Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Ja tm so pa rekl, kao da je bla nesreča....

 

 

 

 

ja sam poleg nesreče je še blo neki....

postavljenega v en kot letala. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da revčka ne pozabimo čist do konca, ena luštna zgodba z dalejnske:

 

Pride mama z Janezkom k doktorju in pravi:
" Doktor pomagajte. Sin že cel teden ne more na WC."
Pravi doktor:
" Naj sedi pred televizorjem in gleda sejo vlade ali parlamenta, sigurno ga bo pognalo."
Čez dve uri mama kliče doktorja.
" Gospod doktor, Janezek je posral celo stanovanje. 
 Kaj naj storim ?"
" Kaj pa gleda ?......."
" Pa, Janšo..........."
" Ma neeeeee, Janša je doza za odrasle."..... 
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tina Maze sreča J. Janšo in mu reče: gospod Janša....zakaj niste trenirali smučanja? Bili bi  idealen tekmovalec, saj nikoli ne odstopite.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš de verjameš   :slap:  :SS

 

Vir: http://www.vestisrbija.com/
 

Poslanica skupštine Slovenije dizala lažne kredite za ugradnju silikona u grudi

Autor: N. Oljačić | Foto: B. Zarić | Sreda, 25. Februar 2015

prica-krediti.jpg

Eva Irgl , Poslanica skupštine Slovenije , falsifikovala je svoja lična dokumenta kako bi podigla kredit za ugradnju implantata u grudi. Slučaj su preuzeli nadležni organi policije.

Slučajevi falsifikovanja dokumenata radi podizanja kredita iz banaka bez pokrića nisu strani našoj policiji, ali ovaj zavređuje posebnu pažnju, zbog motiva za kriminalnu delatnost. Naime, Poslanica skupštine Slovenije po imenu Eva Irgl , otkrivena je juče u pokušaju da podigne kredit iz KBC banke upotrebnom lažnih dokumenata - falsifikovane lične karte, kao i lažne potvrde o stalnom radnom odnosu. Kako saznaje naš list, Eva je izvela ovu prevaru ne bi li došla do potrebne sume za plastičnu operaciju ugrađivanja implantanata u svoje grudi, kao i niz drugih operacija.

"Mi uvek proveravamo sve zahteve za kredit u centralnoj bazi podataka, i već u startu nam je ovde bilo nešto sumnjivo" - kaže za naš list službenica banke.

U policiji su posle detaljne istrage saznali koji su bili motivi da Eva Irgl izvede ovu prevaru.

"Devojka je očigledno žarko želela da izvede niz plastičnih operacija, za koje je potrebna basnoslovna suma novca", kažu nadležni u istrazi, i dodaju:

"Eva Irgl je imala u planu da uzme nekoliko kredita iz nekoliko banaka. U njenom stanu smo pronašli još dva para lažnih isprava. Već je bila zakazala nekoliko plastičnih operacija na jednoj privatnoj klinici u Beogradu. Osim ugradnje implantanata u grudi, ova Poslanica skupštine Slovenije imala je u planu i liposukciju butina, ugradnju silikona u jagodične kosti i u usne, kao i podizanje zadnjice. Za sve te operacije bilo je potrebno skoro deset hiljada eura, koje je planirala da uzme iz banke" - kaže naš izvor u MUP-u.

Kako saznajemo, Eva se odlučila na ovaj potez da bi izgledala što bolje useksi kostimima koje je poručila sa jednog domaćeg sajta, a sve to da bi zadržala svog momka koji joj je govorio da im je u poslednje vreme seksualni život postao dosadan.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nj raj deca zamena ... :krneki:

 

aja .. ker laže je dobila celulit in povešene joške :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je že spet jokal, k so rekli, da bodo spet vzeli pod drobnogled njegove nepojasnjena nakazila

Pritiski sojenja, zapora, izguba vlade, padec na lestvici popularnih,...., pranje možgan (ve se od koga),...

Diagnoza; demenca. Elegantno, še operirat se mu ne bo treba dati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naredijo Murgle iz človeka?

Kaj kaj jaz sem iz Murgl .....pa ne maram nobenga soseda tukaj  :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuj, tardeči!

Al pa ta beli mi je čisto vsen ,nobenih ne maram in sem politično neopredeljen  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa ta beli mi je čisto vsen ,nobenih ne maram in sem politično neopredeljen  :)

Če si doma v Murglah si tardeči, če pa na Dolenjskem pa tabeli. Vsi ostali smo pa mavrični.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si doma v Murglah si tardeči, če pa na Dolenjskem pa tabeli. Vsi ostali smo pa mavrični.

Pa tisti, ki so doma na Orlah (ali pa vsaj v interesni bližini), so pa tačrni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninđe so pa na japonskem :krneki:

 

aja .. treba ga je ustaut :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si doma v Murglah si tardeči, če pa na Dolenjskem pa tabeli. Vsi ostali smo pa mavrični.

Če si ti mavričen jest sem normalno spolno usmerjen :pos:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si ti mavričen jest sem normalno spolno usmerjen :pos:

Malo si zalutao. Tu je govora o politiki, ne o sexu. Čeprav bi lahko vse združili v temo o kurbariji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo si zalutao. Tu je govora o politiki, ne o sexu. Čeprav bi lahko vse združili v temo o kurbariji.

beli so beli rdeči so rdeči mavrični so pedri pa basta!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!