Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Ja ta je pa verodostojen :slap: če še ne veš je ,ko je bil še v vojski kradel in kasneje pristal na heroinu,narkoman!!!! Pa nisem za nobeno stran,zame so vsi lopovi vaši in njihovi!!!

 

Mediji pa producirajo vse za gledanost,ovce pač vrjamejo vsemu kar vidijo na TV!

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm mnenja, da je JJ, ko je zamenjal Jankovića v Mercatorju naredil uslugo le temu, da se je ta še višje povzpel, vse je to gamad in jo je treba zapret, samo to ni izvedljivo z našim sodstvom :grrr

 No takega mnenja sem tudi jaz! Ne more bit kriv samo en za vso nastalo situacijo. Madžari so, ko so ukinili komunizem, upokojili vse sodnike, ter nastavili nove. Pri nas so po razpadu komunizma ostale iste face. Pa ni kriv komunizem, ali komunisti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če misliš na BMW GS ... je to šala ... in izbira posameznika

 

kar se tiče pa JJ ... je pa resno ... v tujini se nam smejijo

 

res se ne čudim več, če bo res kakšna noč dolgih nožev ... en tak poskus je že bil v Depali vasi , pa še kje ...

 

če bo sekta vodila Slovenijo s temi kao 5.000 fanatiki ... si ne predstavljam

 

in to ni zajebancija

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Da so ga prijeli, vem iz roke, ki ga je morala "reševati". Nočem hvaliti Janše, oziroma se postaviti na njegovo stran. Daleč od tega. a treba je videti vse krivce za propad Slovenije. Ali se še spomnite, da je Kučan glasoval proti samostojni sloveniji. Danes je "oče naroda". 

 

Skalar...zdiš se mi preveč resen tip, da bi padel na take nebuloze. Tisto o prijetju Milana je toliko iz trte izvito, da niti SDS propagandna služba, ki je znana po lepljenju in ponarejanju dokumentov tega ni uporabila v svoji propagandni vojni proti stricem, ki jih je pravzaprav sama pomagala  ustvariti. Verjemi...če bi bilo vsaj malo resnice na temu...bi prej omenjeni to pogrevali dan na dan. Pa še nekaj ...madona no...imate kratek spomin...ja, al pa ste mal premladi...takrat je bilo menjalno razmerje marka : šiling 1 : 7, zato je bilo tistih 400 000 A SCH nič več kot dobrih 57000 DM, Dve hiši...Skalar...nikakor, je bil pa takrat 13000DEM nov WV GOLF.

 

Da je mali murgeljčan glasoval proti samostojnosti...do danes tega še nihče ni potrdil....se pa ta zgodba, začuda, začne pojavljati šele po letu 2008.  Le zakaj...tudi strici se pojavlijo šele takrat (čeprav so, vseh barv in nazorov, obstajali že prej).

 

Da je oče naroda...nikakor...tako so ga poimenovali mediji, še prej pa Stanovnika. Je pa res, da je 2x zapored volitve dobil prepričljivo v prvem krogu.

 

Je pa Milan res šel v Avstrijo julija 91....po cesti do Jesenic, pa z vlakom skozi Karavanški predor na pogovore/pomoč/posvet k avstrijskemu zveznemu kanclerju...srečala sta se v Beljaku. Medtem so "junačka prsa general desetarja" vodile operacije (beri; ustvarjale zmedo) iz kleti Cankarjeve trdnjave. Na srečo so prisebni poveljniki pokrajinskih štabov  TO (Šuligoj, Klisarič, Butara, Miloševič...ne Slobo, seveda) ravnali precej pametneje.

 

Tako kot si rekel...slika ni črno bela.....ti dam prav.  Naštel si nekaj tičev, ki si zaslužijo svojo mizo na Dobu...saj jih  najdemo vseskozi tam, kjer so vplivne celice. Verjamem, da si v nadaljevanju hotel poimenovati še tiste, ki so recimo...z 1,5 - 2 milijona €  lastnega denarja hotele kupiti firme, vredne več kot 100M €. Neki Bavčarji, Šroti, Lovšini, ...pa strici v kiklah iz ZVON 1, in ZVON 2..Začuda...ti niso Milanovi, ampak so Janezovi. Časar bi znal veliko povedati, pa ga, pravijo, ne najdejo niti v Urugvaju.

 

Forumaši v Demokraciji so mnenja, da bi bilo vse drugače, če bi leta 91 izvedli totalno lustracijo. Verjamem...kajti na levi ne bi ostal nihče, na desni pa samo ata Oman, tisti iz vaših koncev, ane.

