Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Tale prdalič je res pravi tič

Glede na to kam se rine, je smrdokavra ("ta smrdliv petelin" po domače)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo, da so  "odklenili" Kordeža pa tudi (Ne)Prijatelja, mora bit za Jajota še dodaten prst v r.t.   Izgleda, da fuzbal team "DoberDOBski angeli" razpada...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma temu pezdetarskemu Pridaniču bi jaz z veseljem pomagal. Samo še ne vem, kaj bi mi bilo v večje veselje. Ali da ga žvajznem na oko ali raje prek tistih njegovih pizdolizniških žnablov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma temu pezdetarskemu Pridaniču bi jaz z veseljem pomagal. Samo še ne vem, kaj bi mi bilo v večje veselje. Ali da ga žvajznem na oko ali raje prek tistih njegovih pizdolizniških žnablov...

Jaz bi ga kaznoval tako da bi moral ves nakraden denar dati meni  :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame sta za trenutno situacijo okoli JJ največja krivca gospoda v kravatah na spodnji sliki. Če bi Janeza takrat namesto na Roško odpeljala nekam v Beograd, kjer bi ga "tenstali" vsaj ene 10 let, bi bila situacija precej drugačna. Osamosvojitev bi se  itak zgodila, samo kake pol leta kasneje in brez  (verjetno)  ene žrtve na katerikoli strani.

Tako pa....

post-2849-0-63347500-1415307684_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ (€) od tega bo mel pa francl matoz

Če bo tako "uspešen" kot je do sedaj, mu privoščim še veliko dela. Pa Hriberniku enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Politične floskule o zagonu gospodarstva razumete šele, ko vam postane jasno, da samostalnik zagon v tem primeru izhaja iz glagola ZAGONITI, in ne ZAGNATI.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo spet sedel v parlametu, bo tam samo zato, ker smo take ovce, da se ga ne upamo  (ne samo njega) fizicno ven odnest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kradeš državo, ona ti pa plača bivanje, hrano in centralno..... po  vrhu  pa še plačo dobiš...  :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Jajo je neumoran kt Sneckica . . . je pa dejstvo, da mu uspeva, ni sam kriv   :smoke:

 

PS: dosadan je ovaj "Lassie se vraca" 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!