Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

kot piše JaJcpokov sošelec mi je najbolj filmska hororr zgodba o dveh argentisnkih menihih v osrčju slovenskih goric, po katerih šmarnica pobira svoj davek ! krvni - vinopiri :ninja: in alkoholni :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noro, kaj piše Mikstone ...

citiram http://mikstone1.blogspot.com/:

Wicked games

Včasih se mi zdi vse tako predvidljivo, da je že smešno. Če je komu še do smeha, seveda. Mojim sodržavljanom lahko oblast počne, kar se ji zljubi. Pa naj je to aktualna oblast ali katerakoli prejšnja. Tokrat pa je drugače. Majer preizkuša meje, do kje gre lahko! In šel je predaleč. Državljane je kresnil po žepu, kar ga bo drago stalo. Slovenec bo trznil in se oglasil, ko mu vzameš denar. Prej pa so vsi v slovenski čredi lepo tiho.

Radovan Žerjav! Po moje ni sposoben za kaj drugega kot, da vodi manjšo kmetijsko zadrugo. Ampak fant ima vrline, ki jih Majer ceni. Klečeplazenje, kimanje in povzemanje mnenj, ki jih trosi šef vlade. Žerjav nam polaga na srce, da je treba najprej rešiti druge probleme v državi. Šele nato je na vrsti premier, če že koga žuli. Pri tem Žerjav zavaja državljane in zamegljuje resnične težave. Epicenter večine težav samostojne države Slovenije je njen premier Janez Janša. Ko bomo opravili z njim, bo spet posijalo sonce. Pravo sonce življenja in upanja. Tole, kar so nam od februarja letos vsilili, ni nič. V najbolj pokvarjeni stranki, ki je ukradla zadnje volitve, so furali izjave, da bo po volitvah zažarelo rumeno sonce na modrem nebu? Seveda je bilo mišljeno povzdigovanje simbolov in barv njihove stranke v nebo. Njihovo sonce vidijo samo oni, "ivanovci"! Vsi ostali živimo v temi in mrazu.

Če ne bo prodana duša Karl Erjavec končno nekaj naredil za "svoje" upokojence, bo letošnja zima hudo mrzla in temna. Ne kot metafora, dobesedno se bo to dogajalo. Upokojencem pobrati denar v imenu obračunavanja z nekimi Stanovniki in rdečimi klavci, si zasluži psihiatrično obravnavo. In se je tudi zgodila. Soproga Majerja, Urška Bačovnik, mu je postavila ultimat! Ali začni hoditi k psihiatru, ali pa bova končala zakonsko zvezo. Nasilje, ki ga Majer zganja nad zakonsko družico, ni ostalo skrito niti njenim sodelavkam. Nekoč vesela in do ljudi odprta Urška je postala zamorjena in vase zaprta oseba.

Janko Goršek se je poslovil iz direktorske funkcije. Državljanom in opoziciji je to očitno "dnevna novička", nič več! Za tem odstopom pa se skriva vsa umazanija, ki jo lahko sproducira Majerjeva mašinerija. Sem pa hudo presenečen, da se pred Majerjem trese vsa Policija. Po tem, ko ste ujeli in posneli predsednika vlade, bi se moral tresti on! Zakaj? Zaradi vsebine pogovora in zato, ker je bil pogovor posnet legalno. Z nalogom preiskovalnega sodnika!!!

Del magnetograma posnetka, ki je nastal v prostorih INFO TV na predvečer aretacije Vladimirja Voduška!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

JJ : očitno moja naklonjenost in gostovanje ne pripomoreta k rasti televizije. Vlado, razmisli o drugih možnostih. Sanacija najbolj tečnih upnikov, ... upnikov... (premor-tišina)... bi bila dobrodošla. Leo ti je šel dovolj na roko, Mojca in njeni ti dajo mir, ne pritiskaj, ni čas za to.

VV : če se ne Slivnik ubil, bi stvari izgledale drugače.

JJ : ( ga prekine.. ropot stola..) ne začenjaj s tem Vlado, prosim ...

VV : ( razburjeno) stiskajo me z vseh strani, lahko ti govoriš, če pa bi dogovor in če bi denar, dobro, zdaj bom jutri nekaj rešil, od tega Korošca, če bo sploh.

JJ : ( ga prekine ) previdno s tem Vlado, previden bodi, da ne več težav kot koristi. Slivnik bi lahko počakal, res ne vem, kar se mene tiče, sem storil vse, da Karnerjev ne izročijo.... Več se izpostavil ne bom, ko se poleže vihar, ostane sapica. Samo na času je treba delat, čas Vlado, čas je denar... samo čas in volja.

VV : ( po nekaj sekundni tišini ) nimam jaz časa , nimam jaz več tega časa, razumeš Janez, nimam . ( tišina ) nimam tega časa (cviljenje)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JJ : sporoči jutri, kako je šlo s Korošcem, jaz pa bom videl z Jožetom, kje smo nasedli z Dejanom. Ne skrbi za mulca, smatraj za urejeno.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Magnetogram obsega tri strani. Gre za pogovor po oddaji in ne pred njo, kot lažejo desni nakladači. Cel magnetogram naj objavi kdor hoče. Jaz ga ne bom, če ga ni nihče drug. Tonski posnetek dokazuje, da na Dimičevi niso spisali pravljice ampak so zgolj prepisali posnet pogovor.

