Skoči na vsebino

Kako da zadušim skuter, ker moram naredit tehnični ?


misfit

Priporočene objave

A mi lahko tisti, k pravte d se na tomosa da namestit omejevalnik vrtljajev, poveste kak se to nardi. Ker kakor jest vem, no saj jest sm tko naredu, se kable od omejevalnika prključ na CDI. In kako bi to izpeljal pri tomosu??? Pr atx-u mislm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm pohvalt naslov teme :worship: :D

Haha, težko bi bil bolj ''slovenski'' :headbang: :headbang: :headbang:

go nazi go nazi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm meni gre totalno stock 55km/h . . . pol prakticno sploh ne pridem crez tehnicnega al mu pac razlozim da ce nej grem zadelat izpuh :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompliciraš :whistle: (klengerita)... kupiš nek pleh prevrtaš pa je :D

pa zakaj bi eni kar naprej neki kupovali, prvi kos kovine ki ti pride pod roke v garži bo dober, tudi če je to pokrov motorja očetovega novega mercedesa ali bmw-ja B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zakaj bi eni kar naprej neki kupovali, prvi kos kovine ki ti pride pod roke v garži bo dober, tudi če je to pokrov motorja očetovega novega mercedesa ali bmw-ja B)

Al pa tk no :D Al pa kak lonc od stare mame.. vse se da :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nwm kdo je reku glede hitrosti , vsem skuterjim nardijo števc par kilometrov naprej kao zaradi varnosti pa da ko je zablokiran da gre kao 55 namest 45 ... tak so vsaj men v trgovini rekl k kolegi tam delajo ...

pa naslov je tut tak ,da nebi mogu bit boljši =)

NIč moram jas zdaj da grem !!! mejte fajn se ;)

Popravljeno . Popravil _rac3r_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nwm kdo je reku glede hitrosti , vsem skuterjim nardijo števc par kilometrov naprej kao zaradi varnosti pa da ko je zablokiran da gre kao 55 namest 45 ... tak so vsaj men v trgovini rekl k kolegi tam delajo ...

pa naslov je tut tak ,da nebi mogu bit boljši =)

NIč moram jas zdaj da grem !!! mejte fajn se ;)

Pomota prjatu,ker na tehničnem imajo svoj števc na valarjih kjer ga šopa,lohk pa v avspuf eno banano zatlačš,bo topla bl dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek sem imel tehničnega na typhoonu ,sem po dihtungi naredil enaki kos tanke pločevine, v sredini eno večjo luknjo pa okrog par malih zvrtal in je šel skuter celih 45 km/ h :D . Dela je blo pa za 20 min ,kr sem pač večrat dol pa gor dal , da nisem naenkrat prevelike luknje nardil. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!