Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Pa še to: pobijali Slovence so eni in drugi! Zato je poveličevat ene in srat po drugih dobesedno blesavo in hinavsko! Samo v apnici je zgorelo na tisoče Slovenskih src!

 Dej no, bodi prijazen in navedi preverljiv vir, kot te je že nekaj forumašev prosilo.

Če ne, boš izpadel kot tisti italijanski "zgodovinarji", ki so kričali o 300.000 žrtvah fojb, po pritiskih strokovne javnosti pa so z veliko težavo spravili skupaj nekaj tisoč imen.

Ko so resni zgodovinarji preverjali seznam, pa so ugotovili, da so na njemu še živi, pa taki, ki so umrli naravne smrti, pa vojaki, ki so ostali v Sibiriji in podobno. Nekatere so pa napisali kar dvakrat ali trikrat.

Ne verjemi vsega kar prebereš v Demokraciji ali slišiš s prižnice.

Predlagam ti, da si prebereš kakšno delo Borisa Pahorja, v katerem govori o resnem pristopu k proučevanju zgodovine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne berem desnih trobil (pa levih tudi ne), h maši pa tudi ne hodim...nekaj je napisanega tudi na netu, prebrskajte...sam sem prispevek o tem bral pred kakim letom, tudi fotografije peči so bile zraven...vedo pa o tem več povedati starejši Novogoričani. Konkretnih dokumentov pa itak ne bomo nikoli več videli, jih je oblast tako kot večino drugega "spravila na varno".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zdej ne vem kdo je šutast...edin če si edn tistih "veteranov" k je mel nonota veterana ;)

Takim bi jst ukazal še vrnit! Mojemu nonotu so pri 8 letih nemci odstrelili prst, ko je s konjsko vprego švercal hrano za partizane v sosednjo vas...pa ni dobu NIČ, niti kurc te gleda...borčevske so meli več al manj tisti, ki so oblasti lizali ritko ;)

Ja sej zdej imajo pa penzije prav taki ki so se 14 dni skrivali po hosti za Slovenijo,da te srat prime. V Kočevju ki je bila stratežka točka sem se gonil z avtomatikom ko so tulile sirene po mestu sam samcat,vsi ostali "veterani pa u rovih " :lol1: ne razumem v 14 dneh skrivanja po sloveniji so si zaslužili doživljensko penzijo ,pa mi gremo res u kurac .......

Če bi nas hotla JNA bi nas pojedla z jajčeglavcem vred ,sreča da je za nami stala EU pa ne zato da bi nam posebej želela pomagat temveč ni pustila da bi se vojna razširila na njena ozemlja! To je edina sreča in to je dejstvo da smo postali kao suverena država,če ne bi blo EU tud teh veteranov ki so se skrival po vseh mogočih luknjah več neb blo . 

 Po moje v enem letu umre več ljudi v Slo od Hiva kot jih je v vojni za Slovenijo ........kakšen si je že zaslužil penzijo ,90% pa sigurno ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro, nej jo majo, na podlagi česa pa dobivajo ugodnosti tisti otroci od otrok od veteranov v 2.sv.? Valda, plačanci so, da se spravljajo na vsakogar ki kej reče čez "bivšo"(in hkrati aktualno) oblast...sej tko je deloval (in v blažji obliki še danes deluje) komunizem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o.....podpiraš tiste, ki ti kradejo kruh, podpiraš tiste ki so uvozili delovno silo, ki nam je zbila plače, znižala standard, ki prejema gromozanske otroßke dodatke in vse mogoče subvencije in nadomestila,hkrati pa nam vsiljuje svojo kulturo in zaničuje nas, naše vrednote in še kaj...zakaj pošteni Slovenski mladi družini ne ostane NIČ???

 

Ta stavek je natančno tisto, kar je na površje spravilo fašizem; "za mojo nesrečo so vedno krivi drugi". Si prepričan, da v podzavesti nisi malo Benitov?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej zdej imajo pa penzije prav taki ki so se 14 dni skrivali po hosti za Slovenijo,da te srat prime. V Kočevju ki je bila stratežka točka sem se gonil z avtomatikom ko so tulile sirene po mestu sam samcat,vsi ostali "veterani pa u rovih " :lol1: ne razumem v 14 dneh skrivanja po sloveniji so si zaslužili doživljensko penzijo ,pa mi gremo res u kurac .......

Pa dobr kmet, a s ti mal fuknen al kaj je s tabo???? :kva1:

Kakšne doživljenske penzije na račun desetdnevnega oboroženega spopada?

 

Daj vsaj mal pomisl al pa prever preden tolkšno kozlarijo natipkaš!!! :slap:

 

Če b rad ferraistu v rit zlezu, ni treba zato še svojega intelekta v drek do konca porint. Sm te mel za bl pametnga.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr kmet, a s ti mal fuknen al kaj je s tabo???? :kva1:

Kakšne doživljenske penzije na račun desetdnevnega oboroženega spopada?

