Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

:lol1: tok časa že tega tipa ustavljate pa nč,zgleda da bom mogu vajeti vzet v svoje roke :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ma kakšne vajeti... jih je treba najprej njemu iz rok vzeti.....

...oreng čelno spustit..

... sam to boli... k ma trdo bučo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ma kakšne vajeti... jih je treba najprej njemu iz rok vzeti.....

...oreng čelno spustit..

... sam to boli... k ma trdo bučo....

mislim da smo mu to naredili že dvakrat. Na volitvah. . . očitno drži da pametnejši odneha. . . on pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimivi zapisi ... ampak hudič, ko ne vemo, al je res al ni?

https://www.dropbox....can_Doc0018.pdf

Je po eni strani čisto vseeno, ima povsem dovolj masla na glavi z zadevami za katere vemo, da so resnične, da bi že zdavnaj moral spokati. Po drugi strani pa iskreno upam, da oseba, ki je spisala ta sestavek ne bo izpolnila svoje grožnje in res napisala knjigo. Takšnega mučenja slovenščine že dolgo nisem videl. Sem se trudil ampak sestavka niti pod razno nisem mogel prebrati v enem zamahu. Uporaba besede "kateri" je že prav blesava. Glede na to, da besedo napačno uporablja veliko "slovenceljnov" me niti ne čudi toliko, je pa temu osebku uspelo to prignati to skrajnosti :D

Popravljeno . Popravil KeC
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je gologlavi nacist požegnal 175 maljonu nepovratnega posojila špancem, kateri sami štrajkajo proti tej pomoči, ker gre za futranje bank, ki jim ni nikoli dovolj. Ko je par let nazaj Barbika požegnal nepovratno posojilo Grkom, se je taisti nacist na trepalnice metal od skrbi za ta dnar in vsega hudega kar nas zdaj čaka. Zanima me zakaj mu noben jeb*n "neodvisni" novinar to ne nabije na nos?? Njegovi verniki bodo sedaj tiho, ko je bil na sceni Pahor jih je kar u luft metalo. Dvojna merila pa to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je gologlavi nacist požegnal 175 maljonu nepovratnega posojila špancem, kateri sami štrajkajo proti tej pomoči, ker gre za futranje bank, ki jim ni nikoli dovolj. Ko je par let nazaj Barbika požegnal nepovratno posojilo Grkom, se je taisti nacist na trepalnice metal od skrbi za ta dnar in vsega hudega kar nas zdaj čaka. Zanima me zakaj mu noben jeb*n "neodvisni" novinar to ne nabije na nos?? Njegovi verniki bodo sedaj tiho, ko je bil na sceni Pahor jih je kar u luft metalo. Dvojna merila pa to...

ma kaj mu boš nabil na nos? In kdo bo tiho? C'mon. Ne bit naiven. Saj vemo kako bi se glasil odgovor.

Mešate jabolka in hruške! Pač posojilo Španiji je popolnoma drugačno kot Grčiji, sploh ne bodo dali denarja ampak neki virtualni viri in blablablabla blaaa kozlanje. . . . WHY BOTHER.

Popolnoma enako je strašil z odstopom tik pred predsedovanjem EU.

Zadnji stavek je krasn povzetek te "zgodbe o uspehu" Volitve so bile decembra, zdaj smo konec julija, in preVirant bi septembra zavihal rokave. Ampak zdaj pa res!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"... je moj karakter" :slap::SS

Lastna hvala vrednost mala. Glih tiči skp lete.

post-33199-0-97061700-1342875701_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu da se na svetovnih trgih nafta ceni, nam jo bo JJ jutri krepko podražil :BUA:

Jajo car. Najboljš slovensk politik. Nafukal je 30 % državljanov in nategnil ostalih 70. Iz dneva v dan se njegove laži dokazujejo, Slovenija se milo rečeno ruši, privrženci pa ga čedalje bolj goreče podpirajo in za vse slabo krivijo neki komunizem za katerega edino kar vedo je to, da je bil rdeče barve. Izjemen alfa majmun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"... je moj karakter" :slap::SS

baje Urška tudi zelo rad pada po stopnicah ! :grim

baje ... baje je na njenem zdravniškem oddelku pred leti blo ful enega fuka med dohtarji ... no, pol enkrat se je pa poročila s psihičem ... ne vem pa, al je še tok divje na oddelku :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz svežega Mikstone bloga:

........Janša pa je znorel. Z Gorenakom ne govori in ga bo jeseni prvega zamenjal. Do četrtka je bil prepričan, da bo Voduškovo blebetanje objavljeno in da bo moral odstopiti. Ozadje tega nategovanja ni bilo zlato fiskalno pravilo ampak je Janša iskal krivce v Policiji in preverjal, kdo ima originalne posnetke. ( omenjena pogovora sem imel možnost prebrati, pakiraj Janša, če to pride ven ). ...................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!