Kvečemu sem te postavil ob, to pa zaradi popolnoma istega besedišča, ki ga uporabljajo za svojo propagando nekateri goreči verniki. 

 

In če se ti zdi, da indične sodbe ne veljajo potem pričakujem, da se boste z istim besediščem vsi skupaj zavzeli tudi za g. Noseta in vse preostale, ki so obsojeni na podlagi indicev. Pričakujem, da boste takšno prakso utemeljili tudi pred celotnim ostalim svetom, ki deluje na principu rimskega prava.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tu imamo na forumu kakšne janševike, ki hodijo pred sodišče jokat?

 

Sem dobil info, a so zadeve plačane.

:grim  Dobiš 40e dnevno. Vsaj tako mi je en povedu k je šu kampirat pred Dob.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že razmišljala, da bi se malce udeležila. Itaq jih vsak dan gledam in poslušam, ko šetam psa.
Sam primerno majčko si še moram dat naredit :smoke:

post-807-0-58011400-1405677027_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že razmišljala, da bi se malce udeležila. Itaq jih vsak dan gledam in poslušam, ko šetam psa.

Sam primerno majčko si še moram dat naredit :smoke:

Tole majco pa koj kupim.Kje se jo da dbit?

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole majco pa koj kupim.Kje se jo da dbit?

Nardi ti jo vsak ki se ukvarja s tiskom na majice ... valjda nis mislu de jih majo u Šparu!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tema pa res zgleda kt ena zveza manijakov slovenije! Lajate u luno k mal mutavi .. Sej vsi vemo da je cela zalega v parlamentu in naprej javna uprava en sam pojem korupcije. In če mislte da je SMC kej drugega kt prefarban LDS, ki se je ŽE dokazal v svoji hiperkoruptivnosti vam itak ni pomoči. Slišim da so že pred meseci splaniral  kako bodo razdelil izposojeno zapuščino Batuške. Iz dežja pod kap se temu reče! Če bi našo ljubo državico od danes vodili idealno, bi garal za poplačilo pokradenih kreditov najmanj 15 let. Tako pa pošten človek zgubi upanje. Prav zanimivo bi blo videt kako statistiko kolk vas tukaj visi na proračunu? Ker mi ki delamo cele dneve ne gledamo kdo nas vodi, temveč kako se to počne. 

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!