Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

čez praznike nism kej dost sledil svetu. . . .bojda je Kuntner skor tako dober kot Grims Tanko in Černač. . . . A je kje kak link?A bi kdo podpru mojo lenobo pa ga sem nalimal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti itak skoz neki predlagaš,pa organiziraš........pa nikol nobene stvari ne spelješ do konca,ma si taman za v parlament,samu nakladanje :P

Mogoče bi bla lohk tajnica od Janšata pol sploh ne bi blo te teme,saj bi Janša sam odstopu :lol:

Ne morem bit bjegova tajnica, ker tolk dobr pa spet ne zgledam kot njegova Urška...

Kar se pa organizacije tiče je pa jasno, če mi je uspelo Alyo, pa pevca iz Kocke....pa še koga dobit za presenečenje...

...kaj ne bi enih namazanih magar janševih palačink spekla in ponudila enkrat ko bo urnik malo manj natrpan... do takrat pa kmet ne teži za vsako malenkost :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez praznike nism kej dost sledil svetu. . . .bojda je Kuntner skor tako dober kot Grims Tanko in Černač. . . . A je kje kak link?A bi kdo podpru mojo lenobo pa ga sem nalimal?

Malo pozno, ampak če še nisi našel, mislim da je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo proklete pizde elitistične so 20 let tiščali glavo v pesek in se delali kot da nič ni. Bi bilo bolje, da bi jih 10 minut pod vodo, bi veliko ljudem prihranili trpljenje, državi ohranili ugled, proračunu pa velik izdatek. Tako pa spet mora nekdo tretji povedati našim volom kaj je prav in kaj ne.

http://www.delo.si/novice/slovenija/jansa-slovenija-nima-denarja-za-izbrisane.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo proklete pizde elitistične so 20 let tiščali glavo v pesek in se delali kot da nič ni. Bi bilo bolje, da bi jih 10 minut pod vodo, bi veliko ljudem prihranili trpljenje, državi ohranili ugled, proračunu pa velik izdatek. Tako pa spet mora nekdo tretji povedati našim volom kaj je prav in kaj ne.

http://www.delo.si/n...-izbrisane.html

Aja??? Evropa je tisti pravi ki ve kaj je prav a ne? Pa na planetu skorde ni tako nedemokratične in smrdljive zalege kot je v Bruslju!! Janša bi loh šel tja na specializacijo, pol bi pa bil bog in batina! Mona!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti itak skoz neki predlagaš,pa organiziraš........pa nikol nobene stvari ne spelješ do konca,ma si taman za v parlament,samu nakladanje :P

Mogoče bi bla lohk tajnica od Janšata pol sploh ne bi blo te teme,saj bi Janša sam odstopu :lol:

Še boljš bi bilo kontra, Umetnica ta glavna, Janša pa njen tajnik, pa da vidi boga, k ga ena "baba" skomandira...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja??? Evropa je tisti pravi ki ve kaj je prav a ne? Pa na planetu skorde ni tako nedemokratične in smrdljive zalege kot je v Bruslju!! Janša bi loh šel tja na specializacijo, pol bi pa bil bog in batina! Mona!!

Janša je specializacijo kako manipulirati z narodom naredil že zdavnaj, v europi so za njega vajenci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja??? Evropa je tisti pravi ki ve kaj je prav a ne? Pa na planetu skorde ni tako nedemokratične in smrdljive zalege kot je v Bruslju!! Janša bi loh šel tja na specializacijo, pol bi pa bil bog in batina! Mona!!

Govorimo o sodišču in ne nekih parlamentarcih in komisarjih. Ampak pričakovati od tvojega osamljenega možgana, da bi ločil pravno stroko in politiko je itak prevelik zalogaj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorimo o sodišču in ne nekih parlamentarcih in komisarjih. Ampak pričakovati od tvojega osamljenega možgana, da bi ločil pravno stroko in politiko je itak prevelik zalogaj.

Moj možgan tudi ne loči med pravno stroko in politikantstvom. Razsvetli me pliiiiiis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bi pa bil bog in batina!

Sej bog je že za vse ta trde oz. Njegovega visočanstva volilce. Za nas ostale pa batina.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še boljš bi bilo kontra, Umetnica ta glavna, Janša pa njen tajnik, pa da vidi boga, k ga ena "baba" skomandira...

Jest nisem rojena za komandirat pri sedenju u parlamentu... lahko ga pa strokovno uvajam pri fizičnem delu čiščenja z metlo.... ker mi preveč študentov pobegne :glare:

ZDJ PA DOVOLJ ZAJEBANCIJE...DA NE DOBIM SPET KAKŠNE POŠTE IZ MINISTRSTVA ZA NOTRANJE ZADEVE...tokrat zihr zaradi razžalitve uradne osebe...EVO ŠE POMAGAM JIM O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest nisem rojena za komandirat pri sedenju u parlamentu... lahko ga pa strokovno uvajam pri fizičnem delu čiščenja z metlo.... ker mi preveč študentov pobegne :glare:

ZDJ PA DOVOLJ ZAJEBANCIJE...DA NE DOBIM SPET KAKŠNE POŠTE IZ MINISTRSTVA ZA NOTRANJE ZADEVE...tokrat zihr zaradi razžalitve uradne osebe...EVO ŠE POMAGAM JIM O:-)

Kdo je tuki že uradna oseba :hmm::P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj ko se začnejo iz naftalina vleči ideološke teme je potrebno biti izjemno pozoren! Vedno je to samo dimna zavesa, za čas, ko potem na tiho sprejmejo zakone s katerimi si elita nafila denarnice.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo šlo tko naprej bo jajčevec Ljubljano poimenoval rupnikovo.Kajti "lj" je agresorska črka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

glede na naslov teme - ustavil ga pa še ni nihče huuuhhaaaaaahaaaa :ninja:

Če kmalu ne stopimo skupaj in se upremo temu kretenu, ki več kot 20 let minira državo me je sram da sem Slovenec.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kmalu ne stopimo skupaj in se upremo temu kretenu, ki več kot 20 let minira državo me je sram da sem Slovenec.

No pa dajmo, povodov je dosti " sam še vile namočim k so se mal razsušile"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovolili smo enemu samemu MileŠeviču da je razdvojil mogočno državo kot je bila Jugoslavija. Če ne premoremo dovolj inteligence in poguma, da sedaj enemu JajčeSlavu preprečimo razdvojevanje prelepe Slovenije potem si morda res ne zaslužimo drugega kot da nas pokupi Nemčija in gremo za Dunajske hlapc e. Samo potem odpade v Portorožu kavica in na Bledu kremšnitka. Te reči bodo rezervirane za petične Arijce in ne za nas Južnaške kmetauzarje. Plače bodo sicer višje a ne za Franceta, Janeza in Lojzeta. Auf Wiedersehen !

Popravljeno . Popravil Kölm
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je ravno to potrebno, da se upor začne, a žal je takrat kot za staro YU, prepozno :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!