 

 Pol bi pa res lahko rekli; Mausa za precednika. Kawasakiland.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalar...zdiš se mi preveč resen tip, da bi padel na take nebuloze. Tisto o prijetju Milana je toliko iz trte izvito, da niti SDS propagandna služba, ki je znana po lepljenju in ponarejanju dokumentov tega ni uporabila v svoji propagandni vojni proti stricem, ki jih je pravzaprav sama pomagala  ustvariti. Verjemi...če bi bilo vsaj malo resnice na temu...bi prej omenjeni to pogrevali dan na dan. Pa še nekaj ...madona no...imate kratek spomin...ja, al pa ste mal premladi...takrat je bilo menjalno razmerje marka : šiling 1 : 7, zato je bilo tistih 400 000 A SCH nič več kot dobrih 57000 DM, Dve hiši...Skalar...nikakor, je bil pa takrat 13000DEM nov WV GOLF.

 

Da je mali murgeljčan glasoval proti samostojnosti...do danes tega še nihče ni potrdil....se pa ta zgodba, začuda, začne pojavljati šele po letu 2008.  Le zakaj...tudi strici se pojavlijo šele takrat (čeprav so, vseh barv in nazorov, obstajali že prej).

 

Da je oče naroda...nikakor...tako so ga poimenovali mediji, še prej pa Stanovnika. Je pa res, da je 2x zapored volitve dobil prepričljivo v prvem krogu.

 

Je pa Milan res šel v Avstrijo julija 91....po cesti do Jesenic, pa z vlakom skozi Karavanški predor na pogovore/pomoč/posvet k avstrijskemu zveznemu kanclerju...srečala sta se v Beljaku. Medtem so "junačka prsa general desetarja" vodile operacije (beri; ustvarjale zmedo) iz kleti Cankarjeve trdnjave. Na srečo so prisebni poveljniki pokrajinskih štabov  TO (Šuligoj, Klisarič, Butara, Miloševič...ne Slobo, seveda) ravnali precej pametneje.

 

Tako kot si rekel...slika ni črno bela.....ti dam prav.  Naštel si nekaj tičev, ki si zaslužijo svojo mizo na Dobu...saj jih  najdemo vseskozi tam, kjer so vplivne celice. Verjamem, da si v nadaljevanju hotel poimenovati še tiste, ki so recimo...z 1,5 - 2 milijona €  lastnega denarja hotele kupiti firme, vredne več kot 100M €. Neki Bavčarji, Šroti, Lovšini, ...pa strici v kiklah iz ZVON 1, in ZVON 2..Začuda...ti niso Milanovi, ampak so Janezovi. Časar bi znal veliko povedati, pa ga, pravijo, ne najdejo niti v Urugvaju.

 

Forumaši v Demokraciji so mnenja, da bi bilo vse drugače, če bi leta 91 izvedli totalno lustracijo. Verjamem...kajti na levi ne bi ostal nihče, na desni pa samo ata Oman, tisti iz vaših koncev, ane.

 

 Pol bi pa res lahko rekli; Mausa za precednika. Kawasakiland.

Moj oče je leta 1993 kupil 3 stanovanjsko hišo z 3 garažami. Ter večjo parcelo za 49.000dem. Seveda je tudi lokacija odločilna kakšna je cena nepremičnine.

Moj oče se ukvarja  s takimi posli, da so bili pri nas dostikrat avstrijski bankirji pri, iz njihovih ust sem velikokrat slišal kakšno "zanimivost". Najbol se spomnim izjave: "če bi Slovenci vedeli koliko denarja imajo pri nas vaši komunisti, bi jih že zdavnaj pobili".

 SDS nikoli ne bo določenih stvari dajala v javnost ravno tako kot JJ nikoli ne bo obsojen za orožarsko afero. Vem pa da je SDS res ena "hujskaška" stranka, ki v Sloveniji dela razkol med ljudmi. Še vedno pogrevajo povojne poboje, ter z njimi pridobivajo svoje volilce. Bavčar Šrot...

Potem bi moral še Janeza Podobnika, ki se je kot okoljski minister močno okoristil z denarjem, ki je bil namenjen za odpravo posledic potresa na bovškem. tudi M. Podobnik ni "bela ovca".

 

Glej tudi sam sem navedel nekaj določenih "neresnic" nebuloz, kot jih slišiš za JJ.

papir prenese vse. 

Hočem povedati to, da za zavoz Slovenije ni kriv samo JJ. Krivcev je več. 

