Skoči na vsebino

Sym Joymax 250ccm DA/NE?


Miholl

Priporočene objave

Zanima me če ima kdo od uporabnikov omenjen skuter.

Zanima me ali so kake znane splošne tezave z njimi, kaksna je voznost-nekam majhne pnevmatike ima, ali zadovoljivo "potegne" za 250ccm itd...

Prosim da odgovorite na podlagi izkušenj,in ne po principu "mama vidla mama rekla"

Hvala lepa, Miholl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da je skuter čisto OK, je pa potem verjetno isti problem kot z mojim. Torej, težko se proda, ker ljudje pač radi kupujejo "preverjene" znamke :) To pa ne pomeni, da je ta znamka slaba.

Na strani (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) imaš slovenski test tega skuterja. Sej bi dal link, ampak je forum postal butast in linkov ne gre več štepat kot poprej.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem lastnik tega skuterja, lahko pa ti ponudim link do testa v angleščini - Joymax 250.

Sam sem prebral test v nemški reviji SCOOTER&Sport, kjer so napisali da ima izredno razmerje med ceno in tem kar dobiš, pohvalili so dobro izdelavo ter vodljivost. Motila jih je malo višja poraba, kratki servisni intervali ter šibka "hupa".

Meni osebno se skuter zdi "všečen". Glede na tehnične podatke je primerljiv (zmogljivosti) s drugimi skuterji v tem razredu.

Upam da ti bo to vsaj malo v pomoč.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi dal link, ampak je forum postal butast in linkov ne gre več štepat kot poprej.

Kako to misliš ? Za dodajanje linka samo klikneš na zeleno ikono ki ima znak plus v spodnjem desnem vogalu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej kljub temu ne funkcionira :krneki:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pod "insert link" ne uspe. No, test je drugače na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: se opravičujem za "off topic", a meni gredo teli "(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)" napisi malo na jetra. Res ne vem kje je fora? :cry: In potem ti velikokrat zbriše ravno tisto najpomembnejše, kako naj zdej vem kaj je mislil Tomozuki v gornjem postu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje tole ni pomoč pri izbiri skuterja :devil: . Bodimo "kulturni" in se držimo teme; naj dodam da je moj sosed (cca 600m) pred dvemi dnevi pripeljal domov Joymax-a in moram priznati da je skuter dober. sedi se dobro, zvok motorja je tudi lep. Pravi da se tudi pelje dobro, prej je imel 250 ccm "chooperja", tako da lahko še enkrat rečem DA za skuter.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jaz sem želel dati en slovenski test za lažjo izbiro. Najdeš ga na EU moto. Upam, da sedaj ne bodo več brisali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!