Res škoda, da Janko Goršek nima jajc, da bi podkuril Gorenaku. Gorenak se obnaša kot star komunist. Arogantno,oholo in vzvišeno do vseh, ki jim je še včeraj lezel v rit. V času "pizdarije" se je umaknil na "načrtovani dopust". Dopustovanje Vinka Gorenaka! Omislil si je avtodom. Z njim potuje po znanih lokacijah, ki so zbirališča gay scene (pedri ). In potem naš notranji minister potuje in lovi mlade fante "prostitute", da zadovolji svoj seksualni apetit.

Dušan Dolamič je spet v težavah. Sicer ne v takšnih, kot je bil pred desetletjem in pol, pa vseeno. Takrat ga je trdo prijel sam pokojni boss črnogorske mafije Veso! Slednjega so aretirali, ko je v stari Ljubljani čakal na svojega dolžnika Dolamiča. V Nostalgijo so uleteli maskirani specialci in Vesa položili na tla. Nadaljevanje zgodbe pa javnost ne pozna. Pokojni Veso ni oproščal in Dolamičev dolg je plačala družina Podobnik. Prav ste prebrali, Marjan Podobnik, njegov brat Janez Podobnik in stari fašist Ivan Oman, ki je sicer Marjanov zet. Veso je bil tako besen, da se niti njegovi vojaki niso upali izvršiti naročeno dejanje svojega big bossa.

V življenju je tako, da vedno obstaja močnejši in pametnejši. Veso ni dvakrat pomišljal, ko so mu bile ponujene usluge Janševe privatne armade. Paravomo je za denar sodeloval tudi z ljudmi Vesovega kova. Njavro je naprimer za denar dvakrat izdal Miša Vujičića in ga pripeljal v zasedo pred strelce. Prvič neuspešno. Vzel je denar, naredil pa nič. Ljudje, ki so ga najeli so pritisnili nanj in grozili njegovi takratni družici Mateji Fajs. Njavro se je ustrašil na smrt. Dva dni kasneje je povabil Miša Vujičića na drink v Caffe Ljubljana na Gosposvetski. Minuto potem, ko se je Mišo usedel poleg Njavra, so ga prerešetali streli. Mišo je preživel, za Njavra pa se je začelo obdobje skrivanja. Zdaj je moral Mišo res umreti! Spregledal je Njavra in nastavljeno past in si podpisal smrtno obsodbo še pri Janši in paravomu.

Za konec nekaj zanimivega. Vodušek je izjavil, da bi streljal na Policijo, če bi imel takrat pištolo. Vodušek seveda ne bi streljal, ker je posran tip, ki se boji lastne sence. Streljal je v svojem stanovanju v Zupančičevi jami na soprogo Natašo. K sreči je pijani Vodušek zgrešil, krogla pa je prebila balkonska vrata in odfrčala v noč. Ko se je streznil, je Vodušek klical Policijo. Bumbar je hotel v medije spraviti zgodbo, da so nanj streljali. Saj poznate to pravljico! "Prodoren raziskovalni novinar" (beri Janšev hlapec) je bil žrtev streljanja zaradi njegovega dela. Sanjal je, da bo postal nekakšna ikona v medijih. Ikona preganjanjih novinarjev, ki so v lovu za resnico 24 ur dnevno.

Po nekaj minutah ogleda je kriminalist vprašal Voduška, če želi odvetnika! Vodušek je prebledel! Zakaj odvetnika? Krogla je bila izstreljena v stanovanju, je bil kratek kriminalist. Nadaljevanje in epilog te zgodbe naj vam zaupa bežigrajska Policija, Nataša Vodušek ali sam strelec Vladimir, ko ga enkrat izpustijo! Sami pištoljerosi obdajajo našega Majerja. Drugače tudi ne more biti, če je Majer sam oboroževal sebi ljube pisune in reporterje.

Kdo je dobil pištolo od Janeza Janše!

Danilo Slivnik

Vinko Vasle

Vladimir Vodušek

Marjan Jerman

Jadran Vatovec

Igor Guzelj

Rosvita Pesek

Jadranka Rebernik

Špela Predan

Metka Lajnšček

Nina Orel

Alenka Paulin

Nika Dolinar ( op. seznam je iz obdobja 91-97, razen Orlova je dobila orožje kasneje v pisarni na Komenskega. KO je bila priležnica predsednika SDS, ji je podaril CZ M 70 , 7.65 z lesenim ročajem in 50 nabojev )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Najbrž je seznam prejemnikom orožja precej daljši, napisal sem le imena, za katera vem. Precej folka iz zgornjega seznama je dobilo orožje iz mojih ali Njavrovih rok. Janez je poslal za vas.......!