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drek mešamo :grim

Prav imaš. Po eni strani sem prav jezen sam nase, ker se poskušam distancirati od politike, A po drugi ne morem biti tiho, ker prevečkrat zatiskamo eno oko in stvari ne vidimo tridemenzionalno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz gledam na to tako: če nekaj ne gre z levo roko, je normalno da zgrabiš z desno in ne da se iščeš "nove obraze" ... Če se vladajoča elita ne menja ko nastane kriza tako, da levo opcijo zamenja desna ali obratno, kar je normalno, potem niti vzroka za nastanek krize nismo odpravili. Če bi na volitvah to tako delovalo, bi bila politika dosti bolj transparentna in odgovornost bolje definirana ...

Kar se pa tiče JJ (ker je že tak naslov) je dejstvo, da je prvi na desnici, če nam je to všeč ali ne. Od tu tudi simbolika z GS-om (od malo prej), prvi v  ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

će bi biu js precednik ... eno dirkaško pisto zame ... in eno za vas :jezik:

 

po duši sem bolj levičar, pa ne glede na to, zaprt vse, ki so nas okradli ... leve desne, zgornje spodnje, srednje ... VSE ...

 

v normalnih demokracijah (tudi v Romuniji, Italiji, Hrvaški, Srbiji pa še kje ) nihče, ki je obsojen, ne more voditi take retorike, kot jo JJ.

 

JJ oče naroda... pa kaj še ... kje smo pa vsi mi, ki smo bili notri. Ukaze smo dobivali take, da smo se za glavo držali. Napadi, uniči, bombandiraj, potolčte do konca (škoda, ker nimam nobenih dokazov) in to vsake pol ure drugače .... kot da so bili v našem vojaškem vrhu malo zmedeni. Hvala bogu, da so te zmedene ukaze, visoki poveljniki, malo omilili. Pač so bili izkušeni vojaki, ne pa navadni desetarji.

 

toliko zaenkrat ... mogoče kdaj še kaj povem

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta je pa verodostojen :slap: če še ne veš je ,ko je bil še v vojski kradel in kasneje pristal na heroinu,narkoman!!!! Pa nisem za nobeno stran,zame so vsi lopovi vaši in njihovi!!!

 

Mediji pa producirajo vse za gledanost,ovce pač vrjamejo vsemu kar vidijo na TV!

ZNALAC za sve :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po duši sem bolj desničar, pa ne glede na to, zaprt vse, ki so nas okradli ... leve desne, zgornje spodnje, srednje ... VSE ...

 

 

će bi biu js precednik ... eno dirkaško pisto zame ... in eno za vas :jezik:

 

po duši sem bolj levičar, pa ne glede na to, zaprt vse, ki so nas okradli ... leve desne, zgornje spodnje, srednje ... VSE ...

 

v normalnih demokracijah (tudi v Romuniji, Italiji, Hrvaški, Srbiji pa še kje ) nihče, ki je obsojen, ne more voditi take retorike, kot jo JJ.

 

JJ oče naroda... pa kaj še ... kje smo pa vsi mi, ki smo bili notri. Ukaze smo dobivali take, da smo se za glavo držali. Napadi, uniči, bombandiraj, potolčte do konca (škoda, ker nimam nobenih dokazov) in to vsake pol ure drugače .... kot da so bili v našem vojaškem vrhu malo zmedeni. Hvala bogu, da so te zmedene ukaze, visoki poveljniki, malo omilili. Pač so bili izkušeni vojaki, ne pa navadni desetarji.

 

toliko zaenkrat ... mogoče kdaj še kaj povem

 

:krneki:

 

po duši sem bolj levičar, pa ne glede na to, zaprt vse, ki so nas okradli ... leve desne, zgornje spodnje, srednje ... VSE ...

po duši sem bolj desničar, pa ne glede na to, zaprt vse, ki so nas okradli ... leve desne, zgornje spodnje, srednje ... VSE ...
to je point ...
 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist, ki se začne preklat v obrambo kriminalca, trgovca z orožjem, hujskača, naročnika umorov, arestanta, zmuzneta pa še kaj ni kaj dosti vreden od njega samega!

 

Ko se pogovarjamo o češplah zmerom v debato vtaknejo imbus šravfe. Bi bilo treba še kladu pa jim te šravfe u piskre zabit!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Potrebno pa je biti pozoren na eno spremembo od takrat.

Od takrat so ravno pod njegovo komando pretolkli zasilni izhod iz parlamenta.

Taktično bo potrebno zapreti vse luknje skozi katere lahko podgane pobegnejo!