 

Daj vsaj mal pomisl al pa prever preden tolkšno kozlarijo natipkaš!!! :slap:

:lol1: upam da te ne bo pritisk ubil  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: upam da te ne bo pritisk ubil  :D

Mene zarad tebe že ne. Sam ti delaš kretena sam iz sebe s takimi neumnimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zarad tebe že ne. Sam ti delaš kretena sam iz sebe s takimi neumnimi.

Neumnost nima meja,pa ustavi to če moreš  :P ...sem eden takih ki se ne obremenjujem s tem kaj si mislijo o men ,to je vaš oziroma njihov problem  B)

 

Ti kdaj še kakšno pametno povem  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro, nej jo majo, na podlagi česa pa dobivajo ugodnosti tisti otroci od otrok od veteranov v 2.sv.? Valda, plačanci so, da se spravljajo na vsakogar ki kej reče čez "bivšo"(in hkrati aktualno) oblast...sej tko je deloval (in v blažji obliki še danes deluje) komunizem :D

Ferrarist,ali imaš mogoče podatke koliko otrok od veteranov 2.sv. dobiva ugodnosti? Moja starša sta se borila na strani partizanov (nikoli nista bila člana partije )nista uveljavlala dvojnih let. V penzijo sta šla z polno delovno dobo!!!Ker pa sem jaz njihovo dete me zanima do kakšnih bonitet sem upravičen,kajti tudi jaz sem se upokojil po 40,litih službovanja z penzijo v višini 632€. Tako,da bi mi prišel vsak tolar hudičevo prav pa ,če tudi veteranski.

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne berem desnih trobil (pa levih tudi ne), h maši pa tudi ne hodim...nekaj je napisanega tudi na netu, prebrskajte...sam sem prispevek o tem bral pred kakim letom, tudi fotografije peči so bile zraven...vedo pa o tem več povedati starejši Novogoričani. Konkretnih dokumentov pa itak ne bomo nikoli več videli, jih je oblast tako kot večino drugega "spravila na varno".

 

Malo sem pobrskal po netu in našel grozljiva pričevanja o iztrebljenju vseh Primorcev v eni sami apnenici.

Tino Mamić je v svojem blogu objavil pričevanje, katerega del citiram:

 

 

 

Delavci, ki so bili zaposleni pri upravljanju z omenjenimi pečmi v solkanski apnenici, so bili preverjen kader, njihovi šefi pa so bili srbske narodnosti in agenti srbske obveščevalne službe (KOS). Pri tem njihovem grozovitem početju, jim je zvesto pomagala njihova Udba. Koliko ljudi so sežgali v solkanski apnenici v 43 letih ni znano, vsekakor pa gredo številke v stotisoče. Holokavst nad Slovenci, ki ga je izvajal srbski agresor in obenem okupator in ki se je dogajal celih 43 let nima primera v svetu. 

 

Očitno so tam vsak dan masovno kurili ljudi do zadnjega dne pred osamosvojitvijo.

Se mi pa vseeno postavlja eno vprašanje: Od kod zdaj na Primorskem kar naenkrat toliko prebivalcev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOLO.TAB1.GIF

Pa dobro, kaj se ti iz nas vseh norca delaš? Tumbaš in obtožuješ o nekih stvareh tja v tri dni, ko te pa nekdo vpraša od kod ti podatki, pa narediš copy paste neke strani, brez da bi dodal link do strani ali navedel knjigo iz katere citiraš.

In najlepša cvetka, jaz sem oblatil komuniste, jugoviče, ... , kdor se ne strinja, pa naj sam najde dokaze o tem kar govorim.

Če še ne veš, v demokratičnih državah je oseba kriva na podlagi dokazov in ne na podlagi obrekovanja. To počnejo totalitaristi.

 

 

Malo sem pobrskal po netu in našel grozljiva pričevanja o iztrebljenju vseh Primorcev v eni sami apnenici.

Tino Mamić je v svojem blogu objavil pričevanje, katerega del citiram:

 

 

Očitno so tam vsak dan masovno kurili ljudi do zadnjega dne pred osamosvojitvijo.

Se mi pa vseeno postavlja eno vprašanje: Od kod zdaj na Primorskem kar naenkrat toliko prebivalcev?

Baje se Italijani masovno doseljujejo in kopujejo našo zemljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neumnost nima meja,pa ustavi to če moreš  :P ...sem eden takih ki se ne obremenjujem s tem kaj si mislijo o men ,to je vaš oziroma njihov problem  B)

 

Ti kdaj še kakšno pametno povem  :)

Mogoče boš kdaj prišel še do tega, da se boš sam vprašal kaj naj si misliš o sebi! Kaj o časti ipd..., kar definira moža napram smrkavcu.

 

Pa da te ne bom samo qrcal. 

"Pravica do zdravstvenega varstva je edina materialna pravica vojnega veterana, ki pripada vsem vojnim veteranom in je tako v bistvu edina pravica, ki ima vpliv na njegov socialni položaj."

