Skoči na vsebino

Ženska plaža


Priporočene objave

Pizdec od Furie, a sam za Mausija maš ženščino?daj pošlji še za bademajstra :evilgrin: da si ogreje roke...

JOJ no kok si fouš :closedeyes: ... hvala furi... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdec od Furie, a sam za Mausija maš ženščino?daj pošlji še za bademajstra :evilgrin: da si ogreje roke...

No ja... ...evo ti za nekaj časa...

annsummers_450x533.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furi lahko si častni član naše male plaže,itq smo potrebni pomoči, vse zasmetijo te baburine..Danke za spremstvo,bodo roke fajn segrete... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja halo poklič pa bom prletu a jeblem :winkiss:

Pa si polnoleten ? polnoletne na naši plaži nagačimo, če prestopijo mejo... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nč ne smetim!! :angry: Samo čakam, da me bo kdo kdaj zmasiral :unsure: :closedeyes:

Na naši plaži se lahko samo men ponujaš :closedeyes: in TO SM LAHKO SAMO JAZ :whistle: ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...spy shot..

Ta tip ni siv, škrbast, puklast, revmatičen, majhen tko k jas.. torej ni za nubeno rabo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...spy shot 2...

Maus in ShadoW88

Zajebu si me :closedeyes: ... to je neznana stranka na plaži :whistle: ... upam, da nau šedovka vidla... ker pol jih bom fasu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furia sem reku da me ne slikaj v službi... pol pa nimam miru, dj Mausija prilimaj... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furia sem reku da me ne slikaj v službi... pol pa nimam miru, dj Mausija prilimaj... :whistle:

Nehi ga šuntat.. ke me bo res prilimu okol kepe :closedeyes: ... v službi zahtevam, kot obvezno zaščitno opreme, da se nabavi feređa... da nas naujo tko na plaži slikal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehi ga šuntat.. ke me bo res prilimu okol kepe :closedeyes: ... v službi zahtevam, kot obvezno zaščitno opreme, da se nabavi feređa... da nas naujo tko na plaži slikal :naughty:

[/quo

Pametno, pol damo predlog na radnički savjet,.Če ne dobimo feređe bodo dobri tudi ferali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj te mate zaj to :? plažo ste spremenili v ene nagravžne Ballermann masažne terme za penziče :angry: SRAMOTA!

Mojih 5 čehinj bi prišlo, sam so navajene na bol divje plaže :evilgrin:

post-281-1189172341_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je preživet... za Čehinje bomo že poskrbel, sam pošlji... :naughty:

Anuškonafukamtidušekpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te sem imel lani,letos niso prišle ker jih je Mišek nadlegoval... :headbang:

Drugo leto pridejo spet. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te sem imel lani,letos niso prišle ker jih je Mišek nadlegoval... :headbang:

Drugo leto pridejo spet. :wub:

Nč jih nism nadlegoval :closedeyes: .. a sm js kriv, če so nevzdržljive in so drug dan po plaži hodile k đon vejn :lol1:... sivi volk glih paše na svojo rdečo kapico :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se spomnem, ti si pa vs teden okol hodu ko pav.Sam a nismo takrat imeli mehiško kuhinjo... :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!