 

Ali pa se tvoji druščini doberi narest. Verjetno se še po kakšnih pozabljenih kotičkih valjajo železni psi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups .. tedybear .. šele zdaj bolj podrobno prebral tvojo objavo ... tisto o komandah general desetarja sem popolnoma spregledal in zelo podobno tudi sam kasneje napisal.

 

torej .. čeprav nimam dokazov o zmedenih ukazih, so očitno tudi drugi to opazili ... ukaze sem sprejemal precej pri vrhu, kajti tudi sam sem bil poveljnik

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To moraš prebrati: Odprto pismo Janezu Janši, Ki kroži po internetu

Pozdravljen nekdanji sošolec.

Pošiljam ti to odprto pismo s katerim te želim spomniti na tvoje preteklo obdobje in početje v tem obdobju. Kot sošolec nisi bil kaj prida, ker si svoje sošolce podcenjeval in jih tožaril predavateljem. Mi smo ti pa večkrat pogledali skozi prste, ker si se nam zasmilil. Ti si bil sin petekolonaša, kateri je zaprisegel okupatorjem slovenskega ljudstva. Nikoli ti nismo tega omenjali, ker te nismo želeli izolirati iz naše družbe, pa kljub temu, da smo vedeli kdo je bil tvoj oče, navadni petokolonaš in tat kateri je v drugi svetovni vojni v Horjulu od ene kmečke družine ukradel dva vola, katere je imel namen dati domobrancem. Ta poskus mu je spodletel, ker so ga partizani dohiteli, zato je bil zaprt v Šentvidu.
Ti z istimi geni stopaš po očetovi poti. Kot prvo si ukradel poslovni kovček od kontra admirala Staneta Brovta, zaradi česa si bil zaprt. Po tistem, ko so te osvobodile množice slovenskega ljudstva si začel z revolucijo proti tedanji državi Jugoslaviji. Po plebiscitu in pred odcepitvijo Slovenije od Jugoslavije si ti kot obrambni minister Slovenske Vojske in predsednik Vlade Republike Slovenije Lojze Peterle ter Predsednik Demosa Jože Pučnik na tajnem pogovoru sta bila v zadregi, ker je prihajal dan odcepitve Slovenije od Jugoslavije. Menili ste, da bo takrat neizogibna vojna, kaj če odcepitev in vojna spodleti, kam boste vi triie šli. Zato sta spraznila blagajno SPIZA in po poslancu Pukšiču poslala čez mejo v Nemčijo.
Ko je vaš sel v Nemčiji kupil stanovanja in nemška državljanstva za tebe Janša in Lojzeta Peterleta, Pučnik in Pukšič pa sta od prej imela nemška državljnanstva, preostali denar pa je naložil na tuje račune. Kmalu z odcepitvijo Slovenije, si pričel s prodajo orožja. Zaradi tvojega orožarskega početja je javnost obvestil Smolnikar, katerega si v Depali vasi želel utišati.

Na svojih predvolilnih shodih je Ivan Kramberger iz Negove imel v svojem govoru pripravljeno da pove javnosti o tatvini denarja iz blagajne SPIZA. Zato ste se odločili, da ga likvidirate. Nalog za Krambergerjevo likvidacijo so dobili Tone Krkovič in Dragutin Mate. Atentat na Krambergerja sta izvršila ostrostrelca iz Argentine, katera sta bila oblečena v menihe.

Na Menini Planini v zgornjem delu Savinjske niste dovolili, da se postavijo vojaški radarji. V tem koncu ste nameravali izvesti atentat na takratnega predsednika R. Slovenije Milana Kučana. Za to delo si določil Dr. Joža Zagožna. To početje smo vam mi preprečili, zaradi tega niste še plačali kmetu les, katerega je žaqal za tvojo hišo v Grosuplju. Gre za 220 kubičnih metrov žaganega lesa.

Z vojaškim helikopterjem si večkrat prihajal na kontrolo ko so ti obžagovali les. Da bi pridobil volivce na Koroškem, si želel v slabo luč postaviti nekatere avtoprevoznike in Dr. Janeza Drnovška. Nalogo si dal svojemu poslancu Mirku Zamerniku, da s štirimi pretepači iz Kajak Kanu kluba Prodnik iz Juvanja gre čez Solčavo v Črno na Koroško ter pretepe novinarja Mira Petka. Zamernik je tvoj ukaz opravil in ko so se peljali nazaj proti Juvanju je za njihovim avtom peljal tovornjak s plugom, kateri je brisal sledi.