Veterani oboroženega spopada ob osamosvojitvi (to ni bila nikakršna vojna, da ne bo pomote!!!) imajo priznano dobo v trajanju tiste dni od 26.6. do 18.7. 1991, ko so opravljali dolžnosti pri obrambi RS. In če je bil takrat vključen v zavarovanje. Če ne, se mu je priznalo ta čas dvojno. Torej vsak veteran ima priznano dvojno pokojninsko dobo za največ 23 dni!  

Pokojnina se seveda odmerja glede na njegove dolgoletne prispevke v pokojninsko blagajno.

In to po tvojem prinese bajne denarce!!! Malo morgen!

 

Če te kaj v eč zanima, beri zakon: https://www.uradni-list.si/1/content?id=16729

 

P.S.: Rdeče obarvan tekst so besede Ladislava Lipiča.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Tino Mamić je v svojem blogu objavil pričevanje, katerega del citiram:

 

Mamićevo  pisanje je prav toliko verodostojno kot SDS trobilo demokracija za katerega tudi piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče boš kdaj prišel še do tega, da se boš sam vprašal kaj naj si misliš o sebi! Kaj o časti ipd..., kar definira moža napram smrkavcu.

 

Pa da te ne bom samo qrcal. 

"Pravica do zdravstvenega varstva je edina materialna pravica vojnega veterana, ki pripada vsem vojnim veteranom in je tako v bistvu edina pravica, ki ima vpliv na njegov socialni položaj."

Veterani oboroženega spopada ob osamosvojitvi (to ni bila nikakršna vojna, da ne bo pomote!!!) imajo priznano dobo v trajanju tiste dni od 26.6. do 18.7. 1991, ko so opravljali dolžnosti pri obrambi RS. In če je bil takrat vključen v zavarovanje. Če ne, se mu je priznalo ta čas dvojno. Torej vsak veteran ima priznano dvojno pokojninsko dobo za največ 23 dni!  

Pokojnina se seveda odmerja glede na njegove dolgoletne prispevke v pokojninsko blagajno.

In to po tvojem prinese bajne denarce!!! Malo morgen!

 

Če te kaj v eč zanima, beri zakon: https://www.uradni-list.si/1/content?id=16729

 

P.S.: Rdeče obarvan tekst so besede Ladislava Lipiča.

No vidiš sej znaš če želiš odgovoriti in diskutirati na normalen civiliziran način,takrat ko pa uporabljaš razne žalitve in se spravljaš na reveže te pa mal podkurimo,saj vemo kje te najbolj boli a ne ajzenponar..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidiš sej znaš če želiš odgovoriti in diskutirati na normalen civiliziran način,takrat ko pa uporabljaš razne žalitve in se spravljaš na reveže te pa mal podkurimo,saj vemo kje te najbolj boli a ne ajzenponar..... :P

Nism dežurn za tvoje kozlarije demantirat! Pa mama ti je ajzenponarka! :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism dežurn za tvoje kozlarije demantirat! Pa mama ti je ajzenponarka! :ras:

:lol1: pa tako lepo sva začela :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamićevo  pisanje je prav toliko verodostojno kot SDS trobilo demokracija za katerega tudi piše.

 

Vseeno sem upal, da bo Ferrarist komentiral izjavo pričevalca o stotisočih sežganih v tisti apnenici. To bi pomenilo, da so jih skurili toliko, kot je padlo vseh vojakov na Soški fronti. Neverjetna učinkovitost majhne apnenice proti tisočem mitraljezov minometov in topov ter tisočem ton streliva...

Toliko o tem kje pobirajo dokaze razni mešalci megle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...to je besedilo enega "kompetentnega" gospoda (ne spomnim se imena/priimka, pa če se ne motim je bilo besedilo dolgo nekaj strani), tino mamić je, kar jaz vem zadevo samo c/p na svoj blog...o njemu pa je itak škoda izgubljat besede...lej, zadeve so se dogajale, za njih ve večina starejših novogoričanov...da jih je blo 100k sicer tudi sam dvomim. Je pa žal danes tako, da če serješ čez jajc, je vredu, v bistvu odlično, te nihče nič ne vpraša(dober primer je tisto pismo o albaniji, pa bolnica v AUS, pa Depala vas itd)...če pa rečeš kaj čez "tanaše", bi ga mogu komu še potegnit, pa verjetno niti potem ne bi bil zadovoljen (zadovoljEn) :D ...in dokler boste nekateri osebki tako prepričani v to, da je za vse slabo kar se je zgodilo, na tem našem prelepem koščku zemljice pod alpami, kriv izključno jajc, nam ne bo popolnoma nič boljše, v bistvu se boste tega zavedli komaj, ko vam bodo "ta naši" ukradli še gate iz riti. Pa še takrat imam občutek, da boste nekateri nagi tekali po napisih TITO in kričali "janša nas bo zjebu"! :D

Lep dan,

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...glede Soške fronte: kje si pa ti našel 100k? Tolk je samo v Sredipolju italjanov...številke se razlikujejo, ampak govori se o 1,5mio. vseh vojaških izgub, torej padlih, ranjenih, zastrupljenih, pobeglih, pogrešanih. Posredno in neposredno padlih pa 600-700k...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!