Skoči na vsebino

Časi motosvetovcev na Grobniku


Jure007

Priporočene objave

hvala fantje,glede denarnice bi blo fajn če bi se praznila fotrova,se je pa zaenkrat samo moja,je pa res da sem si našel sponzorja (ALIMA d.o.o.)ki mi je dirko zelo olajšal,če bo vse po sreči bo tako tudi ostalo :evilgrin: tako da ti malo razjasnim billy :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.49.540 ... :)

ČESTITAM!!! dol sm te iskala, pa te nism nikjer najdla.... A si bil sam na pisti??

slo.dan:1:32:4xx

Čestitke! A na Đurotu boš še vozu serijo?? Al si boš zdej upal med taprave v open??

Midva se ne poznava,sam se mi je zdel da da si to ti z foruma v rumenem komb. Ti letiš čez ovinke :blink: ! Naviju sm zate,sam ti je pol bike neki odpovedu? Zagrebškega tko odpelješ, da marsikater od hitrih zgleda kot amater :worship::worship:

V zagrebškem si ti v nedeljo napačnega gledu. V soboto bi mogu gledat dirko, pa bi vidu, kak se pelje v zagrebškem!!

Ja pobje se pelejo, sej na mladih svet stoji;pa na fotrovih denarcih ponavad tud!

Ni fotr vse, je tud mami!!! Za piko na i je treba pa znat še pelat! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede dirke pa je bilo tako:v klasi do 1000 se po odpeljanih 4 krogih vodil zadnja 2,v luknji se mi je že 3 ta dan zlomila prestavna ročica,in sem moral odstopiti.

Potem sem šel v klaso open kjer se štartal iz 5 poz.na koncu pa zasedel 2 mesto pred italijanom Fabriziom Pellizzion.

Imel sem smolo,samo se je na koncu kar dobro izteklo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne POLONA N. v đurutu bom vozil serijo ,ke nisem dovol dober za med taprave :winkiss:

a ti ni zadnjič težil, da je že 1,36 prehitro, da se tok s serijskim motorjem ne da pelat, in da si prehitr???? Zakaj pa nisi dovolj dober?? Včeri si se v open super držu med tapravimi?? Lupčka pa ne rabim, hvala vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala fantje,glede denarnice bi blo fajn če bi se praznila fotrova,se je pa zaenkrat samo moja,je pa res da sem si našel sponzorja (ALIMA d.o.o.)ki mi je dirko zelo olajšal,če bo vse po sreči bo tako tudi ostalo :evilgrin: tako da ti malo razjasnim billy :winkiss:

Ej sej nisem glih tebe mislu,drgač pa hud cajt res,za tole je vsa konkurenca v open na Durotu sirotinja,razen ene parih!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri tem športu je zelo pomemben denar,zato vsak eur prav pride,glede konkurence sem se pa malo pohecal :evilgrin:

Dobro si se včeraj peljal res ni kaj. Smo navijali zate. Sam tistim tvojim ko so meli plakat, in so ga takoj po tvojem odstopu dol vzeli pa reči da naj drugič bol dolgo vstrajajo... :P

Smo bli full žalostni ko smo gledali pa se je tak prek vidlo da te iz lukne vun proti zagrebškem vsi kasirajo :(

Šalthebl pravi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tisti padci na nedeljskem treningu so bli pa čist kr neki ane. Ne vem no - a ste za dnar pršli derkat da ste tok na nož vozil - meni osebno bolano !

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tisti padci na nedeljskem treningu so bli pa čist kr neki ane. Ne vem no - a ste za dnar pršli derkat da ste tok na nož vozil - meni osebno bolano !

LP

taprva dva sva začetnika odletela, on v 5. krogu, jaz v 8., sam cajt je pa bil za prvič :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: svaka čast crusty res lepa vožnja.. škoda da si slabo štartal.

helmut tudi tebi vsa čast, gigser.. lep čas, danči tudi tvoj ni slab..

v glavnem restekp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro si se včeraj peljal res ni kaj. Smo navijali zate. Sam tistim tvojim ko so meli plakat, in so ga takoj po tvojem odstopu dol vzeli pa reči da naj drugič bol dolgo vstrajajo... :P

Smo bli full žalostni ko smo gledali pa se je tak prek vidlo da te iz lukne vun proti zagrebškem vsi kasirajo :(

Šalthebl pravi?

[/quote

navijači so bli mnda bol žalostni kot jaz...saj na dirki open se mi je pa fostraster odtegnil,tako da mi je noga dol uhajala-samo nisem nič na času izgubil,da ne bo izgledalo kot izgovor:)

bomo za naslednič lock tite uporabil

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tony a sva se midva spoznala včeraj? (off topic)

Nisva se še, sam na forumu sm te zasledu.

Polona N. kje sem pa napisu, da sem derko gledu samo v nedeljo, namreč gledal sem jo tudi v soboto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kakšne čase ste imeli prvič nasploh na grobniku (in z kakšnimi izkušnjami ali neizkušnjami pred le tem)??? in seveda z katerim motociklom

Enakovredno nekomu ki bi tekel naokrog; sem se učil voziti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to je v minutah in sekundah bilo?? Glede na to, da je tema namenjena temu, da se dejansko napiše svoj čas (ne opiše) in smo vsi to naredili, si tudi ti vabljen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamahca dobila rafal kamenja v hladilnik, se uscala pa še sva naredila 1.36.3.... :)

dobr posnetek saj enkrat uspel ce ze na juri ni ratal prvi krog pred ciljno je pa se tebe mal presenetil oblak prahu men ni zneslo en mi je zapru pot sm pa mau motokrosa užgal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če je čas nekaj pod dvema minutama soliden, s tem da je bil prvič na progi in je mladoleten( samo za 11kw)

Popravljeno . Popravil 46simon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste obremenjeni s temi časi - glede nato da noben od nas ni rossi se rajš vozte za dušo ne pa da se postavlate en pred drugmu!

LP, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste obremenjeni s temi časi - glede nato da noben od nas ni rossi se rajš vozte za dušo ne pa da se postavlate en pred drugmu!

LP, Rok

Za dušo se vozim po Dolomitih, Toscani, Pirenejih, ... ;)

Na pisti pa so važne sekunde, če si dober, desetinke, če si zelo dober, pa pokali... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dušo se vozim po Dolomitih, Toscani, Pirenejih, ... ;)

Na pisti pa so važne sekunde, če si dober, desetinke, če si zelo dober, pa pokali... :whistle:

D.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!