Okoli sebe imaš takšne, kateri so v večjo škodo tej družbi kot v korist. Zato ti kot nekdanji sošolec svetujem, da se umiriš in greš iz politike ter pustiš Slovenski narod, da se pobota med seboj. Ti lahko greš v Nemčijo saj imaš njihovo državljanstvo, denarja pa tudi imaš dovolj saj si osiromašil slovenski narod.

To ti svetuje tvoj nekdanji sošolec. Natančneje o vseh dogodkih bo napisano v knjigi, katero pišem, njen naslov bo Goljuf ali junak.

 

-- 
Lep pozdrav, Rudi Sotner

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to pismo sem že nekajkrat prejel po različnih kanalih...

Čudno, da ga poštenjakarski odgovorni uredniki ne objavijo v publikacijah kot npr. Demokracija, Družina...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno je, da ga JJ še ni tožil za klevetanje ... upam, da ga bo :P ... bo še kaj več prišlo na plan.

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa čudm ,da ta njegov sošolec ni izginu,izparel.... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"že" si pozabu v stavek kam vrint :) ... mogoče v sefu oropane banke, niso našli vseh dokumentov ;)

 

:whistle:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Je pa res, da je 2x zapored volitve dobil prepričljivo v prvem krogu.

 

...z živim Krambergerjem mu to nebi uspelo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In dobro se ve, da se je precej barab zaredilo že sredi 90ih tudi v takrat največji stranki LDS. Eni so se okoristili z zastonj odkupi dobrih firm (Bavčar in podobni), eni so se (s pomočjo gradbenega barona Zidarja) okoristili z poceni nakupom vile na morju (Anderlič in podobni), eni so dobili krasno plačane evropske poslanske stolčke (Thaler), pa temu pezdetu še to ni bilo dovolj, si je hotel še dodatno nabasati žepe s podkupnino... Pa ta stranka je velikodušno (z davkoplačevalskim denarjem) kupovala razne direktorje, saj je vedela, da jih bodo potem nazaj ti isti direktorji krmili in zalagali (z delavskim denarjem). Aja, pa ves čas so v parlamentu še podpirali in sprejemali nekatere zakone, ki so takim mahinacijam dajali legalno podlago... Pri vseh teh krajah je bila "delitev" na leve in desne samo prefinjena krinka. V teh poslih so tudi medsebojno sodelovali, če je bila korist. Pokvarjeni do amena. In perverzno je, da so si v svoja imena sploh dajali oznake kot so: demokratski, liberalen, ljudski, nacionalen... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RES JE ... ŠE PREMALO SO JIH ... ampak ... za nobenim od teh, ki so zgoraj našteti, niso delal demonstracij :? Niti za od Jelinčiča Prijatla ne ;)

 

tudi za druge SDS-ovce, za katere so menili, da je obsodba politićno levićarski konstrukt, ni bilo skakaucev po pločniku in tulouceu, da se jim godi kalimerouska krivica

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RES JE ... ŠE PREMALO SO JIH ... ampak ... za nobenim od teh, ki so zgoraj našteti, niso delal demonstracij :? Niti za od Jelinčiča Prijatla ne ;)

 

tudi za druge SDS-ovce, za katere so menili, da je obsodba politićno levićarski konstrukt, ni bilo skakaucev po pločniku in tulouceu, da se jim godi kalimerouska krivica

 

:krneki:

 

Jasno, Janša je en tak poseben primer v vsej tej politični gnojnici.On je ta, ki že 20 let permanentno manipulira, zavaja, ustrahuje, razdvaja... slovenski narod. On je ta, ki ima zvesto četico oboževalcev in malikovalcev, ki bi šli za njim tudi do kolen v kremšnite, in bi ga najraje povišali v Svetnika. On je ta, ki zna nakradeni denar uporabiti tudi za plačila svojih mnogoštevilnih sodnih postopkov, tudi podpore iz strankarske blagajne se ne brani. Pa saj je že njegov sošolec (v odprtem pismu) lepo orisal njegove značajske lastnosti in delovanja. 

Druge, prej navedene barabe + še mnogo njim podobnih me ne skrbijo, ker so nekateri že passe. Zanje naj poskrbijo sodišča.

Janša je pa konstanten vir negativizma. Ne bo se ustavil pred ničemer, tudi bratomorno vojno bi zakuhal, če bi bilo treba, samo da bi junaško stal na pogorišču...

Popravljeno . Popravil izibajker
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...z živim Krambergerjem mu to nebi uspelo...

 

Kolega, tega ne bova vedela nikoli

Jaz trdim, da bi MK premagal tudi Ivančka...

ampak...zgolj ugibam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!