Opažam, da ima precej blogov napisano številko bančnega računa s pripisom "podpri blog". Ha ha, podpri blog? Najbrž je mišljeno, podpri avtorja, da bo imel za preživetje. Sodne vojne, ki me čakajo jeseni, stroški, ki rastejo hitreje kot gobe po dežju, me silijo v to, da storim enako. Podprite blog, se pravi mene! Tekoči račun najdete pod Mikstone report, če koga gane, da me aktualna oblast utaplja z izvršbami in ostalimi prijemi, ki pomenijo lahko edino maščevanje. Če ne drugače, ga bomo pa finančno uničili in utišali. Igra je stekla. klapEND

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vsaj še za enega, ki ga ni na tem seznamu prejemnikov pištol vem osebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kunstelj piše mešanico resnic, polresnic in laži. ker ni možno zagotovo razločiti, kaj je laž in kaj dejstvo, mu ni možno verjeti.

Kolikor vem, je za knjigo, ki naj bi povedala 'vso resnico' pobral denar od množice ljudi, knjige pa po več kot letu dni ni nikjer. Nekredibilno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da ga ..

Tožiti si ga ne upa nihče, ker po tem sledi maščevanje, ki prileti iz povsem nepričakovane smeri..

Ovadbe so pa brezpredmetne, ker Brezigarca bdi nad njim.

Debilni Pahor seveda ni "odstrelil" Brezigarjeve in se mu je to še kako maščevalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da ga nihče ne toži, če piše toliko laži in neresnic o Janši, Gorenjaku, Zveru in ostali kompaniji!

Pa kaj čjo ga tožit,kaj pa bodo dobil,model nima nič je težek narkoman,alkoholik in patološki lažnivec. Je pa nekaj resnice v tem kar govori definitivno,sam ga noben ne jemlje resno zaradi njegove preteklosti(beri odvisnik,lopov..itd) oziroma kot je že nekdo omenil kredibilnosti.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kunstelj piše mešanico resnic, polresnic in laži. ker ni možno zagotovo razločiti, kaj je laž in kaj dejstvo, mu ni možno verjeti.

potemtakem je kontraobveščevalec ! JaJcpokov kader !? tudi s podarjeno pištolo !?

ali pa naivnež na začetku kariere specialca, kasneje ko je skužil "gospodarja" pa ga je le ta overdoziral in mu s tem zbil kredibilnost pri okrnelih slovenclnih !

kakšna je razlika med zdravljenim alkoholikom in zdravljenim narkomanom ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..

kakšna je razlika med zdravljenim alkoholikom in zdravljenim narkomanom ?

Zaenkrat nobene - oba sta neozdravljiva psihopata ... v današnjih pogojih, jasno.

Gre le za trenutno abstinenco - osebnostna patologija ostaja nespremenjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da ga nihče ne toži, če piše toliko laži in neresnic o Janši, Gorenjaku, Zveru in ostali kompaniji!

Kolikor berem, piše, da se tožbe sprožajo serijsko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo verjame.....da so mu res grozili.....????

Jaz sem 100%.....da si je to sam dal spesniti........ipaQ mu je popularnost padla pod 15%.....in po njegovo........bi moral politik, ki mu popularnost pade pod 25%......takoj izginiti s prizorišča za vedno.

Jap.......spet sproducirana farsa.........da se ne vidi dejanskih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, prav je, da nekdo napiše, kar smo že vsi pomislili in smo prepričani v to. :OK:

Še sploh, ker gre za ustaljeno taktiko. :BUA:

Še sploh pa je opazna inflacija pojavljanje njega in nevemkatere matere njegovih otrok v časnikih.

Želi popraviti izgled z imitiranjem njegovega nekrščanskega stila življenja s kvazi krščanskim.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nepreverjenih podatkih, naj bi šel malo v Kumrovec, v arhiv, brat stare zapiske Jožeta&coo.

Točno tako! Mali imitator bi bil rad veliki diktator, pa mu kar ne uspeva.

In atentatorji po novem namere objavljajo na forumih in pod komentarji časopisov. Ja seveda, futer za ovce!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tu je slika, da se bo od prijateljčka naučil vzvišene musolinijske drže nad maloumnim revežem, ki je preveč blebetal pod vplivom šmarnice.

post-33199-0-08780400-1345114345_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ti zdi, da se pri nas tožbeni postopki končajo v 2 tednih ali 2 mesecih? ...

Ne .. pša bi se morali. Vsaj za pomembneže.

Seveda ne. Vsaka farsa se mora odvijat čim dalj časa, da denar kroži.

Saj je to temelj ekonomije, a ne?

A v Butalah imamo ekonomijo?

A kdo verjame.....da so mu res grozili.....????

Jaz sem 100%.....da si je to sam dal spesniti.........

Ne!

Jasno, da!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva, a mu je en štajerc grozil da mu bo :pos: Urško če se ne bo poboljšal

.. saj jo je že

in to se ve ..

kot vidimo ni pomagalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!