Skoči na vsebino

Planinski klub


SiR

Priporočene objave

Tudi jaz član.. Mrzle slick gume, večerna ura in precej nizka temperatura, pa malo gasa (ampak res malo).. Po 5m od točke kjer sem speljal in pri 20km/h sem zvrnil motor s sabo vred :headbang:

Nauk: Slick gume so za na pisto, razen če nisi res ekstremno previden dokler se vsaj malo ne segrejejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk bi nardil eno srečanje borcev na Planinski fronti, ja...

Jest sm pa NSR125 zbil, padu pr dokaj globokem nagibu, posledic->raztrgane hlače in jakna, podrsana plastika usut žmigovc in počena taca... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

a nardimo dva tabora srečanja in obujamo spomine

eni pač žal bolj tragične drugi pa bolj vesele

glih je ideja za srečanje ridašev 17.1,08 četrtek the ride day v postonjskem epicentru-rock caffe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem član, že dvakrat. Prvič leta 2004- aprilia rs125 v enem od zgornjih ovinkov- prevelik nagib in zdrs, motor samo opraskan. Drugič letos- kawasaki zx6r the ovinek navzgor prevelika hitrost in mrzle gume pa je odneslo. Rezultat- motor popolnoma uničen razen agregata. Izučilo pa me je bolj malo razen tega da bom drugič prej ogrel gume.

Srečno novo leto vsem in čim manj padcev na ridah in povsod !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

ehehe nism vedu de obstaja tema.

post-1354-125552437218_thumb.jpg

PLAČANO!

na sliki lukna u komolcu, rečmo, 45×17×4mm, slikano 30.6. 09, padu pa sm u desnem iz šikane ven na poti prot postojni, 18.6. 09. 13,xx popoldan. Zakaj? ker sm očitno preveč korajžno odpru gas, in . . . padu. po domače, ker sm ga usral. najhujši udarc je dobu moj Ego. nevem če se bo še kdaj zacelil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Oživljam skoraj pozabljeno temo... Mislim, da jo, vsaj mlajši motosvetovci, ne poznajo, čeprav vedo, da se to dogaja. Nikomur ne želim, da doda svoj 'podpis' vanjo, želim le, da imamo tudi to plat medalje v glavi, ko nas naslednjič prime, da bi na tem odseku, kakšno razgreto nedeljo, šli čez rob oz. da se izrazim politično korektno - do roba.

Da pa ne bom popolnoma :topic:, kar se rid tiče sem (še) devičnik. In upam, da svojo nedolžnost ohranim (tudi po poroki) :evilgrin:

Kaj pa ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!